Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Petit beurre Maxi 750g

Keks Petit beurre Maxi 750g
Pakovanje 750 g 5 prodavnica Barkod 8600197197600
249,99 din
najjeftinije u prodavnici Profi
333,32 din/kg
Najskuplje je 262,99 din, +5% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
249,99 din333,32 din/kg
-
Maxi404 radnje u 78 mesta262,99 din350,65 din/kg+13,00 din
-
262,99 din350,65 din/kg+13,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta262,99 din350,65 din/kg+13,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova262,99 din350,65 din/kg+13,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 249,99 | 262,99 |
| 01.09.2026. | 249,99 | 262,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−54 % po kgKeks Petit Delicious 750 g
- Univerexport115,71
- VP Dima%129,90
- Fortuna Market159,99
+5 prodavnica154,28 din/kg- −53 % po kg
Petit keks 700 g
- Svetofor110,40
- Mere117,00
157,71 din/kg - −37 % po kg
Moravka Keks Petit Biscuit 750 g Becker
- Trnava Promet157,00
- Metalac Market159,00
- Prima159,50
+7 prodavnica209,33 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- BB Trade%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−15%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
−40%Keks Mini Mini Plazma 200 g
- Univerexport%119,99
- Europrom%149,90
- BB Trade%159,99
+36 prodavnica599,95 din/kg

















