Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Spaghetti Rainbow 80 g Bebet

Bombone Spaghetti Rainbow 80 g Bebet
Pakovanje 80 g 3 prodavnice Barkod 8690146156901
94,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 11.10.
1.187,38 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
94,99 din119,99 din1.187,38 din/kg
-
94,99 din124,99 din1.187,38 din/kg
-
94,99 din129,99 din1.187,38 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 119,99 | 124,99 |
| 01.09.2026. | 119,99 | 124,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+35 prodavnica790,00 din/kg
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- VUM%49,90
- Fortuna Market49,99
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−23%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+32 prodavnice1.631,32 din/kg
−23%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+31 prodavnica1.631,32 din/kg











