Cene → Slatkiši i žitarice → Kremovi i namazi
Kremovi i namazi
271 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Kakao Krem Kofa 750 g Eurokrem
- Idea · Mercator · Roda659,99
879,99 din/kgKrem Tabla Kakao 80 g TM
- Idea · Mercator · Roda54,99
687,38 din/kgKrem Tabla Duo 80 g TM
- Idea · Mercator · Roda54,99
687,38 din/kg
Krem Bananica 17 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda7,99
470,00 din/kg
Krem Bananica Finesse 300 g
- Idea · Mercator · Roda149,99
499,97 din/kg
Namaz Duo Kantica 900 g Finesse Maxx
- Idea · Mercator · Roda499,99
555,54 din/kg- −35%
Krem Tabla MY Time NGD Jag Jogu 200 g
- Idea · Mercator · Roda%65,00

Eurokrem PVC 50 g Takovo
- Cash & Carry Plus39,99
- Aman49,99
- Tekijanka56,78
799,80 din/kg
Krem duo Simka 720g
- Leon349,99
- Cash & Carry Plus499,99
- Mega Maxi649,99
486,10 din/kg
Krem Puding Vanila 50 g
- VUM84,00
- Europrom84,50
- Senta Promet89,99
1.680,00 din/kg
Krem Tabla Bungee Rice 120 g Gold
- Aleksandrović64,99
- VUM64,99
- Fortuna Market67,99
541,58 din/kgC Krem Light 1/2 Vešić
- Transkom 94249,00
- Euro Ša M257,00
- VUM259,99
C Krem Light 1/1 Vešić
- VUM479,99
- Euro Ša M489,00
- Transkom 94499,90
- −10%
C Krem Light 900 g Vešić
- Transkom 94429,00
- Europrom%449,90
- VUM449,99
476,67 din/kg 
Štap.sa krem umak.Sunđer Bob 32g
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go99,99
3.124,69 din/kg
Štapići sa krem umakom Hello Kitty 32g
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go99,99
3.124,69 din/kg- −21%
Čokolada Mini Kakao Krem Dorina 38 g
- Univerexport%59,99
- Super Vero69,99
1.578,68 din/kg 
Štapić sa Kremom od 13% Lešnika 52 g
- Univerexport99,99
- Aroma129,99
1.922,88 din/kg
Krem Plus Eurocrem 350 g
- Trlić219,00
- Univerexport432,31
625,71 din/kg
−45%Krem Nutolada Duo Naše Najbolje 400 g
- Univerexport%219,99
- Mikromarket299,80
549,98 din/kg- −20%
Krem Kondi 800 g
- Prima%309,90
- Mikromarket390,00
387,38 din/kg 
Krem Crni sa Steviom Schwan 370 g
- Mere365,70
- Univerexport495,99
988,38 din/kgCipiripi Krem 400 g
- Trlić249,00
- Soulfood329,99
622,50 din/kgAlyan Truffle Mlečna Čokolada sa Lešnikom Punjene Kremom od Lešnika 450 g
- Cash & Carry Plus731,71
- Soulfood749,00
1.626,02 din/kg
Krem Lino Lada Milk 350 g Podravka
- Trnava Promet332,00
- Prima389,00
948,57 din/kgKrem tabla bela 100 g Galija
- Mere38,90
- Trnava Promet42,00
389,00 din/kgKrem tečni ROMANSA 200 g Galija
- Mere80,00
- Trnava Promet89,00
400,00 din/kgKrem tečni ROMANSA 800 g Galija
- Trnava Promet299,00
- Metalac Market329,00
373,75 din/kgBas Krem 800 g
- Trnava Promet272,00
- Trlić299,99
340,00 din/kgKrem tečni BAS mešavina 400 g Avdic
- Trnava Promet154,00
- Trlić179,99
385,00 din/kg
Krem crni SCHWAN 200 g Stevia Sugar-free
- Trnava Promet240,00
- Fortuna Market259,99
1.200,00 din/kg
Krem beli SCHWAN 200 g Stevia Sugar-free
- Trnava Promet221,00
- Fortuna Market259,99
1.105,00 din/kg
Krem crni Protein SCHWAN 200 g Stevia Sugar-free
- Mere275,90
- Trnava Promet334,00
1.379,50 din/kg
Krem crni vegan SCHWAN 200 g Stevia Sugar-free
- Trnava Promet236,00
- Fortuna Market279,99
1.180,00 din/kgDizzy STICK sa kremom 50g ANI 24
- Trnava Promet51,00
- Cash & Carry Plus54,99
1.020,00 din/kgŠlag Krem Vanila
- Lidl429,99
- Trlić669,00
429,99 din/kgKonti Pure Love Beli Krem 500 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Trlić349,99
639,98 din/kgKrem Pandalada 400 g + Gratis 100 g
- Sunce (Qvattro)283,99
- Šumadija Market285,00
2.839,90 din/kgCipiripi Krem 750 G+100 g Gratis
- Sunce (Qvattro)584,99
- Trlić639,90
5.849,90 din/kg
Bomilino Mlečni Krem 400 g
- Sunce (Qvattro)249,99
- Trlić279,99
624,98 din/kgNutino Krem 800 g Ženeva
- Cash & Carry Plus389,98
- Trlić439,99
487,48 din/kg
Torku Kremali Čoko Krem 61 g
- Europrom39,90
- Trlić49,99
654,10 din/kg- −18%
Krem Pandalada Posni 800 g
- VP Dima%349,90
- Cash & Carry Plus369,99
437,38 din/kg 
SL Eurokrem Činija 880 g
- Fortuna Market589,99
- ZAM599,90
670,44 din/kgBonart Štapići sa Lešnik Kremom 52 g
- Aleksandrović129,99
- Luki149,00
2.499,81 din/kgAlyan Truffino Mlečna Čokolada sa Lešnikom i Lešnik Kremom Met.Kutija 155 g
- Sunce (Qvattro)399,99
- Aroma899,99
2.580,58 din/kg
Krem Pistaći 20% 200 g
- Mikromarket192,99
- Leon372,99
964,95 din/kg
Krem Podravka Lino Lada Gold 650 g
- BB Trade849,96
- Gomex869,99
1.307,63 din/kg































