Cene → Kućna hemija → Sredstvo za Čišćenje Uplift Neroli 500 ml Ajax

Sredstvo za Čišćenje Uplift Neroli 500 ml Ajax
Pakovanje 500 ml 2 prodavnice Barkod 8718951774667
459,99 din
najjeftinije u prodavnici Lilly
919,98 din/l
Najskuplje je 489,99 din, +7% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
459,99 din919,98 din/l
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad489,99 din979,98 din/l+30,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 459,99 | 474,99 |
| 01.09.2026. | 459,99 | 474,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- AJAX UPLIFT NEROLI PREJ ZA CIŠCENJE 500MLLilly
- SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE UPLIFT NEROLI 500ML AJAXSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lSredstvo za Čišćenje Cream Taš 500 ml
- Trnava Promet165,00
- Idea · Mercator · Roda%169,99
- Cash & Carry Plus199,99
+5 prodavnica330,00 din/l
−63 % po lSredstvo za Čišćenje Cream Pink Flower Cif 500 ml
- Sunce (Qvattro)169,99
- Trlić249,99
- Luki299,00
+12 prodavnica339,98 din/l
−63 % po lSredstvo za Čišćenje Tepiha Arf 750 ml
- VUM254,99
- Trlić319,90
- Transkom 94519,00
+1 prodavnica339,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Sredstvo za Odmašćivanje Pumpica Sgr.Sp Axel 750 ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Maxi Online%269,99
- Medius%289,90
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%Sredstvo za Staklo Pumpica Clin 500 ml
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−21%Sredstvo za Odmašćivanje Dopuna Sgrasso 750 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Šumadija Market242,00
- Fortuna Market249,99
+33 prodavnice306,65 din/l
−43%Sredstvo za Čišćenje Kamenca Pumpica Cillit 750 ml
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Maxi Online · Mega Maxi%349,99
+31 prodavnica399,99 din/l
−22%Sredstvo za Čišćenje Poda Ocean Mr.Proper 1 l
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
- Cash & Carry Plus349,99
+31 prodavnica323,99 din/l
−35%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Hot Tuboflo 60 g
- Univerexport%69,99
- Trnava Promet91,00
- dm95,00
+31 prodavnica1.166,50 din/kg
−23%Sredstvo za Staklo Dopuna Clin 500 ml
- Fortuna Market159,99
- Leon159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica319,98 din/l
−38%Sredstvo za Kupatilo u Spreju Anti Calc. Cif 500 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%199,99
- Cash & Carry Plus239,99
- Metro239,99
+27 prodavnica399,98 din/l

















