Цене → Слаткиши и житарице
Слаткиши и житарице
6.346 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Pahuljice Heljda 400 G+100 g Gra Slav
- Idea · Mercator · Roda394,20
788,40 din/kg
Čokolada An Crna75% Malina 40 g Cho
- Idea · Mercator · Roda351,00
8.775,00 din/kg
Čokolada An Crn75% Bor D Kup 40 g Cho
- Idea · Mercator · Roda351,00

Čokolada Crna Har Inulin 40 g Chocol
- Idea · Mercator · Roda283,50
7.087,50 din/kg
Čokolada Crna Har Inu Stev 40 g Choco
- Idea · Mercator · Roda283,50

Vanilice Kokos 360 g Dren
- Mercator · Roda429,99
- Idea439,99
1.194,42 din/kg- −37%
Čok Novčić Mix Merža 80 g Sweet Cho
- Idea · Mercator · Roda%125,00
1.562,50 din/kg
−40%Paketić NG 100 g Sweet Choice
- Idea · Mercator · Roda%120,00
1.200,00 din/kg- −41%
Bombone NG Mix 100 g Sweet Choice
- Idea · Mercator · Roda%100,00
1.000,00 din/kg - −37%
Paketić NG Piramida 60 g Sweet Choic
- Idea · Mercator · Roda%125,00
2.083,33 din/kg - −41%
Paketić NG Slat Kućica 150 g Swe Cho
- Idea · Mercator · Roda%235,00
1.566,67 din/kg 
Paketić Uskršnji 85 g Sweet Choice
- Idea · Mercator · Roda159,99
1.882,24 din/kg
−17%Čokolada Choco Cookie 80 g Drip
- Idea · Mercator · Roda%180,00
2.250,00 din/kg
Paketić Uskršnji 125 g Sweet Choice
- Idea · Mercator · Roda219,99
1.759,92 din/kg
Paketić Uskr Kućica Mix 140 g SW Cho
- Idea · Mercator · Roda349,99
2.499,93 din/kg
Čok Figure Uskršnje 60 g SW Choice
- Idea · Mercator · Roda199,99
3.333,17 din/kg
Kolačić Sreće
- Idea · Mercator · Roda34,99
Bar Dates Urma&Š Voće&Kol 35 g Soulf
- Idea · Mercator · Roda57,00
1.628,57 din/kgJaje Monster 31 g Joytop
- Idea · Mercator · Roda549,99
17.741,61 din/kg
Bombone Marshmallow Mix 500 g Bebeto
- Roda499,99
- Idea · Mercator529,99
999,98 din/kg
−27%Bombone Spaghetti Rainbow 80 g Bebet
- Idea · Mercator · Roda%94,99
1.187,38 din/kg
Čok Jaje Safari 60 g Labudović
- Idea · Mercator · Roda174,99
2.916,50 din/kg
−20%Praline Mix 300 g Maitre Truffout
- Idea · Mercator · Roda%350,00
1.166,67 din/kgMusli sa Bobičastim Voćem 325 g Veri
- Idea · Mercator · Roda833,62
2.564,98 din/kg
Kaša Ovsena Org Jab Bad 350 g Veriva
- Idea · Mercator · Roda947,62
2.707,49 din/kg
Kaša Ovsena Org Mal Bor 350 g Veriva
- Idea · Mercator · Roda947,62
2.707,49 din/kg
Granola Protein Org 325 g Verival
- Idea · Mercator · Roda1.068,75
3.288,46 din/kgAlbum Životinjsko Carstvo 1165 Kraš
- Idea · Mercator · Roda139,99
Bombone Helf Tutti Frutti 80 g Parać
- Roda77,99
- Idea · Mercator79,99
974,88 din/kg
Kraš Ki-Ki voćne bombone MK34 100g
- Aleksandrović129,99
- Lidl130,49
- Medius161,09
1.299,90 din/kg
Kinder Jaje T3 60 g
- Aksa345,00
- Lidl399,99
- Transkom 94459,90
5.750,00 din/kg
Karamela Kiki Voćna 100 g Kraš
- Cash & Carry Plus134,99
- BB Trade144,97
- Senta Promet179,99
1.349,90 din/kg
Bombone Hitschler Zmajev Jezik Kiseli Plavi 125 g
- Cash & Carry Plus249,99
- Euro Ša M260,00
- Medius291,60
1.999,92 din/kg
Keks Puter Leibniz Choco 125 g
- Cash & Carry Plus289,99
- Maxi · Mega Maxi299,99
2.319,92 din/kg
Bombone milky wow Trolli 100g
- Cash & Carry Plus149,99
- Maxi · Mega Maxi168,99
1.499,90 din/kg
Bonjour Kruška i Vanila 232 g
- Cash & Carry Plus199,99
- Fortuna Market199,99
- Prima232,00
862,03 din/kg
Bombon Yummy Gummy Sour Belts 70 g
- Senta Promet73,20
- Univerexport77,99
- Prima86,00
1.045,71 din/kg
Juicy Drop Blasts, meka bombona, 45g
- Cash & Carry Plus99,99
- Kengur · Kengur online246,00
92,58 din/kgKing Rum Bar 160 g
- Cash & Carry Plus159,99
- Super Vero217,99
- BB Trade249,97
999,94 din/kgBombone Hit Jagoda 100 g Evropa
- Cash & Carry Plus58,99
- Europrom64,90
- Prima75,00
589,90 din/kg
Evropa čoko zec 20g
- Cash & Carry Plus24,99
- BB Trade43,97
- Aksa45,00
1.249,50 din/kgBombone Cunga Lunga 8,5 g Kozmetik Plus
- Cash & Carry Plus10,20
- Tekijanka13,04
- Prima21,00
1.200,00 din/kg
Keks Puter Leibniz Minis sa Mlečnom Čokoladom 100 g
- Cash & Carry Plus179,99
- Maxi · Mega Maxi179,99
1.799,90 din/kg
Sendvič keks mlečni krem Leibniz 190g
- Cash & Carry Plus289,99
- Maxi · Mega Maxi299,99
1.526,26 din/kg
Lizalica Chupa Chups Pištaljka 15 g Melody Pops
- Cash & Carry Plus68,99
- Aman79,99
- Europrom99,90
4.599,33 din/kgŽvaka Chupa Chups Big Babol Žvaka Tutti Frutti 27,6 g
- Cash & Carry Plus64,99
- Aman74,99
- Europrom79,90
2.354,71 din/kgBombona Gumena Cherry Explosion 10 g Chupa Chups
- Cash & Carry Plus27,99
- Europrom34,90
- Transkom 9436,90
2.799,00 din/kg
Kukuruzne pahuljice Corn Flakes 375g
- Maxi Online · Mega Maxi330,99
- Cash & Carry Plus354,99
882,64 din/kg





















