Cene → Smrznuti proizvodi → KNEDLE MALINA BELA COKOLADA 500g FRIKOM

KNEDLE MALINA BELA COKOLADA 500g FRIKOM
Pakovanje 500 g 3 prodavnice Barkod 8606017431947
359,70 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
719,40 din/kg
Najskuplje je 384,97 din, +7% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 269,90 | 369,00 |
| 01.09.2026. | 269,90 | 369,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRIKOM KNEDLE MALINA BELA COKOLADA 500GAleksandrović
- KNEDLE MALINA BELA COKOLADA FRIKOM 500GAroma, City
- KNEDLE MALINA-BELA COKOLADA 500G FRIKOMBB Trade
- KNEDLE MAL/BELA COKOL.500Prima
- KNEDLE MALINA BELA COKOLADA 500g FRIKOMTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −48 % po kg
Knedle malina,bela cok.krem Maxi 800g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi299,99
374,99 din/kg - −20 % po kg
KNEDLE KOKOS COKOLADA 500G
- Mikromarket289,00
- Europrom299,00
578,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Knedle pistac krem Maxi 600g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go399,99
666,65 din/kg
KNEDLE SA KAJSIJOM 800GR MOKA
- Yuhor289,99
- Šumadija Market305,00
- Metalac Market319,00
+2 prodavnice362,49 din/kgKnedle malina,bela cok.krem Maxi 800g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi299,99
374,99 din/kg
KNEDLE PISTAC I KAKAO KREM 600GR DUBAI
- Aleksandrović399,99
- Senta Promet499,99
- Prima502,00
666,65 din/kgKNEDLE SA KAKAO KREMOM 1KG K PLUS
- Idea · Mercator · Roda329,99
329,99 din/kgKNEDLE SA ŠLJIVAMA 1KG K PLUS
- Idea · Mercator · Roda269,99
269,99 din/kg
KNEDLE SA VISNJOM-KREM 800GR MOKA
- Yuhor299,99
- Šumadija Market314,00
- Cash & Carry Plus399,99
374,99 din/kgKNEDLE KOKOS COKOLADA 500G
- Mikromarket289,00
- Europrom299,00
578,00 din/kg










