Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → SIR DIMLJENA GAUDA SLAJS MLEKOVITA 150G

SIR DIMLJENA GAUDA SLAJS MLEKOVITA 150G
Pakovanje 150 g 23 prodavnice Barkod 5900512110523
214,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
1.433,27 din/kg
Najskuplje je 315,00 din, +47% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
214,99 din1.433,27 din/kg
-
229,99 din279,99 din1.533,27 din/kg+15,00 din
-
239,99 din1.599,93 din/kg+25,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta239,99 din1.599,93 din/kg+25,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta244,97 din1.633,13 din/kg+29,98 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad244,99 din1.633,27 din/kg+30,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta249,90 din1.666,00 din/kg+34,91 din
-
Yuhor53 radnje u 33 mesta249,99 din1.666,60 din/kg+35,00 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 249,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik249,99 din1.666,60 din/kg+35,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33249,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49249,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6249,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5249,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb249,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38249,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7249,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26249,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43249,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10249,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15249,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb249,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2249,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb249,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68249,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36249,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25249,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6249,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99249,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296249,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb249,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta249,99 din1.666,60 din/kg+35,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta249,99 din1.666,60 din/kg+35,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta249,99 din1.666,60 din/kg+35,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu249,99 din1.666,60 din/kg+35,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd258,00 din1.720,00 din/kg+43,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd259,99 din1.733,27 din/kg+45,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta259,99 din1.733,27 din/kg+45,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 249,99 – 269,99 din264,99 din1.766,60 din/kg+50,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta265,00 din1.766,67 din/kg+50,01 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta269,99 din1.799,93 din/kg+55,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta277,00 din1.846,67 din/kg+62,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu277,00 din1.846,67 din/kg+62,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta299,00 din1.993,33 din/kg+84,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta315,00 din2.100,00 din/kg+100,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 214,99 | 254,00 |
| 01.09.2026. | 214,99 | 254,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKOVITA SECENI 150G DIM.GAUDAAleksandrović
- SIR GAUDA DIMLJEN 150G MLEKOVITAAman
- SIR GAUDA DIMLJENI SLAJS 150GR MLEKOVITABB Trade
- KACKAVALJ DIMLJENI GAUDA 150GČutura
- MLEKOVITA GAUDA DIMLJENA SECENA 150GEuro Ša M
- MLEKOVITA GAUDA DIM.SEC.150G-523Europrom
- SIR KAČKAVALJ MLEKOVITA GAUDA DIMLJENI 150G SEČENI 10189Fortuna Market
- SIR GAUDA DIMLJ SLAJS 150G MLEKOVITIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%SIR PARMEZAN PARMONIA ZANETTI 40G
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+33 prodavnice2.497,50 din/kg
−19%SIR MLADI PRESIDENT 250G
- Aleksandrović129,99
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
+33 prodavnice519,96 din/kg
−27%SIR GREKOS 250G
- Metro%175,00
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
+33 prodavnice700,00 din/kg
−28%SIR TOPLJENI NATUR BISER 140G
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+32 prodavnice1.085,64 din/kg
−35%SIR GREKOS 500G
- Metalac Market%279,99
- Super Vero%298,99
- Univerexport%299,99
+32 prodavnice559,98 din/kg
−14%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 100G
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M101,00
+31 prodavnica949,00 din/kg
−12%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 200G
- Euro Ša M%144,90
- Metro176,00
- Cash & Carry Plus184,99
+31 prodavnica724,50 din/kg
−39%SIR GAUDA BISER 45%MM 250G
- Medius%329,90
- Cash & Carry Plus329,99
- RIČ349,99
+28 prodavnica1.319,60 din/kg





