Cene → Smrznuti proizvodi
Smrznuti proizvodi
2.063 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

SLADOLED ALOMA CLASSIC 3IN1 900ML
- Aroma467,80
- Trlić499,00
- Univerexport529,99
519,78 din/l
SLADOLED ALOMA VANILA CARAMEL SYRUP 1L
- Aroma467,80
- Trlić499,00
- Univerexport529,99
519,78 din/l
SMRZNUTI GAMBORI BARKA 400G
- Prima419,00
- Gomex584,99
- Univerexport715,99
1.047,50 din/kg
SMRZNUTA SAVIJAČA SA MESOM MARA 250G
- Univerexport119,99
- Senta Promet124,99
- VP Dima139,00
479,96 din/kg
SMRZNUTA PITA SIR PAZARSKA YENI 950G
- Leon299,99
- Trnava Promet338,00
- Univerexport499,99
315,78 din/kg
SMRZNUTI KROMPIR SMILES MC CAIN 450G
- Šumadija Market349,00
- Aroma434,70
- Univerexport495,99
775,56 din/kg
SMRZNUTI KROMPIR TALASASTI PAPRIKA AVIKO 600G
- Super Vero409,99
- Prima444,00
- Univerexport446,99
683,32 din/kg
−14%SMRZNUTI POMFRIT FARM FRITES 600G
- Fortuna Market259,99
- Aroma%299,99
- Univerexport399,99
433,32 din/kg
SMRZNUTE TORTILJE BEZ GLUTENA ZA TAKOSE 192G
- Fortuna Market149,90
- Univerexport174,99
- Gomex179,99
780,73 din/kgVINDIJA PIL.JETRA SA SRCEM 500G SMRZ.
- Transkom 94189,00
- Prima319,00
- Soulfood339,99
378,00 din/kgTISACOOP PANITTO PILECI MINI MEDALJONI PUNJ.SIROM 450G
- Sunce (Qvattro)349,99
- Soulfood359,99
- Čutura379,99
777,76 din/kgUVIJACA SA JABUKAMA 600 GR MARA
- IM Matijević209,00
- Senta Promet219,99
- VP Dima249,00
348,33 din/kgUVIJACA SA VIŠNJAMA 600 G MARA
- IM Matijević229,00
- Senta Promet249,99
- VP Dima280,00
381,67 din/kg- −20%
Pita meso 5*200g Trgopek
- Aroma%439,99
- Trnava Promet499,00
- Trlić599,99
439,99 din/kg 
Zvrk pita sa krompirom 800g VOLIM
- Trnava Promet371,00
- Aleksandrović399,99
- RIČ449,99
463,75 din/kgZaledjene pastete Klas
- Trnava Promet146,00
- Metalac Market179,00
- Aman189,99
292,00 din/kgZaledjene pastete sir Klas
- Trnava Promet185,00
- Metalac Market209,00
- Aman219,99
336,36 din/kgZaledjene pastete meso Klas
- Trnava Promet212,00
- Metalac Market239,00
- Aman249,99
385,45 din/kgZaledjene pastete sa virslom Klas
- Trnava Promet212,00
- Metalac Market239,00
- Aman249,99
385,45 din/kgZaledjene pastete dzem Klas
- Trnava Promet185,00
- Metalac Market209,00
- Aman219,99
336,36 din/kgZaledjeni zuzu sa susamom Klas
- Trnava Promet152,00
- Metalac Market179,00
- Aman179,99
304,00 din/kgZaledjene picete Klas
- Trnava Promet272,00
- Metalac Market299,00
- Aman319,99
544,00 din/kgPastete sa visnjom Klas
- Trnava Promet212,00
- Metalac Market239,00
- Aman249,99
385,45 din/kgZaledjene pastete sunka-sir Klas Plus
- Trnava Promet232,00
- Metalac Market259,00
- Aman279,99
421,82 din/kgKroasan sa kremom Klas
- Trnava Promet225,00
- Metalac Market249,00
- Aman269,99
450,00 din/kgZamrznuta rolnica visnja 1kg Pons
- Metalac Market249,00
- Fortuna Market264,00
- Trnava Promet322,00
249,00 din/kgZamrznuta rolnica cokolada 1kg Pons
- Trnava Promet219,00
- Metalac Market299,00
- Fortuna Market319,99
219,00 din/kgZamrznuta visnja b.k 0450 MEDkom
- Trnava Promet353,00
- Fortuna Market449,90
- Metalac Market489,00
784,44 din/kgZamrznuta malina 0450 MEDkom
- Trnava Promet566,00
- Metalac Market599,00
- Fortuna Market629,99
1.257,78 din/kgFAMILIA HIT STRAWBERRY 67g
- Aleksandrović60,00
- Trlić80,00
- Fortuna Market99,00
895,52 din/kg- −5%
CRISPY POPS PIL.OKRUGLICE 500g SMRZNUTO
- Aleksandrović669,99
- BB Trade%729,88
- Trlić769,90
1.339,98 din/kg PALAČINKE PRAZNE 500G
- Prima329,00
- Trlić379,99
- ZAM449,90
658,00 din/kgMILKA PRETZEI STICK 90ML
- Super Vero249,99
- Sunce (Qvattro)250,00
- Trlić250,00
2.777,67 din/l
TOPGUN SANNDWICH WAFFLE 90GR
- Fortuna Market107,81
- Trlić115,00
- Aroma229,99
770,07 din/l
KARFIOL 450g FRIKOM
- Euro Ša M172,00
- Prima193,00
- Trlić199,00
382,22 din/kgMIX CRVENO VOCE 1kg FRIKOM
- Cash & Carry Plus899,99
- Fortuna Market999,99
- Trlić999,99
899,99 din/kgKNEDLE SA SLJIVAMA 400g FRIKOM
- Aleksandrović179,90
- Trlić299,00
- BB Trade309,97
449,75 din/kg
SUMSKO VOCE 400g FRIKOM
- Prima406,00
- Transkom 94419,00
- Trlić419,00
1.015,00 din/kgFILET SOMA 1kg PREMIUM 20% U KESI MENEX
- Mere386,10
- Fortuna Market419,99
- Trlić469,99
386,10 din/kgMACHO LESNIK PISTACI 75ml
- Aleksandrović50,00
- Prima86,00
- Trlić90,00
666,67 din/lSTRAUSS PLAZMA COKO 700ml
- Prima235,00
- Aleksandrović279,00
- Trlić279,00
335,71 din/l
PLAZMA KOCKA 500ml
- Prima359,00
- Trlić359,00
- Aleksandrović360,00
718,00 din/l
KING CLASSIC 30% 100ml
- Prima200,00
- RIČ200,00
- Trlić200,00
2.000,00 din/lMOJA KRAVICA STAPIC
- Aleksandrović50,00
- Prima50,00
- Trlić50,00
555,56 din/l
PITA SIR 900g R. FAMILY FRIKOM
- Mikromarket339,00
- Prima589,00
- Trlić699,00
376,67 din/kg
PITA SIR-SPANAC 900g R.FAMILY FRIKOM
- Mikromarket339,00
- Prima589,00
- Trlić769,00
376,67 din/kg
ALOMA 3L CHOCCO
- Prima489,50
- Aleksandrović550,00
- Trlić1.349,00
163,17 din/l
OREO BALL TOP CONE 100ml
- Aman699,99
- Trlić749,00
- Aroma749,99
1.749,98 din/l


























