Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Hit Jagoda 100 g Evropa
Bombone Hit Jagoda 100 g Evropa
Pakovanje 100 g 3 prodavnice Barkod 5310002360206
58,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
589,90 din/kg
Najskuplje je 75,00 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 58,99 | 64,90 |
| 01.09.2026. | 58,99 | 64,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONE HIT JAGODA 100grCash & Carry Plus
- BOMB.EVROPA HIT JAGODA 100gEuroprom
- BOM.HIT JAGODA 100GR EVROPAPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −36 % po kg
Zele Bombone Jagoda 100 g
- Leon37,99
- Aman69,99
379,90 din/kg
−32 % po kgEvropa Zelena Menta Bombone 100 g
- Lidl39,99
- Mere46,90
- Cash & Carry Plus49,99
+14 prodavnica399,90 din/kg- −31 % po kg
Žele Bombone Jagoda 100 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda40,99
409,90 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+36 prodavnica450,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−23%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+32 prodavnice1.631,32 din/kg
−23%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+31 prodavnica1.631,32 din/kg














