Cene → Slatkiši i žitarice → Sendvič keks mlečni krem Leibniz 190g

Sendvič keks mlečni krem Leibniz 190g
Pakovanje 190 g 3 prodavnice Barkod 5901414205034
289,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.526,26 din/kg
Najskuplje je 299,99 din, +3% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
289,99 din1.526,26 din/kg
-
Maxi404 radnje u 78 mesta299,99 din1.578,89 din/kg+10,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta299,99 din1.578,89 din/kg+10,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 289,99 | 299,99 |
| 01.09.2026. | 289,99 | 299,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS SENDVIC LEIBNIZ CREAM SA MLECNIM CKREMOM 190grCash & Carry Plus
- Sendvic keks mlecni krem Leibniz 190gMaxi, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−60 % po kgElgorriaga Chocolate,sendvič Keks sa Punjenim Ukusom Čokolade 180 g
- Soulfood109,99
- Cash & Carry Plus120,89
- Luki159,00
611,06 din/kg
−60 % po kgElgorriaga Vanila Sendvič Keks sa Punjenjem Vanila 180 g
- Soulfood109,99
- Luki159,00
611,06 din/kg
−60 % po kgEurokrem Sendvič Keks 250 g
- Euro Ša M154,00
- Trlić179,99
- Sunce (Qvattro)186,99
616,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima







