Цене → Слаткиши и житарице
Слаткиши и житарице
6.342 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
Unac Ovsena Kaša Borovnica 200 g
- Šumadija Market102,00
- Sunce (Qvattro)109,99
510,00 din/kg- −11%
Dr.Digestive 100 g Integralni Keks Cimet i Karanf. Biodan
- Sunce (Qvattro)%209,99
- Super Vero%219,99
2.099,90 din/kg 
Medela Waffly Malina Vanila 180 g
- Transkom 9485,00
- Sunce (Qvattro)99,99
472,22 din/kgNajlepše Želje 75 g Selection Crna 75% Malina
- Sunce (Qvattro)114,99
- Transkom 94139,00
1.533,20 din/kgEuro Krem Blok Mix 1 kg
- Sunce (Qvattro)499,99
- Metro999,00
499,99 din/kgBomi Ritam Sendwich Extra Tamni Mleko Fil 110 g
- Sunce (Qvattro)78,99
- Senta Promet79,65
718,09 din/kgBomilino 800 g Posni Krem Cookies
- Sunce (Qvattro)479,99
- Tekijanka499,99
599,99 din/kgAmoretti Cokolita 100 g
- Sunce (Qvattro)74,99
- Prima83,00
749,90 din/kgAmoretti Rizita 35 g
- Sunce (Qvattro)36,99
- Prima39,00
1.056,86 din/kgČoko Štrudla Karmen 150 g Amoretti
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
799,93 din/kgRuža 5/1 Iris
- Sunce (Qvattro)197,40
- Podunavlje239,99
39,48 din/kom
Olala 35 g Cake Milk
- Gomex42,96
- Sunce (Qvattro)44,99
1.227,43 din/kgSoulfood 250 g Vanilice
- Cash & Carry Plus184,99
- Sunce (Qvattro)219,99
739,96 din/kgSoulfood Ruske Kape 200 g
- Sunce (Qvattro)389,99
- Cash & Carry Plus419,99
1.949,95 din/kgCipiripi Bar Lešnik 40 g
- Sunce (Qvattro)53,99
- Gomex58,05
1.349,75 din/kgDates N Bar Urma Lešnik Čokolada
- Sunce (Qvattro)29,99
- Cash & Carry Plus61,99
749,75 din/kg
Alyan Truffle Bela Čokolada i Kokos 155 g
- Sunce (Qvattro)399,99
- Aroma899,99
2.580,58 din/kg
Mozart Čokoladice 200 g
- Cash & Carry Plus345,69
- Sunce (Qvattro)424,99
1.728,45 din/kg
Bombon bez Šećera Tic Tac Jabuka 18 g
- Euro Ša M59,00
- Gomex59,36
3.277,78 din/kg
Halls Bombone 33,5 g Lime
- Gomex59,23
- Euro Ša M60,00
1.768,06 din/kgŽvake Halls Cool Cassis 14 g
- Gomex53,17
- Transkom 9454,90
3.797,86 din/kg
Žvake Shock Cola 4 g
- Gomex12,21
- BB Trade12,97
3.052,50 din/kg- −28%
Čokolada Jaje Zaini 20 g Girls
- Gomex%99,99
- Tekijanka149,99
4.999,50 din/kg 
Čokolada Nestle Kit Kat Chunky 40 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Gomex99,79
1.999,75 din/kgBombon Komprimat Cedevita Šumsko Voće 18 g
- Gomex64,99
- Tekijanka64,99
3.610,56 din/kg
Krem Podravka Lino Lada Gold 650 g
- BB Trade849,96
- Gomex869,99
1.307,63 din/kgČokolada Kandit Uskrs Petit Beurre 75 g
- Gomex111,65
- BB Trade127,97
1.488,67 din/kgKeks Borggreve Spekulas Original 600 g
- Senta Promet287,41
- Gomex359,49
479,02 din/kgPecivo Puffito Lisnato Borovnica 125 g
- BB Trade124,97
- Gomex139,99
999,76 din/kg
−8%Bombonjera Nestle After Eight 200 g
- Senta Promet%549,99
- Gomex599,99
2.749,95 din/kg
Bombonjera Vitaminka Atlantis Dark Školjke 200 g
- Gomex299,99
- Euro Ša M399,00
1.499,95 din/kg
Kroasan Fancy Čokolada 60 g
- Aman49,99
- Gomex49,99
833,17 din/kg
Kroasan Fancy Šampanjac 60 g
- Aman49,99
- Gomex49,99
833,17 din/kg
Bombon M&M Peanut 45 g
- Gomex115,99
- Senta Promet119,99
2.577,56 din/kgBombon M&M Choco 45 g
- Gomex116,99
- Senta Promet119,99
2.599,78 din/kg
Lizalica Kendy Cvet Manja 8 g 125/1
- Gomex23,65
- Euro Ša M30,00
2.956,25 din/kg
Čokolada Figura Frosty The Snowman 70 g
- Gomex284,58
- Euro Ša M336,00
4.065,43 din/kg
Čokolada Lindt Lindor Mlečna 100 g
- BB Trade349,97
- Gomex384,99
3.499,70 din/kg
Čokolada Lindt Lindor Mlečna Bela 100 g
- BB Trade314,97
- Gomex363,99
3.149,70 din/kg
Čokolada Nestle Lion Beli 42 g
- Cash & Carry Plus69,99
- Gomex87,69
1.666,43 din/kg
Čokolada Toblerone Milk 100 g
- Tekijanka375,34
- Gomex399,99
3.753,40 din/kg
Krem Milka Lešnik 600 g
- Gomex799,99
- Prima885,00
1.333,32 din/kg
Čokolada Figura Milka Oreo White Santa 100 g
- Aksa229,00
- Gomex358,54
2.290,00 din/kg
Čokolada Figura Milka Snowman 50 g
- Aksa159,00
- Gomex219,99
3.180,00 din/kg
Keks Vafl Loacker Lešnik 100 g
- Gomex391,87
- Aroma499,99
3.918,70 din/kg
Čokolada Ferrero Kinder Cards 25,6 g
- Gomex79,99
- VUM79,99
3.124,61 din/kg
−11%Krem Ferrero Nutella JB 750 g
- Aman%799,99
- Gomex919,99
1.066,65 din/kgBombon Tic Tac Two Malina Limun 16 g
- Gomex166,99
- Aman169,99
10.436,88 din/kg
















