Cene → Smrznuti proizvodi → Smrznuti Pomfrit 9 mm Aviko 750 g

Smrznuti Pomfrit 9 mm Aviko 750 g
Pakovanje 750 g 2 prodavnice Barkod 8710449944798
329,00 din
najjeftinije u prodavnici Luki
438,67 din/kg
Najskuplje je 446,99 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
329,00 din438,67 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 429,99 – 462,99 din446,99 din595,99 din/kg+117,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 329,00 | 388,00 |
| 01.09.2026. | 329,00 | 388,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- AVIKO POMFRIT A KLASA 9MM 750GLuki
- SMRZNUTI POMFRIT 9MM AVIKO 750GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−54 % po kgSmrznuti Pomfrit Frikom 1 kg
- Leon%199,99
- Medius%284,90
- Trnava Promet%299,00
+35 prodavnica199,99 din/kg
−54 % po kgSmrznuti Pomfrit Barka 1 kg
- Leon199,99
- Fortuna Market249,99
- Sunce (Qvattro)249,99
+4 prodavnice199,99 din/kg
−54 % po kgSmrznuti Pomfrit Sunny Aviko 1 kg
- Transkom 94%199,99
- Aleksandrović209,99
- RIČ289,99
+7 prodavnica199,99 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Smrznuti Pomfrit Frikom 1 kg
- Leon%199,99
- Medius%284,90
- Trnava Promet%299,00
+35 prodavnica199,99 din/kg
−15%Smrznuti Panirani Riblji Štapići Premium Frikom 300 g
- Šumadija Market339,90
- Trnava Promet%365,00
- RIČ%369,99
+33 prodavnice1.133,00 din/kg
−24%Smrznuti Žu-Žu sa Susamom Frikom 800 g
- Leon225,99
- RIČ%239,99
- Medius%249,90
+32 prodavnice282,49 din/kg
−25%Smrznuti Panirani Kolutići Lignje Frikom 400 g
- Medius%359,90
- Idea · Mercator · Roda%369,99
- VP Dima%389,90
+28 prodavnica899,75 din/kg
−23%Smrznuti Panirani Riblji Štapići Premium Frikom 450 g
- Leon%359,99
- Medius%469,90
- Idea · Mercator · Roda%479,99
+28 prodavnica799,98 din/kg
−22%Smrznuti Pomfrit Rebrasti Frikom 750 g
- Super Vero%338,99
- Mikromarket%339,99
- Aman%349,99
+28 prodavnica451,99 din/kg
−16%Smrznuti Mini Rolls Sir Spanać Frikom 500 g
- BB Trade%359,88
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%359,99
- Cash & Carry Plus364,99
+24 prodavnice719,76 din/kg
−39%Smrznuti Pomfrit Ekstra Tanki Frikom 600 g
- Univerexport%259,99
- Šumadija Market279,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice433,32 din/kg
















