Cene → Slatkiši i žitarice → KREM PODRAVKA LINO LADA GOLD 650G

KREM PODRAVKA LINO LADA GOLD 650G
Pakovanje 650 g 2 prodavnice Barkod 3856020225483
599,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
923,03 din/kg
Najskuplje je 869,99 din, +45% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
599,97 din923,03 din/kg
-
Gomex157 radnji u 102 mesta869,99 din1.338,45 din/kg+270,02 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 599,97 | 734,98 |
| 27.09.2026. | 599,97 | 734,98 |
| 24.09.2026. | 849,97 | 859,98 |
| 22.09.2026. | 599,97 | 734,98 |
| 20.09.2026. | 849,97 | 859,98 |
| 01.09.2026. | 789,99 | 819,98 |
Promene cene
- BB Trade 27.09. 849,97 → 599,97 din -29%
- BB Trade 24.09. 599,97 → 849,97 din +42%
- BB Trade 22.09. 849,97 → 599,97 din -29%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KREM LINO LADA GOLD 650GBB Trade
- KREM PODRAVKA LINO LADA GOLD 650GGomex
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−61 % po kgKrem tecni GOLD 0800 6
- Trnava Promet289,00
- Fortuna Market299,99
- Aman359,99
+2 prodavnice361,25 din/kg
−48 % po kgKrem tecni GOLD posni lesnik 0400
- Trnava Promet193,00
- Leon198,99
- Fortuna Market209,99
482,50 din/kg
−38 % po kgKrem tecni LINO LADA milk 0700 Podravka
- Aleksandrović399,99
- Fortuna Market%499,99
- Cash & Carry Plus579,99
+12 prodavnica571,41 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%KREM GOLD 16% SECKANI LEŠNIK LINO LADA 350G
- Euro Ša M%294,90
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
+35 prodavnica842,57 din/kg
−31%KREM EUROCREM 500G
- Prima%299,99
- RIČ%299,99
- Leon319,99
+35 prodavnica599,98 din/kg
−44%KREM DUO LINO LADA 350G
- Fortuna Market%279,99
- Euro Ša M%294,90
- VP Dima%308,90
+32 prodavnice799,97 din/kg
−14%KREM MILK LINO LADA 350G
- Fortuna Market%279,99
- Euro Ša M%294,90
- Cash & Carry Plus319,99
+29 prodavnica799,97 din/kg
−26%KREM NUTELLA 750G
- Trlić%699,99
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
+29 prodavnica933,32 din/kg
KREM BLOK EUROCREM 50G
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+28 prodavnica800,00 din/kg
−13%KREM EUROCREM 200G
- Cash & Carry Plus139,99
- Metalac Market155,00
- Trnava Promet158,00
+26 prodavnica699,95 din/kg
KREM TABLA SITNI KEKS ZA ZA 85G
- VP Dima49,90
- Trnava Promet68,00
- Euro Ša M79,00
+25 prodavnica587,06 din/kg














