Цене → Слаткиши и житарице
Слаткиши и житарице
6.342 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Bombonjera Zaini Boules Milk And Dark Gold 115 g
- Gomex646,99
- BB Trade779,97
5.626,00 din/kg
Bombon Penasta Fini Tronc Rainbow 100 g
- Super Vero154,99
- Gomex169,99
1.549,90 din/kg
Ovsena Kaša Dobra Brusnica 60 g
- Fortuna Market74,99
- Gomex94,99
1.249,83 din/kg
Keks Bambi Plazma 300 g
- Gomex279,99
- VUM299,99
933,30 din/kgKeks Bambi Plazma Stiksi Kikiriki Karamela 30 g
- Fortuna Market84,99
- Gomex89,99
2.833,00 din/kgBombon Čoko Dražeje Bambi Plazma Čoko Dropsi 90 g
- Senta Promet168,25
- Gomex189,99
1.869,44 din/kg
Keks Jaffa Biscuit 300 g
- Gomex259,99
- Tekijanka276,67
866,63 din/kgKeks Jaffa Biscuit Orange 150 g
- BB Trade79,90
- Gomex144,99
532,67 din/kgKeks Napolitanka Banini Njamb Crispy Čoko 150 g
- Gomex111,89
- Prima122,00
745,93 din/kg
Keks Banini Domaćica 230 g
- Gomex125,82
- Prima138,00
547,04 din/kg
−8%Keks Jaffa Buttero 155 g
- Cash & Carry Plus114,99
- Gomex%126,99
741,87 din/kgKeks Banini Rum Kasato 120 g
- Gomex76,25
- VUM79,99
635,42 din/kg
Keks Napolitanka Štark Prelivena 360 g
- Gomex290,15
- Medius313,37
805,97 din/kg
Čokolada Najlepše Želje Noisette 85 g
- Europrom189,90
- Gomex204,99
2.234,12 din/kg
Čokolada Najlepše Želje Mlečna 200 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Gomex364,99
1.599,95 din/kg
Keks Štark Čajni Keksić Luna 200 g
- Gomex128,17
- BB Trade144,97
640,85 din/kg
Keks Štark Čoko Keksići 220 g
- Leon89,99
- Gomex122,54
409,05 din/kgKeks SL Petit Beurre sa Maslacem 570 g
- BB Trade339,97
- Gomex349,99
566,62 din/kg
Krem SL Eurokrem Plus Lešnik 700 g
- BB Trade849,97
- Gomex858,30
1.214,24 din/kg
−18%Krem SL Eurokrem DB Čaša PVC 200 g
- Medius%209,90
- Gomex244,99
1.049,50 din/kg
Keks Pionir Medenjak Medeno Srce 350 g
- Cash & Carry Plus259,99
- Gomex341,77
742,83 din/kg
−17%Kakao Krem Tabla Pionir Mony Rice 150 g
- Medius%169,90
- Gomex209,99
1.132,67 din/kg
−15%Čokolada Pionir Kidy sa Puno Mleka + Calcium 30 g
- Medius%42,90
- Gomex%44,99
1.430,00 din/kg
−15%Čokolada Pionir Kidy Jagoda i Jogurt 30 g
- Medius%42,90
- Gomex%44,99
1.430,00 din/kg
Bombon Pionir Mentol Zeleni 100 g
- Cash & Carry Plus53,88
- Gomex65,56
538,80 din/kg
Bombon Pionir Mentol Strong 100 g
- Gomex65,56
- Medius68,02
655,60 din/kg
Musli Blok Pionir Vitanova Gold Kikiriki + Suvo Grožđe 30 g
- Gomex52,73
- BB Trade69,97
1.757,67 din/kg
Bombon Pionir Strawberry 100 g
- Gomex78,12
- Medius80,99
781,20 din/kg
Musli Florida Fun&Fit Multigrain Brusnica 250 g
- Aksa329,00
- Gomex329,99
1.316,00 din/kg
Musli Fun&Fit Protein 250 g
- Super Vero374,99
- Gomex399,99
1.499,96 din/kgPaketić Milka Xmass sa Činijom
- Aksa499,00
- Gomex1.061,17
Uskršnji Blister Sweet Choice 60 g Mix
- Gomex219,99
- BB Trade239,96
3.666,50 din/kgBombon Draže Bonart Smurfs 22 g
- VUM32,99
- Gomex36,97
1.499,55 din/kgBombon Pucketave 7 g
- Aleksandrović24,99
- Gomex26,37
3.570,00 din/kg
Bombon Karamela Mentos Mint 38 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Gomex94,99
2.105,00 din/kgBombon Gumena Haribo Zlatni Medved 100 g
- Gomex156,19
- BB Trade157,97
1.561,90 din/kgBombon Komprimat Pez Voćni Prozor 100/1 8,5 g
- Leon36,99
- Gomex39,99
4.351,76 din/kgBombon Komprimat Pez Fructy Smurfs 24/1 30 g
- Cash & Carry Plus109,99
- Gomex122,76
3.666,33 din/kgNapolitanke 400g
- Svetofor109,80
- Mere117,00
274,50 din/kgKakao praline XXL sa punjenjem 500g
- Svetofor235,14
- Mere249,90
470,28 din/kgChoco biscuit 500g
- Svetofor271,90
- Mere280,90
543,80 din/kgPetit keks 700 g
- Svetofor110,40
- Mere117,00
157,71 din/kgČokolada sa rizom 200g
- Svetofor87,75
- Mere93,00
438,75 din/kgSlani kreker Snackero 200g
- Svetofor43,48
- Mere46,00
217,40 din/kgSendvič keks 500 g
- Svetofor158,11
- Mere164,90
316,22 din/kgSchogetten čokolada više ukusa 100 g
- Svetofor102,48
- Mere109,00
1.024,80 din/kgUkrašeni masni biskvit sa punjenjem, 175g
- Svetofor83,45
- Mere114,90
476,86 din/kgČoko vafle 500g
- Svetofor299,90
- Mere312,90
599,80 din/kg















