Cene → Kućna hemija → SREDSTVO ZA KUPATILO POWER&SHINE CIF 750ML

SREDSTVO ZA KUPATILO POWER&SHINE CIF 750ML
Pakovanje 750 ml 5 prodavnica Barkod 8720182870056
429,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
573,32 din/l
Najskuplje je 614,49 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
429,99 din573,32 din/l
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad574,99 din766,65 din/l+145,00 din
-
576,99 din769,32 din/l+147,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta576,99 din769,32 din/l+147,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 591,39 – 651,45 din614,49 din819,32 din/l+184,50 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 429,99 | 575,99 |
| 01.09.2026. | 429,99 | 575,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CIF SPREJ ZA KUPATILO 750MLCash & Carry Plus
- Sred pr.kamenca Power&Shine Cif 750mlMaxi Online, Mega Maxi
- SRED. PROTIV KAMENCA CIF SPREJ 750 ML UNILEVERSuper Vero
- SREDSTVO ZA KUPATILO POWER&SHINE CIF 750MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lSREDSTVO ZA KUPATILO AKTIV GEL LIMUN MER 700ML
- Euro Ša M%154,90
- Cash & Carry Plus164,99
- Aleksandrović179,99
+10 prodavnica206,53 din/l
−64 % po lSREDSTVO ZA KUPATILO AKTIV GEL OCEAN MER 700ML
- Euro Ša M%154,90
- Cash & Carry Plus164,99
- Leon164,99
+15 prodavnica206,53 din/l
−63 % po lSREDSTVO ZA KUPATILO SANIPER MENTHA PANONIJA 750ML
- Cash & Carry Plus159,99
- Univerexport199,76
213,32 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE PUMPICA SGR.SP AXEL 750ML
- Cash & Carry Plus249,99
- Medius%289,90
- Aleksandrović289,99
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA CLIN 500ML
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−28%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE DOPUNA SGRASSO 750ML
- Metro%216,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Trlić%239,99
+33 prodavnice288,00 din/l
−43%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA PUMPICA CILLIT 750ML
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Euro Ša M%319,90
+32 prodavnice399,99 din/l
−30%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA OCEAN MR.PROPER 1L
- Super Vero%299,99
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
+31 prodavnica299,99 din/l
−23%SREDSTVO ZA STAKLO DOPUNA CLIN 500ML
- Leon145,99
- Fortuna Market159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica291,98 din/l
−10%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE SLIVNIKA HOT TUBOFLO 60G
- Trnava Promet91,00
- Super Vero%94,99
- Leon%95,99
+30 prodavnica1.516,67 din/kg
−27%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PARKETA PRONTO 750ML
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l











