Cene → Smrznuti proizvodi → TE AMO PIZZA VESUVIO SMRZNUTA 310G-380G

TE AMO PIZZA VESUVIO SMRZNUTA 310G-380G
Pakovanje 380 g 6 prodavnica Barkod 8606033420772
227,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
597,37 din/kg
Najskuplje je 279,99 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
227,00 din597,37 din/kg
-
RIČ50 radnji u 21 mestu239,99 din631,55 din/kg+12,99 din
-
Aleksandrović2 prodavnice: 249,99 din · Kladovo, Negotin249,99 din657,87 din/kg+22,99 din
adrese radnji ▾
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38249,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb249,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta269,99 din710,50 din/kg+42,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta269,99 din710,50 din/kg+42,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik279,99 din736,82 din/kg+52,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 227,00 | 259,99 |
| 25.09.2026. | 227,00 | 259,99 |
| 22.09.2026. | 227,00 | 249,99 |
| 01.09.2026. | 227,00 | 269,99 |
Promene cene
- RIČ 22.09. 289,99 → 239,99 din -17%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PIZZA VESUVIO 380G TE AMOAleksandrović
- PIZZA VESUVIO SMRZNUTA 380G TE AMOČutura
- SMRZNUTA PIZZA VESUVIO 380G TE AMOFortuna Market
- Te Amo Pizza Vesuvio 380g #6 *Es Komerc*RIČ
- TE AMO PIZZA VESUVIO SMRZNUTA 310G-380GSoulfood
- Pizza Vesuvio smrznuta 400g TE AMOTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −23 % po kg
SMRZNUTA PITA STANIĆ PIZZA 600G
- Cash & Carry Plus274,99
- Aleksandrović279,99
- Fortuna Market289,99
+2 prodavnice458,32 din/kg - −19 % po kg
SMRZNUTA PIZZA CAPRICIOSSA MARA 340G
- Svetofor163,90
- Mere168,48
- Univerexport194,99
482,06 din/kg - −13 % po kg
SMRZNUTA SAVIJAČA PIZZA MARA 250G
- Senta Promet129,99
- Univerexport143,99
519,96 din/kg




