Cene → Smrznuti proizvodi
Smrznuti proizvodi
2.210 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−29%SLADOLED ROCK CHOCO&CANDY 450ML
- Aman%459,99
- Aleksandrović649,99
- Čutura649,99
+2 prodavnice1.022,20 din/l
−29%SLADOLED ROCK BERRY&CHOCO 450ML
- Aman%459,99
- Aleksandrović649,99
- Čutura649,99
+2 prodavnice1.022,20 din/lSMRZNUTE ROLNE SA KAJSIJOM 500G STANIC
- Cash & Carry Plus184,99
- Transkom 94189,90
- Aleksandrović199,99
+2 prodavnice369,98 din/kg
FRI.SL.STRUDLA VAN.COKO I NUG 450
- Aleksandrović269,99
- Transkom 94299,00
- Mikromarket355,00
+2 prodavnice599,98 din/kg
−7%POLAR FOOD ZUTA BORANIJA 900g
- Aleksandrović169,99
- Sunce (Qvattro)169,99
- Idea%249,99
+2 prodavnice188,88 din/kg
SMRZNUTO TESTO ALFA MINI KIHI SA FETA SIROM 500G
- Aleksandrović449,99
- Aroma461,10
- City461,10
+2 prodavnice899,98 din/kg
SMRZNUTO POVRĆE FRIKOM BROKOLI CVET 400G
- Euro Ša M170,00
- Transkom 94179,00
- BB Trade182,97
+2 prodavnice377,78 din/kg
SMRZNUTO POVRĆE FRIKOM MEKSIČKA MEŠAVINA 400G
- Aleksandrović169,99
- BB Trade182,97
- Transkom 94199,90
+2 prodavnice377,76 din/kg- −3%
SMRZNUTA TORTA SLATKI DAR SELECTION ČOKO-ORANŽ 1KG
- Roda1.399,99
- Mercator1.419,99
- Idea1.429,99
+2 prodavnice1.399,99 din/kg SMRZNUTA PITA STANIĆ PIZZA 600G
- Cash & Carry Plus274,99
- Aleksandrović279,99
- Fortuna Market289,99
+2 prodavnice458,32 din/kg- −7%
SMRZNUTA TORTA KLASIK KEKS 1.5KG
- Cash & Carry Plus1.516,57
- BB Trade%1.699,88
- Senta Promet1.729,99
+2 prodavnice1.011,05 din/kg
−50%SLADOLED PATROLNE SAPE POLAR FOOD 6X60ML
- Aroma%229,99
- City%229,99
- Idea430,32
+2 prodavnice638,86 din/l
−50%SLADOLED PEPA PRASE POLAR FOOD 6X60ML
- Aroma%229,99
- City%229,99
- Idea430,32
+2 prodavnice638,86 din/l
SLADOLED PEZ JAGODA POLAR FOOD 4X80ML
- Idea430,32
- Mercator430,32
- Roda430,32
+2 prodavnice1.344,75 din/l
VEGETERIJANKSI BURGERI 200G
- Fortuna Market209,99
- Senta Promet249,99
- Prima251,00
+2 prodavnice1.049,95 din/kg
−14%PITA SA POMORANDZOM ALFA FOODS 1050G
- Aroma%699,99
- City%699,99
- Idea721,32
+2 prodavnice666,66 din/kgCOKOLADNI KOLAC ALFA FOODS 770G
- Mercator899,99
- Roda899,99
- Idea909,99
+2 prodavnice1.168,82 din/kgGELATO STAMEVSKI CUP 120G
- Idea299,99
- Mercator299,99
- Roda299,99
+2 prodavnice2.499,92 din/kgSMRZNUTE LEPINJE SA BELIM LUKOM POLAR FOOD 2X165G
- Mercator349,99
- Roda349,99
- Aroma359,99
+2 prodavnice1.060,58 din/kg
−20%KROMPIR MCCAIN KRISKE SA KOZICOM 750GR
- Aroma%399,99
- City%399,99
- Šumadija Market403,00
+2 prodavnice533,32 din/kg
SLADOLED BEN&JERRYS JAGODA 100ML
- Idea339,99
- Mercator339,99
- Roda339,99
+2 prodavnice3.399,90 din/l- −12%
Pileći ćevapi 500g
- Mere312,00
- BB Trade%329,88
- Cash & Carry Plus364,99
+2 prodavnice624,00 din/kg 
SLADOLED H DAZS VAN CA BROWN 460ML
- Idea806,49
- Mercator806,49
- Roda806,49
+2 prodavnice1.753,24 din/l
PITA MINI SAVIJ SIR SPANAĆ 480G BEL
- Aman239,99
- Mercator349,99
- Roda349,99
+2 prodavnice499,98 din/kgPILEĆI ŠTAPIĆI ŠUNKA SIR 600G VINDI
- Aleksandrović759,99
- BB Trade829,99
- Mercator929,99
+2 prodavnice1.266,65 din/kg
−36%SLADOLED SNICKERS STICK 73.5G MARS
- Idea%139,99
- Mercator%139,99
- Roda%139,99
+2 prodavnice1.904,63 din/kg
JAGODA SMRZ 300G FLORA
- Maxi Online241,99
- Mega Maxi241,99
- Mercator269,99
+2 prodavnice806,63 din/kg
LIGNJA PATAGONICA KOL KRACI 400G FR
- Idea1.299,00
- Mercator1.299,00
- Prima1.299,00
+2 prodavnice3.247,50 din/kg
DAGNJE 300G FRIKOM
- Aleksandrović379,90
- Idea699,00
- Mercator699,00
+2 prodavnice1.266,33 din/kg
−32%PALAČINKE POH T SIR MASL 400G POLAR
- Cash & Carry Plus249,99
- Super Vero%279,99
- Mercator399,99
+2 prodavnice624,98 din/kg
ŠKARPINA CCA 1KG TROPIC
- Maxi Online1.410,00
- Mega Maxi1.410,00
- Idea1.519,99
+2 prodavnice1.410,00 din/kg
KROASAN SA KREMOM 600G MARIJA
- Mercator279,99
- Roda279,99
- Idea289,99
+2 prodavnice466,65 din/kg
POGAČICE SA ČVARCIMA 600G MARIJA
- Roda274,99
- Mercator289,99
- Idea299,99
+2 prodavnice458,32 din/kg
PIZZA MINI 600G MARIJA
- Mercator339,99
- Roda339,99
- Idea349,99
+2 prodavnice566,65 din/kg
Plazma sladoled multipak MK6 678ml
- Aleksandrović450,00
- Lidl599,99
- Prima649,00
+2 prodavnice663,72 din/l
KNEDLE SA VISNJOM-KREM 800GR MOKA
- Aleksandrović259,99
- Yuhor299,99
- Šumadija Market314,00
+2 prodavnice324,99 din/kg
Sladoled badem stapic 6x120ml multipak
- Profi499,99
- Maxi525,99
- Maxi Online525,99
+2 prodavnice694,43 din/l
−16%Slad.clas.mleko/cok.stap.6x120ml multip.
- Maxi Online%459,99
- Profi499,99
- Maxi544,99
+2 prodavnice638,88 din/l
Sladoled bela cok.stap.6x120ml multipak
- Profi482,99
- Maxi539,99
- Maxi Online539,99
+2 prodavnice670,82 din/l
−12%Slad.kakao/van.kornet 6x120ml multipak
- Maxi%319,99
- Maxi Online%319,99
- Mega Maxi%319,99
+2 prodavnice444,43 din/l
Smr.rib.stap.fil.Maxi250g
- Profi239,99
- Maxi269,99
- Maxi Online269,99
+2 prodavnice
Smrz.rolnice sa sirom Maxi 1kg
- Profi259,99
- Maxi269,99
- Maxi Online269,99
+2 prodavnice259,99 din/kg
Smrz.zu-zu Maxi 1kg
- Profi167,99
- Maxi199,99
- Maxi Online199,99
+2 prodavnice167,99 din/kg
Smrznuto zito sa slagom Premia 150g
- Profi92,49
- Maxi126,99
- Maxi Online126,99
+2 prodavnice616,60 din/kg
Smrz.fileti pangasius Premia 500g
- Profi269,99
- Maxi373,99
- Maxi Online373,99
+2 prodavnice539,98 din/kg
Smrz.rib.stap.Maxi 250g
- Profi159,99
- Maxi184,99
- Maxi Online184,99
+2 prodavnice639,96 din/kg
Smrznuta podloga za picu Premia 200g
- Profi49,99
- Maxi57,99
- Maxi Online57,99
+2 prodavnice249,95 din/kg
Smrz.knedle sa sljivama Maxi 800g
- Profi205,99
- Maxi209,99
- Maxi Online209,99
+2 prodavnice257,49 din/kg























