Cene → Smrznuti proizvodi → Smrznuta Torta Čoko San Gelato 1,6 kg

Smrznuta Torta Čoko San Gelato 1,6 kg
Najskuplje je 1.819,99 din, +90% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
955,99 din597,49 din/kg
-
1.099,99 din1.299,99 din687,49 din/kg+144,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta1.309,97 din818,73 din/kg+353,98 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula1.379,99 din862,49 din/kg+424,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta1.399,99 din874,99 din/kg+444,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta1.399,99 din874,99 din/kg+444,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu1.399,99 din874,99 din/kg+444,00 din
-
Aleksandrović12 prodavnica: 1.449,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Kladovo1.449,99 din906,24 din/kg+494,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.331.449,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.491.449,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 61.449,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 381.449,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 261.449,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 431.449,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 101.449,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb1.449,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 681.449,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-361.449,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.991.449,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 2961.449,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 1.469,99 – 1.474,99 din1.469,99 din918,74 din/kg+514,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta1.495,00 din934,38 din/kg+539,01 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta1.499,99 din937,49 din/kg+544,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta1.499,99 din937,49 din/kg+544,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta1.552,00 din970,00 din/kg+596,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta1.629,99 din1.018,74 din/kg+674,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta1.649,99 din1.031,24 din/kg+694,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta1.649,99 din1.031,24 din/kg+694,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta1.679,99 din1.049,99 din/kg+724,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd1.679,99 din1.049,99 din/kg+724,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta1.699,99 din1.062,49 din/kg+744,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta1.799,00 din1.124,38 din/kg+843,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta1.819,99 din1.137,49 din/kg+864,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Univerexport · Aroma · Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 955,99 | 1.499,99 |
| 01.09.2026. | 955,99 | 1.499,99 |
Promene cene
- Morava 26.09. 1.551,00 → 1.552,00 din +0%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GRACIA TORTA COKO SAN 1.6KGAleksandrović
- TORTA COKO SAN GELATO 1.6KGAman
- TORTA SMRZNUTA GELATO COKO SAN 1,6KGAroma, City
- TORTA COKO SAN 1.6KG GRACIABB Trade
- TORTA COKO SAN GRACIJA 1.6kgCash & Carry Plus
- TORTA COKO SAN 1.6 KG GELATOČutura
- COKO SAN GRACIAEuro Ša M
- TORTA ČOKO SAN SMRZ 1.6KG GELATOIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −13 % po kg
Smrznuta Domaća Torta Doboš 1,5 kg
- Cash & Carry Plus779,99
- Podunavlje899,99
- Gomex1.299,99
519,99 din/kg - −13 % po kg
Smrznuta Domaća Torta Švarcvald 1,5 kg
- Cash & Carry Plus779,99
- Podunavlje899,99
- Gomex1.299,99
519,99 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Smrznuta Podloga za Pizzu Frikom 200 g
- Šumadija Market79,90
- Soulfood%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+29 prodavnica399,50 din/kg
−25%Smrznuta Pizza Capricosa Frikom 330 g
- VP Dima%399,90
- Super Vero399,99
- Cash & Carry Plus429,99
+26 prodavnica1.211,82 din/kg
Smrznuta Pita sa Mesom Zvrk Frikom 900 g
- Cash & Carry Plus599,99
- Transkom 94609,00
- RIČ619,99
+23 prodavnice666,66 din/kg
Smrznuta Pizza Margherita Frikom 300 g
- Gomex379,99
- Trnava Promet419,00
- ZAM419,90
+22 prodavnice1.266,63 din/kg
−18%Smrznuta Torta Triolada Gelato 1,6 kg
- RIČ1.349,99
- Čutura%1.399,99
- BB Trade1.499,14
+20 prodavnica843,74 din/kg
Smrznuta Torta Nugat Gelato 1,6 kg
- BB Trade1.689,97
- ZAM1.799,00
- Aman1.799,99
+19 prodavnica1.126,65 din/kg
Smrznuta Torta Čoko Višnja Posna Gelato 1,7 kg
- Profi1.115,00
- BB Trade1.499,97
- Aman1.599,99
+19 prodavnica655,88 din/kg
−19%Smrznuta Torta Kapri Gelato 1,6 kg
- Profi1.215,00
- BB Trade1.499,14
- Aman1.599,99
+19 prodavnica759,38 din/kg







