Cene → Slatkiši i žitarice
Slatkiši i žitarice
6.828 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
Sendvic keks kakao Kitbis 200g
- Maxi · Mega Maxi129,99
649,95 din/kgSendvic keks vanila Kitbis 200g
- Maxi · Mega Maxi134,99
674,95 din/kgMini napolit.mlec.cokolada Kitbis 180g
- Maxi · Mega Maxi289,99
1.611,06 din/kg
Mini musli bar urm.visnja GF NP Kids 70g
- Maxi · Mega Maxi131,99
1.885,57 din/kgCok.crna urma/kik./m.so Delicata SH 150g
- Maxi · Mega Maxi384,99
2.566,60 din/kgGumene bombone Sticks jagoda 150g
- Maxi · Mega Maxi139,99
933,27 din/kgCajno pecivo vanila NP GF 100g
- Maxi · Mega Maxi234,99
2.349,90 din/kg
Keks sa ukusom karamele bez glut.NP 90g
- Maxi · Mega Maxi275,99
3.066,56 din/kg
Kasa proso/pirinac/heljda bez glut.NP65g
- Maxi · Mega Maxi75,99

Heljdina kasa sa cokol. NP GF 65g
- Maxi · Mega Maxi111,99
1.722,92 din/kg
Kasa sa cia semenom i borovnicom NP 65g
- Maxi · Mega Maxi85,99
1.322,92 din/kg
Cokolada crna Uganda Delicata 80%OH 100g
- Maxi Online · Mega Maxi339,99
3.399,90 din/kg
Cok.crna djumbir-limeta Delicata DH 90g
- Maxi · Mega Maxi399,99
4.444,33 din/kg
Pahuljice choco pillows Emma 375g
- Maxi Online · Mega Maxi256,99
685,31 din/kgCinnamon Squares Emma 250g
- Maxi · Mega Maxi121,99
487,96 din/kg
Heljdine pah.GF BIO Nature's promise250g
- Maxi · Mega Maxi340,99
Ovsene pah.GF BIO Nature's promise 250g
- Maxi · Mega Maxi202,99
811,96 din/kg
Pahuljice crna cokolada Emma 375g
- Maxi · Mega Maxi312,99
834,64 din/kg
Drazeje brusnica&crna cokolada Emma 150g
- Maxi · Mega Maxi216,99
1.446,60 din/kg
Drazeje ind.orah i ml.cokolada Emma 150g
- Maxi · Mega Maxi347,99
2.319,93 din/kgTiramisu Excellent 2x90g
- Maxi · Mega Maxi291,49
1.619,39 din/kg
Corn flakes Corn Produkt 1kg
- Maxi Online · Mega Maxi694,99
694,99 din/kg
Rum bombice Premia 140g
- Maxi Online · Shop&Go82,99
592,79 din/kgIntegralni keks limun cia Maxi 150g
- Maxi · Mega Maxi135,99
906,60 din/kg
Heljda zrno ljust.Nature's Promise 500g
- Maxi Online · Mega Maxi265,99
531,98 din/kgNapolitanke mleko i cokolada Maxi 400g
- Profi109,99
- Mega Maxi149,99
274,98 din/kg
−21%Bar kakao,lesnik & voce Maxi 25g
- Mega Maxi · Shop&Go%81,99
3.279,60 din/kg
−18%Proteinski bar kikiriki Maxi 40g
- Mega Maxi%134,99
- Shop&Go170,99
3.374,75 din/kgRudolfov kolac sa jabukama 180g
- Maxi · Mega Maxi335,99
1.866,61 din/kg
Biskvit Filbi duo Eurocrem 250g
- Euro Ša M215,00
- Mega Maxi297,99
860,00 din/kg
Krem Eurocrem 900g
- Maxi · Mega Maxi939,99
1.044,43 din/kg
Club kolac 2/1 min.200g
- Super Vero664,99
- Maxi768,99
3.324,95 din/kgMleveni keks 1kg
- Mega Maxi · Profi154,99
154,99 din/kgPetit Beurre 1kg
- Mega Maxi · Profi175,99
175,99 din/kg
Alva kakao Bioland 250g
- Maxi · Mega Maxi318,99
1.275,96 din/kgTorta parce Stamevski 2/1
- Super Vero664,99
- Maxi784,99
332,50 din/kom
Slatko prase Stelina 1/1 35g
- Maxi · Mega Maxi259,99
7.428,29 din/kgSlatko prase Stelina 9/1 315g
- Maxi · Mega Maxi1.893,00
6.009,52 din/kg
Slatko prase Stelina 3/1 105g
- Maxi · Mega Maxi663,99
6.323,71 din/kgTiramisu Fortune cookies 90g
- Maxi · Mega Maxi139,99
1.555,44 din/kgCOKO DRAZEJE SA KIKIRIKIJEM 2KG
- Aleksandrović1.599,99
- Leon1.599,99
800,00 din/kg
COKOLADA LESNIK RITTER SPORT 100G
- Leon99,99
- Lidl199,99
999,90 din/kg
COKOLADA SA UKUSOM KAFE 200G
- Leon129,99
- Aleksandrović199,99
649,95 din/kgKUGLOF U KUTIJI 500G
- Aleksandrović319,99
- Leon319,99
639,98 din/kg
KUGLOF KOLAC U KUTIJI 1KG
- Aleksandrović499,99
- Leon499,99
499,99 din/kgMEDENJACI CRNO BELI FINE LIFE 600G
- Leon249,99
- Aleksandrović259,99
416,65 din/kg
MUSLI BAR COKO BANANA CROWNFIELD 200G
- Leon212,99
- Lidl214,49
1.064,95 din/kgMUSLI BAR COKOLADA 200G
- Leon213,00
- Lidl214,49
1.065,00 din/kg








