Cene → Kućna hemija
Kućna hemija
3.265 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−37%WC OSVEŽIVAČ MOUNTAIN WC NET 4/1
- Idea · Mercator · Roda%289,99
- Super Vero452,99
- Univerexport553,99
72,50 din/kom
−31%KAPSULE ZA VEŠ PODS BIG UNIVERSAL ARIEL 29/1
- Idea · Mercator · Roda%1.499,00
- Super Vero2.179,99
- Univerexport2.237,99
51,69 din/kom- −29%
OMEKŠIVAČ ZA VEŠ AYURVEDA TESORI 1.16L
- Euro Ša M412,00
- Univerexport%439,99
- Trnava Promet444,00
+2 prodavnice355,17 din/l OMEKŠIVAČ ZA VEŠ VIZANTIJA TESORI 1.16L
- Euro Ša M426,00
- Trnava Promet444,00
- Cash & Carry Plus447,99
+2 prodavnice367,24 din/l
OMEKŠIVAČ ZA VEŠ NARANDŽA&NARCIS CHANTE CHLAIR 1L
- Trnava Promet366,00
- VP Dima389,00
- Cash & Carry Plus499,99
+2 prodavnice321,05 din/l
−43%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ CLEAN CHANTE CLAIR 1.575L
- Cash & Carry Plus599,99
- Idea · Mercator · Roda%644,99
- Univerexport1.188,39
380,95 din/l
SREDSTVO ZA DEZINFEKCIJU ASEPSOL 0,2% YUCO 500ML
- VUM159,99
- Medius169,99
- Aksa179,00
+2 prodavnice319,98 din/l
SREDSTVO ZA KUPATILO BAGNO AXEL 750ML
- Cash & Carry Plus269,99
- Fortuna Market279,99
- Trnava Promet299,00
+2 prodavnice359,99 din/l
OSVEŽIVAČ U SPREJU LAVENDER PROVENCE LMX 300ML
- Cash & Carry Plus149,99
- RIČ169,99
- Univerexport177,99
+2 prodavnice499,97 din/l
−18%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK&JEANS DUEL 855ML
- Idea · Mercator · Roda%339,99
- Univerexport%339,99
- BB Trade349,97
397,65 din/l
OSVEŽIVAČ U SPREJU PINO LMX 300ML
- Senta Promet128,99
- Trnava Promet142,00
- Cash & Carry Plus149,99
+2 prodavnice429,97 din/lWC OSVEŽIVAČ BLUE WATER EUCALYPTUS WELLNAX 3X50G
- Univerexport192,99
- Europrom195,90
- Senta Promet196,50
+2 prodavnice1.286,60 din/kg
DETERDŽENT ZA VEŠ MOUNTAIN SPRING 40PR ARIEL 3KG
- Idea · Mercator · Roda1.601,82
- Aroma1.613,29
- Univerexport1.648,99
533,94 din/kg
−62%DETERDŽENT ZA VEŠ MOUNTAIN SPRING 60PR ARIEL 4.5KG
- Idea · Mercator · Roda%850,00
- Aksa2.149,00
- Univerexport2.306,99
188,89 din/kg
−48%KAPSULE ZA VEŠ PODS MOUNTAIN SPRING ARIEL 14/1
- Idea · Mercator · Roda%500,00
- Aroma977,58
- Univerexport998,99
35,71 din/kom
−43%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ MS 80PR ARIEL 3.6L
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%1.799,00
- Univerexport1.999,99
- Metro2.015,99
499,72 din/l
−44%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAV.&CAMOMILE 87PR LENOR 1.827L
- Idea · Mercator · Roda%430,00
- Euro Ša M721,00
- Univerexport805,99
235,36 din/l
−31%KAPSULE ZA VEŠ EXTRA CLEAN ARIEL 33/1
- VP Dima1.099,00
- Super Vero%1.364,99
- Univerexport%1.499,99
+2 prodavnice33,30 din/kom
−39%KAPSULE ZA VEŠ PODS MOUNTAIN SPRING ARIEL 60/1
- Univerexport%1.849,99
- Metro2.159,99
- Idea · Mercator · Roda2.945,56
30,83 din/kom
−55%KAPSULE ZA VEŠ MOUNTAIN SPRING ARIEL 76/1
- Idea · Mercator · Roda%1.500,00
- Univerexport3.465,99
- Maxi Online3.959,00
19,74 din/kom
−24%KAPSULE ZA VEŠ LND SUD FRESH BREEZE ARIEL 60/1
- Fortuna Market1.499,99
- Super Vero%1.889,99
- Aleksandrović1.999,99
+2 prodavnice25,00 din/kom
−35%OSVEŽIVAČ ZA VEŠ BEADS GOLD LENOR 495G
- Idea · Mercator · Roda%1.099,00
- Lilly1.735,99
- Univerexport1.759,99
2.220,20 din/kg
SREDSTVO ZA KUPATILO U SPREJU DOMESTOS 750ML
- Cash & Carry Plus417,21
- RIČ459,99
- dm499,00
+2 prodavnice556,28 din/l
SREDSTVO ZA KUPATILO POWER&SHINE CIF 750ML
- Cash & Carry Plus429,99
- Super Vero574,99
- Maxi Online · Mega Maxi576,99
+1 prodavnica573,32 din/l
−44%WC OSVEŽIVAČ OCEAN DOMESTOS 3X50G
- Idea · Mercator · Roda%300,00
- Super Vero540,99
- Univerexport577,24
2.000,00 din/kg
−61%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN MERIX 2KG
- Idea · Mercator · Roda%190,00
- Trlić519,90
- Univerexport526,69
95,00 din/kg
DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR PERSIL 1.8KG
- Senta Promet580,01
- Aroma899,30
- BB Trade944,97
+2 prodavnice322,23 din/kg
WC OSVEŽIVAČ WELLNESS VITALITY BREF 2X50G
- Mega Maxi382,99
- Univerexport425,99
- Idea · Mercator · Roda429,99
3.829,90 din/kg
KAPSULE ZA VEŠ DISC UNIVERSAL PERSIL 26/1
- VUM899,99
- Idea · Mercator · Roda1.500,13
- Univerexport1.519,26
34,62 din/kom
OMEKŠIVAČ ZA VEŠ COOL FRESH SILAN 1.1L
- Senta Promet248,74
- Euro Ša M353,00
- Morava399,00
+2 prodavnice226,13 din/l
−61%TABLETE ZA SUĐE GOLD SOMAT 120/1
- Idea · Mercator · Roda%1.400,00
- Fortuna Market1.799,99
- Univerexport3.701,12
11,67 din/kom
DETERdžENT ZA SJAJ POSUđA FINISH 400ML ALCA
- Fortuna Market369,99
- Aroma452,60
- Senta Promet489,49
+2 prodavnice924,98 din/l
ARIEL PRASAK MS 2KG
- Trlić999,90
- Aroma1.009,99
- BB Trade1.050,32
+2 prodavnice499,95 din/kg
DENI ACE CLASIC 1L
- Senta Promet149,99
- Soulfood156,00
- Trlić159,99
+2 prodavnice149,99 din/l
SONA KISELINA 1l TEHNOHEMIJA
- Cash & Carry Plus109,99
- Euro Ša M122,00
- Soulfood129,99
+2 prodavnice109,99 din/l
Odmascivac sa rasprsivacem Avax 1l
- Profi99,99
- Mega Maxi129,99
- Euro Ša M189,00
+2 prodavnice99,99 din/l
AVAX GLASS ZA PROZORE SP -1L
- Sunce (Qvattro)92,99
- Euro Ša M117,00
- Čutura119,99
+2 prodavnice92,99 din/l- −8%
PAPILON VL.MARAM.PADEX LIMUN 80/1
- Euro Ša M%132,90
- Trnava Promet146,00
- Prima195,00
+2 prodavnice1,66 din/kom 
ARIEL PODS MS 12 PCS
- RIČ599,99
- Aroma618,76
- Mikromarket679,00
+2 prodavnice50,00 din/kom
MERIX JORGOVAN 3KG
- Prima499,00
- Trlić599,99
- Transkom 94629,00
+2 prodavnice166,33 din/kg
PRONTO 0100 ulje za restaurira
- Trnava Promet514,00
- Cash & Carry Plus559,97
- Trlić629,00
+2 prodavnice5.140,00 din/l
Deterdzent SAVEX 3kg White&Color 5
- Euro Ša M720,00
- Šumadija Market761,00
- Trnava Promet769,00
+2 prodavnice240,00 din/kg
−13%Omeksivac SEMANA Aura 1.2l Confidence
- Trnava Promet%399,00
- Cash & Carry Plus429,99
- Euro Ša M451,00
+2 prodavnice332,50 din/l
−29%Omeksivac SEMANA Super Soft 1.2l Care
- Trnava Promet%399,00
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Trlić499,99
332,50 din/l
CASABLANCA krema za cipele 50ml braon
- Trnava Promet165,00
- Aleksandrović199,99
- Roda199,99
+2 prodavnice3.300,00 din/l
CASABLANCA tecno sredstvo za cipele 75ml crno
- Trnava Promet174,00
- Roda199,99
- Cash & Carry Plus209,99
+2 prodavnice2.320,00 din/l
CASABLANCA tecno sredstvo za cipele 75ml neutral
- Trnava Promet174,00
- Aleksandrović189,99
- Roda204,99
+2 prodavnice2.320,00 din/l
−68%Deterdzent FAKS 6.75kg Aquamarine+GRATIS NILA color 900ml
- Idea · Mercator · Roda%1.000,00
- Trnava Promet1.363,00
- Luki1.499,00
1.111,11 din/l

































