Cene → Kućna hemija → Čišćenje i pribor
Čišćenje i pribor
723 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−13%Sredstvo za Kupatilo Kh-7 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%289,99
- Cash & Carry Plus294,99
- Aroma299,99
+1 prodavnica579,98 din/l
−34%Sredstvo Mr Proper 1,5 l Ocean
- Metro%354,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- Mega Maxi%449,99
+1 prodavnica236,00 din/l- −44%
Sredstvo za Čišćenje Inoxa Vir 250 ml
- Mega Maxi%139,99
- Luki239,00
- Trnava Promet240,00
+2 prodavnice559,96 din/l
−29%Maramice za Čišćenje Kupatila Presto 72/1
- Lilly%229,99
- Maxi Online%239,99
- dm245,00
+2 prodavnice3,19 din/kom
−29%Maramice za Čišćenje Drvenih Površina Presto 72/1
- Lilly%229,99
- Maxi Online%239,99
- dm245,00
+2 prodavnice3,19 din/kom
Sredstvo za Dezinfekciju Asepsol 0,2% Yuco 500 ml
- VUM159,99
- Medius169,99
- Aksa179,00
+2 prodavnice319,98 din/l
Sredstvo za Kupatilo Bagno Axel 750 ml
- Cash & Carry Plus269,99
- Fortuna Market279,99
- Trnava Promet299,00
+2 prodavnice359,99 din/l
−15%Sredstvo za Kupatilo u Spreju Domestos 750 ml
- Cash & Carry Plus417,21
- RIČ459,99
- Super Vero%464,99
+2 prodavnice556,28 din/l
−35%Sredstvo za Kupatilo Power&Shine Cif 750 ml
- Univerexport%399,99
- Cash & Carry Plus429,99
- Super Vero574,99
+2 prodavnice533,32 din/l
Deni Ace Clasic 1 l
- Senta Promet149,99
- Soulfood156,00
- Trlić159,99
+2 prodavnice149,99 din/l
Sona Kiselina 1 l Tehnohemija
- Cash & Carry Plus109,99
- Euro Ša M122,00
- Soulfood129,99
+2 prodavnice109,99 din/l
Odmašćivač sa rasprsivacem Avax 1l
- Profi99,99
- Mega Maxi129,99
- Euro Ša M176,00
+2 prodavnice99,99 din/l
−19%PRONTO 100 ml ulje za restaurira
- Trnava Promet514,00
- Cash & Carry Plus559,97
- Super Vero%599,99
+2 prodavnice5.140,00 din/lPodoper LAVEX 1/1 zeleni
- Cash & Carry Plus99,99
- Trnava Promet149,00
- Super Vero156,99
+2 prodavnice99,99 din/l
Sredstvo za Odrzavanje po Dova Pronto Classic 750 ml
- Sunce (Qvattro)186,99
- Aroma277,40
- Euro Ša M389,00
+2 prodavnice249,32 din/l
Sredstvo za Cicscenje i Izbeljivač Kalyon 750 ml
- Trnava Promet140,00
- Sunce (Qvattro)149,99
- Aksa155,00
+2 prodavnice186,67 din/l
Cif Lemon 250 ml
- Europrom119,90
- Trnava Promet172,00
- Cash & Carry Plus179,99
+2 prodavnice479,60 din/l
Ajax Red Flo 1 l
- Aleksandrović229,99
- Trlić249,00
- Euro Ša M250,00
+2 prodavnice229,99 din/l
Calgonit Finish Sjaj 800 ml
- Lidl379,99
- Trlić619,99
- RIČ759,99
+2 prodavnice474,99 din/lEfix Podoper Citrus 1 l Family
- Medius89,99
- Cash & Carry Plus104,99
- Trlić119,99
+2 prodavnice89,99 din/lEffix podoper flower 1l
- Medius89,99
- Cash & Carry Plus104,99
- Trlić119,99
+2 prodavnice89,99 din/l
Domestos Rb Ocean 55 g
- Trlić159,90
- Metalac Market196,65
- Senta Promet222,87
+2 prodavnice2.907,27 din/kg
Mer Clin Glass Blue 750 ml
- Transkom 94225,00
- Mikromarket229,99
- BB Trade234,97
+2 prodavnice300,00 din/l
Bref 4/1 WC
- Trlić429,99
- Medius469,99
- Europrom499,90
+2 prodavnice2.149,95 din/kg
Fredy Čistač Sifona i Odvoda 500 g Piramida
- Cash & Carry Plus239,99
- Europrom249,90
- Super Vero259,99
+2 prodavnice479,98 din/kg- −34%
Regulo Sredstvo Protiv Kamenca 750 ml sa Pumpicom
- Idea · Mercator · Roda%100,00
- Aleksandrović159,99
- VP Dima199,00
133,33 din/l - −23%
WC Sanitar 820 ml
- Idea · Mercator · Roda%85,00
- Euro Ša M130,00
- VP Dima139,00
103,66 din/l 
Domestos Gel Plavi 750 ml
- Senta Promet225,00
- Euro Ša M263,00
- Cash & Carry Plus269,99
+2 prodavnice300,00 din/l
−37%Mr.Proper 800 ml Sprej za Kuh.Mandarina
- Maxi Online · Mega Maxi%329,99
- Medius%349,90
- Fortuna Market379,99
+1 prodavnica412,49 din/l
−18%Čistač Rerni i Grila 375 ml Dr Beckmann
- dm315,00
- Cash & Carry Plus339,99
- Super Vero%359,99
+2 prodavnice840,00 din/l
−28%AJAX Relaxing lavanda sredstvo za čišćenje 1l
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- dm289,00
- Mega Maxi389,99
279,99 din/l
Perex Krpa za Brisač Poda 1/1
- ZAM379,90
- Šumadija Market587,00
- Roda609,99
+2 prodavnice
−44%Perex Brisač Poda sa Drškom
- Aleksandrović999,99
- Idea · Mercator · Roda%999,99
- ZAM1.099,90
Hit Kuhinjski Sunđer 1/1
- Europrom16,90
- Prima17,00
- Senta Promet19,90
+2 prodavnice
Pompa Podoper Blue Wave 1 l
- Euro Ša M177,00
- VUM184,99
- Cash & Carry Plus195,90
+2 prodavnice177,00 din/lMideks Sona Kiselina 20% 1 l
- Gomex139,99
- Medius139,99
- Euro Ša M148,00
+2 prodavnice139,99 din/lWC Saniper Gel 750 ml Panonija
- Sunce (Qvattro)91,99
- Cash & Carry Plus179,99
- Idea · Mercator · Roda214,99
122,65 din/l
Effix Univerzalni Odmašćivač 750 ml sa Pumpicom
- Medius155,99
- Sunce (Qvattro)156,99
- Cash & Carry Plus169,99
+2 prodavnice207,99 din/l
Sunđer Scrubber The Pink Stuff
- Euro Ša M415,00
- Lilly469,99
- Idea · Mercator · Roda519,99

Sunđer Dual The Pink Stuff
- Euro Ša M415,00
- Maxi Online466,99
- Idea · Mercator · Roda519,99
−27%Sred Vanish Oxi Action Pink 970 g
- Lilly%1.099,99
- Super Vero%1.169,99
- Idea · Mercator · Roda%1.179,00
1.134,01 din/kg
−27%Sred Vanish Oxi Action White 970 g
- Lilly%1.099,99
- Idea · Mercator · Roda%1.119,00
- Super Vero%1.169,99
1.134,01 din/kg
−48%Sprej Čišć Razli Površ 500 ml Chicco
- Idea · Mercator · Roda%300,00
- Aksa Premium399,00
- Aksa529,00
600,00 din/l
−39%Sred Nameštaj Kh-7 Drvo&Koža 750 ml
- Idea · Mercator · Roda%400,00
- Euro Ša M573,00
- Cash & Carry Plus600,00
533,33 din/l
Čistač Tepiha i Mebla 600 ml Lava
- BB Trade444,97
- Fortuna Market459,99
- Roda499,99
+2 prodavnice741,62 din/l
Vim Cif For Bathroom Trigger750 Uni
- Medius489,99
- BB Trade549,97
- Idea · Mercator · Roda579,99
653,32 din/l
−49%Sred Apc FDF DF Wa Lily Van 1 l Ajax
- Idea · Mercator · Roda%200,00
- Euro Ša M205,00
- Aman%299,99
200,00 din/l
Sred Ajax Power Mousse Bathro 500 ml
- Mega Maxi465,99
- Super Vero487,99
- Idea · Mercator · Roda489,00
931,98 din/l




































