Cene → Smrznuti proizvodi
Smrznuti proizvodi
2.063 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Smrznuti Baby mix Gustona 450g
- Profi99,99
- Maxi173,99
- Maxi Online173,99
+1 prodavnica222,20 din/kg
Smrznuta mesavina za sataras Maxi 450g
- Profi94,99
- Maxi139,99
- Maxi Online139,99
+1 prodavnica211,09 din/kg
Pan.kom.piletine Dinosaurusi Maxi 500g
- Profi399,99
- Maxi513,99
- Maxi Online513,99
+1 prodavnica799,98 din/kg
Smrznuti grasak Gustona 1kg
- Profi163,99
- Maxi171,99
- Maxi Online171,99
+1 prodavnica163,99 din/kgKnedle malina,bela cok.krem Maxi 800g
- Maxi299,99
- Maxi Online299,99
- Mega Maxi299,99
+1 prodavnica374,99 din/kg
Smrznuta boranija zelena Gustona 450g
- Maxi82,99
- Maxi Online82,99
- Mega Maxi82,99
+1 prodavnica184,42 din/kg
Smrznuti brokoli Gustona 450g
- Profi175,99
- Maxi219,99
- Maxi Online219,99
+1 prodavnica391,09 din/kg
Smrznuta jagoda Gustona 400g
- Profi166,99
- Maxi219,99
- Maxi Online219,99
+1 prodavnica417,48 din/kgSladoled kakao/vanila D&C 55g
- Maxi30,99
- Mega Maxi30,99
- Profi30,99
+1 prodavnica563,45 din/kgSladoled kakao D&C 55g
- Maxi30,99
- Mega Maxi30,99
- Profi30,99
+1 prodavnica563,45 din/kgSladoled vanila D&C 55g
- Maxi30,99
- Mega Maxi30,99
- Profi30,99
+1 prodavnica563,45 din/kgSladoled slag krem/sum voce D&C 55g
- Maxi30,99
- Mega Maxi30,99
- Profi30,99
+1 prodavnica563,45 din/kgZamr.visnja Gustona 400g
- Profi314,99
- Maxi345,99
- Mega Maxi345,99
+1 prodavnica787,48 din/kg
Smrznuta skusa Premia cca 1kg
- Profi619,99
- Maxi819,99
- Maxi Online819,99
+1 prodavnica619,99 din/kg
Smrznuta pastrmka ocisc.Premia cca 800g
- Profi594,99
- Maxi1.128,00
- Maxi Online1.128,00
+1 prodavnica743,74 din/kg
MES.POVRCE ZA BELU CORBU
- Aleksandrović139,99
- Euro Ša M142,00
- BB Trade152,97
+1 prodavnica311,09 din/kgPANIR.STAPIC.LIGANJA 300G
- Aleksandrović189,90
- Europrom259,00
- Prima274,00
+1 prodavnica633,00 din/kg- −20%
PITA KROMPIRUSA 900G JAMI
- BB Trade%229,88
- Aleksandrović259,90
- Prima275,00
+1 prodavnica255,42 din/kg GRASAK FRESKO 1KG
- Aleksandrović209,99
- Euro Ša M210,00
- Transkom 94219,90
+1 prodavnica209,99 din/kg
VISNJA SMRZ.VOCE 400G FRI
- Aleksandrović229,99
- Prima232,00
- Transkom 94239,00
+1 prodavnica574,98 din/kgSTRAUSS PLAZMA 640 FRIKOM
- Prima265,00
- Transkom 94279,00
- Aleksandrović290,00
+1 prodavnica668,18 din/kgSLADOLED PLAZMA STAPIC
- Prima95,00
- Aleksandrović100,00
- Europrom100,00
+1 prodavnica1.055,56 din/lSNESKO CASICA 63GR FRIKOM
- Prima48,00
- Aleksandrović50,00
- Europrom50,00
+1 prodavnica400,00 din/l
CRNI LUK SECK.300G FRIKOM
- Aleksandrović119,99
- Transkom 94129,90
- Prima139,00
+1 prodavnica399,97 din/kg
SLADOLED KING DOUBLE
- Aleksandrović100,00
- Prima152,00
- Transkom 94160,00
+1 prodavnica909,09 din/lSLAD.RUM.SMOOTHIE S.VOCE
- Aleksandrović40,00
- Prima76,00
- Europrom80,00
+1 prodavnica444,44 din/lROLNICE PIZZA 1000G FRIKO
- Aleksandrović279,99
- Transkom 94329,00
- Prima336,00
+1 prodavnica279,99 din/kgSLAD.HIGHLIFE VANILA 460M
- Prima170,00
- BB Trade179,00
- Aleksandrović359,00
+1 prodavnica369,57 din/lSLAD.MOJA KRAVICA FAM.900
- Prima379,00
- BB Trade397,97
- Aleksandrović399,00
+1 prodavnica421,11 din/lSLAD.SVARCVALD TORT.170M
- Prima70,00
- BB Trade97,76
- Aleksandrović120,00
+1 prodavnica411,76 din/lSL.ST.PLAZMA KOCKA 65M
- Aleksandrović60,00
- Aksa90,00
- Prima100,00
+1 prodavnica1.100,92 din/kgTORTA CHOCO 2KG FRIKOM
- Euro Ša M895,00
- Aleksandrović899,90
- Prima949,00
+1 prodavnica447,50 din/kgSMRZNUTE PAŠTETE PRAZNE STANIĆ 500G F1F21XXX
- BB Trade115,97
- Fortuna Market169,99
- Aleksandrović179,99
+1 prodavnica231,94 din/kg
SMRZNUTI ONION RINGS MC CAIN 1KG
- Metro599,99
- Univerexport724,99
- Aroma1.300,00
599,99 din/kgSMRZNUTI PAN. KOLUTIĆI LIGNJE FRATELLO TRADE 400G
- Metro289,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- Univerexport377,99
724,98 din/kg- −9%
SMRZNUTA PITA MINI FETA I MIZITRA SIR ELZYMI 800G
- Univerexport%539,99
- Prima589,00
- Aroma699,99
674,99 din/kg 
SMRZNUTI KESTEN DESERT SARKPONT 250G
- Senta Promet369,99
- Gomex459,99
- Univerexport499,99
1.479,96 din/kg- −11%
SMRZNUTA PIZZA MARGHERITA ITALPIZZA 510G
- Aleksandrović639,99
- Univerexport677,99
- Aroma%759,99
1.254,88 din/kg
−24%SMRZNUTO POVRĆE ZLATNI MIX FLORA 450G
- Aroma%129,99
- Mikromarket173,00
- Univerexport181,99
288,87 din/kg
−24%SMRZNUTO POVRĆE BORANIJA ZELENA FLORA 450G
- Aroma%129,99
- BB Trade%139,88
- Univerexport180,99
288,87 din/kg
−9%SMRZNUTO POVRĆE MEŠAVINA ZA SUPU FLORA 400G
- BB Trade%149,88
- Aman149,99
- Univerexport179,99
374,70 din/kg
−24%SMRZNUTO POVRĆE BORANIJA ZELENA FLORA 400G
- Aroma%129,99
- BB Trade%149,88
- Univerexport179,99
324,98 din/kgSMRZNUTA TORTA BOROVNICA BARVALO 1KG
- Mercator2.499,99
- Roda2.499,99
- Idea2.599,99
2.499,99 din/kgSLADOLED ČOKOLADA FRIKOM 3300G
- Prima1.853,00
- Aleksandrović4.109,00
- Univerexport4.240,99
308,83 din/lSMRZNUTO POVRĆE TOSKANA MIX FRIKOM 400G
- Aleksandrović199,90
- Prima213,00
- Univerexport301,99
499,75 din/kgSMRZNUTA PIZZA CAPRICIOSSA MARA 340G
- Svetofor163,90
- Mere168,48
- Univerexport194,99
482,06 din/kg
SMRZNUTI SMOOTHIE TROPIC MIX POLAR FOOD 300G
- Aman249,99
- Super Vero346,99
- Univerexport387,99
833,30 din/kg
SMRZNUTI SMOOTHIE RED MIX POLAR FOOD 300G
- Aman249,99
- Super Vero346,99
- Univerexport387,99
833,30 din/kg
























