Cene → Slatkiši i žitarice → Bombon Komprimat Pez Fructy Smurfs 24/1 30 g
Bombon Komprimat Pez Fructy Smurfs 24/1 30 g
Pakovanje 30 g 2 prodavnice Barkod 9044400806214
109,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
3.666,33 din/kg
Najskuplje je 122,76 din, +12% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
109,99 din3.666,33 din/kg
-
Gomex157 radnji u 102 mesta122,76 din4.092,00 din/kg+12,77 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 109,99 | 116,38 |
| 19.09.2026. | 109,99 | 116,38 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 111,38 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KOMPRIMAT PEZ FRUCTY DROPS 30grCash & Carry Plus
- BOMBON KOMPRIMAT PEZ FRUCTY SMURFS 24/1 30GGomex
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−12%Bombonjera Ferrero Rocher 200 g
- Leon659,99
- Trnava Promet727,00
- Univerexport%729,99
+36 prodavnica3.299,95 din/kg
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- VUM%49,90
- Fortuna Market49,99
+35 prodavnica450,00 din/kg
−30%Bombonjera Raffaello T15 150 g
- Mikromarket%444,99
- Aksa469,00
- Trnava Promet498,00
+35 prodavnica2.966,60 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−20%Bombonjera Raffaello T4 40 g
- Mikromarket%110,99
- Trnava Promet117,00
- Aksa129,00
+35 prodavnica2.774,75 din/kg
−35%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg









