Cene → Smrznuti proizvodi
Smrznuti proizvodi
1.939 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−20%SLADOLED MULTIPACK ŠTAPIĆ KING MAJESTIC 300ML
- Sunce (Qvattro)%519,99
- Cash & Carry Plus599,99
- Super Vero604,99
+22 prodavnice1.733,30 din/l
SLADOLED MACHO BANANA CRUNCH FRIKOM 370ML
- Cash & Carry Plus459,99
- Idea459,99
- Mercator459,99
+22 prodavnice1.243,22 din/l
SLADOLED QUATTRO BANANA SPLIT FRIKOM 900ML
- Cash & Carry Plus414,99
- Gomex420,94
- ZAM429,00
+21 prodavnica461,10 din/l
−14%SLADOLED MULTIPACK ŠTAPIĆ BANANICA FRIKOM 255ML
- Trnava Promet199,00
- Senta Promet199,99
- Sunce (Qvattro)%299,99
+21 prodavnica780,39 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ KING DESIRE FRIKOM 100ML
- Sunce (Qvattro)170,00
- Cash & Carry Plus199,99
- Gomex%210,59
+21 prodavnica1.700,00 din/l
SLADOLED ŠTAPIĆ KONTIKI MANGO FRIKOM 75ML
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)70,00
- Aroma99,99
+21 prodavnica666,67 din/l
−10%SLADOLED KORNET JAGODA FRIKOM 120ML
- Luki75,00
- Gomex%126,89
- Cash & Carry Plus129,99
+21 prodavnica625,00 din/l
SLADOLED TUBA CEDEVITA LIMUN FRIKOM 105ML
- Luki75,00
- Cash & Carry Plus139,99
- Idea149,99
+21 prodavnica714,29 din/l
−17%SLADOLED MULTIPACK MEDA FRIKOM 280ML
- Univerexport%379,99
- Cash & Carry Plus419,99
- Idea429,99
+21 prodavnica1.357,11 din/l
SLADOLED MULTIP.ŠTAPIĆ MANGO MALINA KONTIKI 300ML
- Maxi326,99
- Maxi Online326,99
- Mega Maxi326,99
+21 prodavnica1.089,97 din/l
SMRZNUTE ROLNICE JABUKA KARAMELA FRIKOM 800G
- Aleksandrović459,99
- Cash & Carry Plus464,99
- RIČ469,99
+21 prodavnica574,99 din/kg
−54%SLADOLED ŠTAPIĆ NUII DARK CHOCO NORDIC BERRI 90ML
- Sunce (Qvattro)%125,00
- Aman%150,00
- Cash & Carry Plus242,99
+20 prodavnica1.388,89 din/l
−8%SMRZNUTO POVRĆE BULGER MEŠAVINA FRIKOM 400G
- Aleksandrović239,99
- Cash & Carry Plus314,99
- Super Vero333,99
+20 prodavnica599,98 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ NAJLEPŠE ŽELJE FRIKOM 84G
- Sunce (Qvattro)145,00
- Aksa180,00
- Gomex%206,09
+20 prodavnica1.450,00 din/l
−10%SLADOLED SENDVIČ MACHO CARAMEL FRIKOM 84.5G
- Luki90,00
- RIČ110,00
- Transkom 94110,00
+20 prodavnica697,67 din/l
SMRZNUTO POVRĆE KORZIKA MIX FRIKOM 480G
- Aman358,99
- Univerexport383,99
- BB Trade384,05
+20 prodavnica747,90 din/kg
−23%SMRZNUTE ROLNICE VIRŠLA FRIKOM 700G
- Metalac Market%349,99
- Morava%349,99
- Podunavlje%349,99
+20 prodavnica499,99 din/kg
SMRZNUTI KROKETI ZA RERNU FRIKOM 750G
- Cash & Carry Plus379,99
- Super Vero402,99
- BB Trade403,29
+20 prodavnica506,65 din/kg
−10%SLADOLED KORNET KAPRI FRIKOM 160ML
- Luki90,00
- Gomex%151,88
- Super Vero167,99
+20 prodavnica562,50 din/l
−32%SMRZNUTI MEDALJONI OD KROMPIRA FRIKOM 600G
- Medius%279,90
- Cash & Carry Plus359,99
- Senta Promet384,04
+20 prodavnica466,50 din/kg
−17%SMRZNUTA TORTA TRIOLADA GELATO 1.6KG
- RIČ%1.349,99
- BB Trade1.499,14
- Aman1.599,99
+20 prodavnica843,74 din/kg
SMRZNUTI POMFRIT FRESCO 1KG
- Super Vero304,99
- ZAM329,90
- BB Trade335,97
+19 prodavnica304,99 din/kg
−8%SMRZNUTI PANIRANI PILEĆI ŠTAPIĆI FRIKOM 300G
- BB Trade%569,99
- Euro Ša M575,00
- Cash & Carry Plus579,99
+19 prodavnica1.899,97 din/kg
SLADOLED KORNET KAPRI FRIKOM 102,5G
- Sunce (Qvattro)120,00
- Aksa130,00
- Aroma179,99
+19 prodavnica750,00 din/l
SLADOLED ŠTAPIĆ NESTLE 66ML
- Univerexport61,99
- Idea84,37
- Mercator84,37
+19 prodavnica939,24 din/l
−55%SLADOLED KORNET OREO BALL TOP CONE 100ML
- Sunce (Qvattro)%99,00
- Aman%100,00
- RIČ199,00
+19 prodavnica990,00 din/l
−21%SMRZNUTO POVRĆE SPANAĆ BRIKET FRIKOM 650G
- Trnava Promet%235,00
- Univerexport%259,99
- Cash & Carry Plus279,99
+19 prodavnica361,54 din/kg
−19%SMRZNUTA TORTA KAPRI GELATO 1.6KG
- Profi1.215,00
- BB Trade1.499,14
- Aman1.599,99
+19 prodavnica759,38 din/kg
SMRZNUTA TORTA ČOKO VIŠNJA POSNA GELATO 1.7KG
- Profi1.115,00
- BB Trade1.499,97
- Aman1.599,99
+19 prodavnica655,88 din/kg
SMRZNUTA TORTA NUGAT GELATO 1.6KG
- BB Trade1.689,97
- ZAM1.799,00
- Aman1.799,99
+19 prodavnica1.126,65 din/kg
−28%SLADOLED QUATTRO ZUPPA FRIKOM 1650ML
- Medius%499,90
- Metalac Market499,99
- Sunce (Qvattro)%549,99
+18 prodavnica302,97 din/l
SMRZNUTO POVRĆE KINOA MIX FRIKOM 400G
- Aleksandrović239,99
- Cash & Carry Plus324,99
- Super Vero333,99
+18 prodavnica599,98 din/kg
−20%SMRZNUTE ROLNICE MEXICANA FRIKOM 800G
- Aroma%399,99
- Super Vero436,99
- Mikromarket437,73
+18 prodavnica499,99 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ KONTIKI FRIKOM 70ML
- Aksa70,00
- Gomex%84,37
- Sunce (Qvattro)93,49
+18 prodavnica1.000,00 din/l
−55%SLADOLED KORNET FAMILIA GALAXY KAKAO 114ML
- Sunce (Qvattro)%45,00
- Aman%50,00
- Cash & Carry Plus89,99
+18 prodavnica394,74 din/l
−29%SLADOLED MULTIPACK ŠTAPIĆ KING OBSESSION 300ML
- Idea%444,99
- Mercator%444,99
- Roda%444,99
+18 prodavnica1.483,30 din/l
−20%SMRZNUTE LAZANJE FRIKOM 450G
- Medius%389,90
- RIČ449,99
- Podunavlje459,99
+18 prodavnica866,44 din/kg
−9%SLADOLED ČAŠA PLAZMA FRIKOM 450ML
- Cash & Carry Plus489,96
- Univerexport%499,99
- Medius511,99
+18 prodavnica1.088,80 din/l
−24%SMRZNUTI RIBLJI ŠTAPIĆI SA PERECAMA FRIKOM 364G
- Medius%469,90
- BB Trade555,98
- Cash & Carry Plus559,99
+18 prodavnica1.290,93 din/kg
−25%SLADOLED MULTIPACK KORNET VANILA FAMILIA 340ML
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
- Roda%299,99
+18 prodavnica882,32 din/l
−19%SMRZNUTA TORTA SNICERS GELATO 1.7KG
- Euro Ša M%1.479,90
- BB Trade1.499,14
- RIČ1.619,99
+18 prodavnica870,53 din/kg
SMRZNUTA TORTA MALINA FANTASY GELATO 1.8KG
- BB Trade1.689,97
- ZAM1.799,00
- Aman1.799,99
+18 prodavnica994,10 din/kg
SMRZNUTA TORTA ČOKO SAN GELATO 1.6KG
- Profi955,99
- Leon1.299,99
- BB Trade1.309,97
+18 prodavnica597,49 din/kg
−54%SLADOLED ŠTAPIĆ NUII CARAMEL AUSTRALIAN MACAD 90ML
- Sunce (Qvattro)%125,00
- Cash & Carry Plus242,99
- Maxi250,00
+17 prodavnica1.388,89 din/l
SLADOLED ŠTAPIĆ MILKA STRAWB.CHEESECAKE STICS 90ML
- Cash & Carry Plus224,99
- Super Vero233,99
- Prima249,00
+17 prodavnica2.499,89 din/l
−55%SLADOLED ŠTAPIĆ OREO STICK 90ML
- Sunce (Qvattro)%99,00
- RIČ199,00
- Cash & Carry Plus199,99
+17 prodavnica1.100,00 din/l
SMRZNUTI MINI ROLLS SIR PILEĆA PRSA FRIKOM 500G
- Cash & Carry Plus364,99
- Super Vero386,99
- Senta Promet389,03
+17 prodavnica729,98 din/kg
−30%SLADOLED PLAZMA KOCKA FRIKOM 900ML
- Sunce (Qvattro)%384,99
- Cash & Carry Plus499,99
- Aroma514,60
+17 prodavnica427,77 din/l





























