Cene → Kućna hemija → TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ 113PR GROSSE W 5.65L
TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ 113PR GROSSE W 5.65L
Pakovanje 5,65 l 5 prodavnica Barkod 4262470640087
512,96 din
najjeftinije u prodavnici Tekijanka
90,79 din/l
Najskuplje je 599,90 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
512,96 din90,79 din/l
-
529,99 din659,97 din93,80 din/l+17,03 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta549,90 din97,33 din/l+36,94 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta559,99 din99,11 din/l+47,03 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta599,90 din106,18 din/l+86,94 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 512,96 | 559,99 |
| 01.09.2026. | 512,96 | 559,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET TEC GROSE WASCHE UNIVERSAL 5.65L*BB Trade
- TEC.DETER.GROS.WASCHE 5.65L 113WEuroprom
- GROSE WASHET TEČNI DETERDŽENT 5650ML -113 PRANJA UNIVERSALTekijanka
- TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ 113PR GROSSE W 5.65LUniverexport
- GROSSE WASCHE TECNI DETERDZ. ZA VES 5,65L 113WZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ UNIVERSAL DUEL 2.45L
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
- Mega Maxi%589,99
+34 prodavnice240,81 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK PERWOLL 1L
- Leon359,99
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
+33 prodavnice359,99 din/l
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 22PR PERSIL 990ML
- VUM539,99
- Cash & Carry Plus549,99
- Aleksandrović599,99
+31 prodavnica545,44 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERWOLL 1L
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+30 prodavnica389,00 din/l
−40%Tecni deterdzent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Trnava Promet403,00
- Aleksandrović429,99
+24 prodavnice389,00 din/l
−45%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 88PR PERSIL 3.96L
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Morava1.665,00
+22 prodavnice338,38 din/l
−41%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR DUEL 2.45L
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−36%Tecni deterdzent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- ZAM%699,90
+21 prodavnica281,63 din/l















