Cene → Smrznuti proizvodi → SMRZNUTA ŠTRUDLA VANILA I ŠUMSKO VOĆE FRIKOM 500G

SMRZNUTA ŠTRUDLA VANILA I ŠUMSKO VOĆE FRIKOM 500G
Pakovanje 500 g 19 prodavnica Barkod 8606006086684
219,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Štubik
439,98 din/kg
Najskuplje je 419,99 din, +91% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije12 prodavnica: 219,90 - 379,99 din · Negotin, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Štubik219,99 din439,98 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7219,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2219,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36219,90 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb219,90 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5219,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb219,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb219,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6232,90 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10379,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15379,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb379,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68379,99 din
-
Univerexport akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 381,99 – 404,99 din329,99 din396,99 din659,98 din/kg+110,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta349,99 din699,98 din/kg+130,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad357,99 din715,98 din/kg+138,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta359,70 din719,40 din/kg+139,71 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta359,97 din719,94 din/kg+139,98 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd360,00 din720,00 din/kg+140,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula364,99 din729,98 din/kg+145,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta369,00 din738,00 din/kg+149,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta369,00 din738,00 din/kg+149,01 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta369,00 din738,00 din/kg+149,01 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta369,99 din739,98 din/kg+150,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd369,99 din739,98 din/kg+150,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta374,00 din748,00 din/kg+154,01 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta379,99 din759,98 din/kg+160,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta419,99 din839,98 din/kg+200,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta419,99 din839,98 din/kg+200,00 din
-
419,99 din839,98 din/kg+200,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta419,99 din839,98 din/kg+200,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 219,99 | 369,00 |
| 01.09.2026. | 219,99 | 369,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRIKOM STRUDLA VAN-SU.VOCE 500Aleksandrović
- STRUDLA SA VANILOM I SUMSKIM VOCEM 500G FRIKOM DOOAman
- STRUDLA FRIKOM VANILA I S UMSKO VOCE 500GRAroma, City
- STRUDLA VANILA-SUM VOCE 500GR FRIKOMBB Trade
- STRUDLA SA VANILOM I SUM.VOCEM 500gr FRIKOMCash & Carry Plus
- STRUDLA VANIL.I SUM.VOCE 500FRIKEuroprom
- ŠTRUDLA VANILA ŠUMSKO VOĆE 500G FRIKIdea, Mercator, Roda
- Smrz.strudla/van.i sum.voce FrikomMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%SMRZNUTA PODLOGA ZA PIZZU FRIKOM 200G
- Soulfood%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
- Super Vero95,99
+29 prodavnica449,95 din/kg
−19%SMRZNUTA PIZZA CAPRICOSA FRIKOM 330G
- Super Vero399,99
- Univerexport%399,99
- Cash & Carry Plus429,99
+26 prodavnica1.212,09 din/kg
SMRZNUTA PITA SA MESOM ZVRK FRIKOM 900G
- Cash & Carry Plus599,99
- Transkom 94609,00
- RIČ619,99
+23 prodavnice666,66 din/kg
−9%SMRZNUTA PIZZA MARGHERITA FRIKOM 300G
- Transkom 94335,00
- Gomex379,99
- Trnava Promet419,00
+22 prodavnice1.116,67 din/kg
−17%SMRZNUTA TORTA TRIOLADA GELATO 1.6KG
- RIČ%1.349,99
- BB Trade1.499,14
- Aman1.599,99
+20 prodavnica843,74 din/kg
SMRZNUTA TORTA ČOKO VIŠNJA POSNA GELATO 1.7KG
- Profi1.115,00
- BB Trade1.499,97
- Aman1.599,99
+19 prodavnica655,88 din/kg
SMRZNUTA TORTA NUGAT GELATO 1.6KG
- BB Trade1.689,97
- ZAM1.799,00
- Aman1.799,99
+19 prodavnica1.126,65 din/kg
−19%SMRZNUTA TORTA KAPRI GELATO 1.6KG
- Profi1.215,00
- BB Trade1.499,14
- Aman1.599,99
+19 prodavnica759,38 din/kg




