Cene → Slatkiši i žitarice → Keks SL Petit Beurre sa Maslacem 570 g
Keks SL Petit Beurre sa Maslacem 570 g
Pakovanje 600 g 2 prodavnice Barkod 8600946834015
339,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
566,62 din/kg
Najskuplje je 349,99 din, +3% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
339,97 din566,62 din/kg
-
Gomex157 radnji u 102 mesta349,99 din583,32 din/kg+10,02 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 05.10.2026. | 185,00 | 244,99 |
| 01.09.2026. | 185,00 | 244,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SL PETIT BEURRE 600G CLASSICAleksandrović
- KEKS SL PETIT BEURRE 570GBB Trade
- PETIT BEURE 600GR SLEuro Ša M
- KEKS SL PETIT BEURRE SA MASLACEM 570GGomex
- KEKS PETIT BEURE 600GR SLPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−41 % po kgKeks Petit beurre Maxi 750g
- Profi249,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go262,99
333,32 din/kg- −63 % po kg
Moravka Keks Petit Biscuit 750 g Becker
- Trnava Promet157,00
- Metalac Market159,00
- Prima159,50
+7 prodavnica209,33 din/kg - −62 % po kg
Keks Petit To 750 g
- Podunavlje159,99
- VUM159,99
- Metalac Market165,00
+4 prodavnice213,32 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−28%Keks Plazma Stiksi Čokolada 125 g
- Šumadija Market169,90
- Maxi Online%189,99
- Aroma%199,99
+36 prodavnica1.359,20 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg

















