Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.700 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−34%Deo Stik Men Whitewater Old Spice 50 ml
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet327,00
- Medius%349,90
+18 prodavnica6.399,80 din/l
−33%Energetsko Piće Red Bull Zero 0,25 l
- Medius%119,90
- Super Vero%119,99
- Cash & Carry Plus129,99
+18 prodavnica479,60 din/l
−33%Kroasan Double Vanilla&Sour Cherry 7Days 60 g
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Cash & Carry Plus69,99
- Medius%74,90
+16 prodavnica999,83 din/kg
−33%Majonez Polimark delikates kesa 90ml
- Leon51,99
- Univerexport%58,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
+16 prodavnica577,67 din/l
−33%Deterdžent za Suđe Hands&Nails Mer 450 ml
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
- Fortuna Market114,99
+18 prodavnica242,22 din/l
−33%Gel za Tuširanje Wild Beat Str8 400 ml
- Trnava Promet%259,00
- Senta Promet279,99
- Metalac Market299,00
+18 prodavnica647,50 din/l
−33%Voda Gazirana Knjaz Miloš Narandža 0,33 l
- Idea · Mercator · Roda%40,00
- Cash & Carry Plus44,99
- Trnava Promet45,00
+16 prodavnica121,21 din/l
−33%Mirinda Tropical 0,5 l PET
- Aleksandrović49,99
- Idea · Mercator · Roda%50,00
- Cash & Carry Plus74,99
+16 prodavnica99,98 din/l
−33%Deo Sprej Men Black Denim 150 ml
- Trnava Promet249,00
- Senta Promet290,33
- Europrom299,90
+18 prodavnica1.660,00 din/l
−33%Testenina Fida Gnezdo Sentella 400 g
- Šumadija Market53,00
- Cash & Carry Plus54,00
- Fortuna Market57,99
+18 prodavnica132,50 din/kg
−33%Krastavci Podravka 680 g
- Medius%199,90
- Euro Ša M210,00
- Luki229,00
+18 prodavnica293,97 din/kg
−32%Tunjevina Rio Mare Komadi u Sopstvenom Soku 160 g
- Cash & Carry Plus239,99
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- Europrom259,90
+16 prodavnica1.499,94 din/kg
−32%Kafa Instant Grand BC Classic 20 g
- Maxi · Mega Maxi%64,99
- Univerexport%85,99
- VP Dima89,90
+17 prodavnica3.249,50 din/kg
−32%Voćni Napitak Bravo Breskva 1,5 l PET
- Transkom 9499,00
- Senta Promet%109,99
- Europrom119,90
+18 prodavnica66,00 din/l
−32%Deterdžent za Suđe Balm Almond Milk Frosch 750 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%179,99
- Sunce (Qvattro)179,99
- Metalac Market183,29
+17 prodavnica239,99 din/l
−32%Krpa Magična Style Vileda 2/1
- Trnava Promet444,00
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Trlić489,00
+16 prodavnica222,00 din/kom
−32%Hrana za Pse Granule Junior Friskies 500 g
- Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%198,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Trnava Promet212,00
+14 prodavnica397,98 din/kg
−31%Gillette pena za brijanje original 250ml
- VP Dima%259,90
- Transkom 94%269,00
- Medius%269,90
+18 prodavnica1.039,60 din/l
−31%Hrana za Pse Poslastica Picnic Piletina Friskies 42 g
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Trnava Promet94,00
- Super Vero%99,99
+16 prodavnica2.142,62 din/kg
−31%Krema za Obuću Crna Erdal 55 ml
- VUM179,99
- Šumadija Market182,00
- Prima%194,90
+18 prodavnica3.272,55 din/l
−31%Čačanski Chips Pekarski Chilli 150 g
- Sunce (Qvattro)%124,99
- Čutura139,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+16 prodavnica833,27 din/kg
−31%Čokolada Mini Kinder Bueno 5x21,5 g
- Mikromarket%179,99
- Metro199,00
- Cash & Carry Plus229,99
+18 prodavnica1.674,33 din/kg
−30%Granola Ovsena Čokolada Boom Box 300 g
- Univerexport%309,99
- Idea · Mercator · Roda%349,99
- Metro359,99
+16 prodavnica1.033,30 din/kg
−30%Ulošci Dnevni Extra Long Libresse 24/1
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Medius229,99
- VUM%229,99
+16 prodavnica9,58 din/kom
−30%Kobasica Grill Domaća Carnex 520 g
- Metalac Market%299,99
- Metro383,99
- Cash & Carry Plus399,99
+18 prodavnica576,90 din/kg
−30%Kaša Ovsena Malina&Vanila Dobra 60 g
- Leon60,99
- Trnava Promet67,00
- Metro69,59
+18 prodavnica1.016,50 din/kg
−30%Čokolada Mlečna Lešnik&Nugat Milka 300 g
- Maxi · Mega Maxi%349,99
- Cash & Carry Plus399,99
- Euro Ša M413,00
+17 prodavnica1.166,63 din/kg
−30%Maska za Kosu Ult.Rep. Cee2 Gliss 400 ml
- Trnava Promet%449,00
- Cash & Carry Plus599,99
- RIČ619,99
+18 prodavnica1.122,50 din/l
−30%Pelene Pampers 4 GP 9-14 kg 76/1
- Idea · Mercator · Roda%1.899,00
- Lidl1.998,99
- dm1.999,00
+16 prodavnica24,99 din/kom
−30%Vosak za Kosu Power Taft 75 ml
- Trnava Promet%359,00
- Senta Promet396,53
- BB Trade%419,99
+18 prodavnica4.786,67 din/l
−29%Kapsule za Veš Pods Big Universal Ariel 21/1
- VP Dima%1.099,90
- Lilly%1.099,99
- dm1.149,00
+18 prodavnica52,38 din/kom
−29%Kafa Nescafe Classic Rich Caramel Limenka 95 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%549,99
- Idea · Mercator · Roda%599,99
- Univerexport%599,99
+14 prodavnica5.789,37 din/kg
−29%Sladoled Multipack Štapić King Obsession 300 ml
- Idea · Mercator · Roda%444,99
- RIČ549,00
- Transkom 94549,00
+16 prodavnica1.483,30 din/l
−29%Nescafe RTD Caramel 250ml Nestle
- Podunavlje154,99
- Tekijanka%159,99
- Aleksandrović169,99
+18 prodavnica619,96 din/l
−29%Pasta za Zube Pro 3Dw Arctic Fresh Oral-B 125 ml
- Medius%299,90
- Cash & Carry Plus299,99
- Europrom319,90
+18 prodavnica2.399,20 din/l
−29%Kafa Instant 2u1 Classic Grand 14 g
- Univerexport%23,99
- Aman%24,99
- Cash & Carry Plus24,99
+18 prodavnica1.713,57 din/kg
−29%Kafa Instant 3u1 Classic Grand 18 g
- Leon%19,99
- Univerexport%23,99
- Aman%24,99
+18 prodavnica1.110,56 din/kg
−29%Kečap Pizza Gurman 450 g
- Čutura%99,99
- Trnava Promet118,00
- Sunce (Qvattro)%124,99
+18 prodavnica222,20 din/kg
−29%Kroasan 7 Days Max Peanut 80 g
- Transkom 9489,90
- Sunce (Qvattro)89,99
- Euro Ša M96,00
+18 prodavnica1.123,75 din/kg
−28%Deo Sprej B&W Invisible Silky Smooth Nivea 150 ml
- Trnava Promet265,00
- Metalac Market299,00
- Univerexport299,99
+18 prodavnica1.766,67 din/l
−28%Supa Bistra Pileća Maggi 37 g
- Leon%35,99
- Čutura%44,99
- Cash & Carry Plus46,99
+18 prodavnica972,70 din/kg
−28%Sir Topljeni Kačkavalj Biser 140 g
- BB Trade164,97
- VUM%169,99
- Luki179,00
+18 prodavnica1.178,36 din/kg
−27%Voćni Napitak Voćne Kapi Jabuka 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%75,00
- Trnava Promet84,00
- VP Dima89,90
+16 prodavnica75,00 din/l
−27%Šampon za Kosu Kopriva Fresh 1 l
- Univerexport%179,99
- Sunce (Qvattro)181,99
- Metalac Market184,02
+18 prodavnica179,99 din/l
−27%Bombone Fishermans Friend 25 g Original
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%139,99
- Trnava Promet140,00
- Fortuna Market149,99
+16 prodavnica5.599,60 din/kg
−27%Čokolada Mini Suvo Grožđe Cica Maca 30 g
- Aksa20,00
- Morava%29,90
- Trnava Promet34,00
+18 prodavnica666,67 din/kg
−27%Medeno Srce Višnja 350 g Pionir
- Metalac Market%239,99
- Čutura249,99
- Cash & Carry Plus259,99
+18 prodavnica685,69 din/kg
−27%Hrana za Mačke Preliv Meso Friskies 4x85 g
- Univerexport%189,99
- Euro Ša M229,00
- Europrom229,90
+18 prodavnica558,79 din/kg



































