Цене → Слаткиши и житарице
Слаткиши и житарице
6.339 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
Tortica Sufle Pistaci Vanelli 40 g
- Aleksandrović34,99
- Čutura39,99
874,75 din/kgDesert sa Nugat i Caramelom Cash Red 20 g NNC
- Cash & Carry Plus12,99
- Čutura29,99
649,50 din/kgBombona Gumena sa Vocnim Punjenjem Garden-Oiled-Foam 80 g NNC
- Čutura79,99
- Luki99,00
999,88 din/kg
Bombona Tvrda Kisela Rainbow Carton Box 15 g NNC
- Šumadija Market16,00
- Čutura29,99
1.066,67 din/kg
Bombona Tvrda Choco Mint 90 g NNC
- Čutura89,99
- Luki109,00
999,89 din/kg
Biskvit Cokolada Mlecna Solen 20 g
- Aman19,99
- Čutura19,99
999,50 din/kg
Biskvit Cokolada Mleko Duomax Solen 44 g
- Aman69,99
- Čutura74,99
1.590,68 din/kg
Keks Matcha Jagoda Goodburry 128 g
- Aman199,99
- Čutura249,99
1.562,42 din/kg
Keks Matcha Mango Goodburry 128 g
- Aman199,99
- Čutura249,99
1.562,42 din/kgMlec.Cokol.Sa Karamelom 18 g Top Trade
- Luki28,90
- BB Trade57,97
1.605,56 din/kgZvake Vockice 22 g
- BB Trade449,90
- Tekijanka669,99
20.450,00 din/kgChicky Family 10 g Drazeje+poklon Igrac
- Luki149,00
- BB Trade149,90
14.900,00 din/kgGumene Bombone Jellopy 300 g Mix
- BB Trade229,90
- Luki259,00
766,33 din/kgKiseli Stapic 35 g Jagoda
- Luki49,90
- BB Trade87,00
1.425,71 din/kgPenaste 3d Loptice sa Punjenjem 18 g
- Luki74,90
- BB Trade89,97
4.161,11 din/kg
Orbit Orange Pellets 20
- Luki65,00
- Sunce (Qvattro)69,99

Oreo 66 g
- Cash & Carry Plus74,99
- Luki109,00
1.136,21 din/kgFun Tube Igracka sa Lizalicom 11 g
- Cash & Carry Plus309,99
- Luki399,00
28.180,91 din/kgBombona Damla-Sweeties Mix 142 g
- Šumadija Market155,00
- Luki159,00
1.091,55 din/kgCake Bar Malina 300 g Gusto
- Prima247,00
- Luki269,00
823,33 din/kgEvropa Veneto napolitanka mleko I kakao 175g
- Cash & Carry Plus79,99
- Luki84,90
457,09 din/kgCarlos Dark Biscuits 200 g
- Mere85,90
- Luki99,90
429,50 din/kg
Chupa The Best Of-Lizalice 12 g Voc.Pulpa
- Cash & Carry Plus34,97
- Luki49,00
2.914,17 din/kgMedelice sa Coko Kremom 40 g Strong
- Gomex42,09
- Luki49,00
1.052,25 din/kgLilly sa Rizom 75 g Prest
- Aleksandrović29,99
- Luki59,90
399,87 din/kgIntegralna Tortilja 25 cm 5/1 260 g
- Cash & Carry Plus90,00
- Luki129,90
346,15 din/kgPetit Keks 400 g Prest
- Cash & Carry Plus104,99
- Luki119,90
262,48 din/kgRatluk Vanila 200 g Did
- Europrom74,90
- Luki74,90
374,50 din/kgStrudla Smokva 21 g
- Šumadija Market14,00
- Luki19,90
666,67 din/kg
Strudle Mesano Voce 21 g
- Šumadija Market13,00
- Luki19,90
619,05 din/kgStrudle Visnja 21 g
- Šumadija Market14,00
- Luki19,90
666,67 din/kgCoko Sunasce Prest 280 g
- Cash & Carry Plus109,99
- Šumadija Market140,00
392,82 din/kgKroasan Vanila 6x50 g Mod
- Cash & Carry Plus199,99
- Luki229,00
666,63 din/kgTorta Fantazi Sniker Andjelcic
- Euro Ša M1.469,00
- Prima1.758,00
734,50 din/kgKomprimat Time Pomorandza 27 g
- Cash & Carry Plus24,99
- Luki33,90
925,56 din/kgKocka Zvaka Jagoda 3,6 g
- Euro Ša M6,00
- Luki7,90
1.666,67 din/kgDonut Lollipop-Mix
- Luki16,90
- Aleksandrović19,99
Torta Cheese Cake 1 kg Eskom
- Tekijanka999,99
- Gomex1.199,99
999,99 din/kgEskom Karamel Snit Torta 1,5 kg
- Luki1.199,00
- Mega Maxi1.935,00
799,33 din/kgHallo Kitty Lizalice sa Igrackom 8 g 1/20
- Euro Ša M271,00
- Luki299,00
33.875,00 din/kgPJ Masks Power Heroes Velika Lizalica sa Igrackom 8 g
- Euro Ša M272,00
- Luki299,00
34.000,00 din/kgDippo Swimys Ribice 18 g
- Euro Ša M39,00
- Luki39,90
2.166,67 din/kgHallo Kitty Plastično Jaje sa Igrackom 17,5 g
- Euro Ša M92,00
- Luki99,90
5.257,14 din/kgPJ Masks Power Heroes Plasticno Jaje sa Igrackom
- Euro Ša M96,00
- Luki99,90
5.485,71 din/kgAlyan Viper Mlecni Kakao Krem Bar Punjen Karamelom i Expandiranim Pirincem
- Sunce (Qvattro)9,99
- Luki16,90
356,79 din/kgAlyan Prendimi Krofna Prel.Kakaom i Punjena Kremom od Jagode 45 g
- Sunce (Qvattro)15,99
- Prima35,00
355,33 din/kgRolbon Drazeje Pingvin 15 g
- Luki39,90
- Aleksandrović39,99
2.660,00 din/kgBonart Stapici sa Lesnik Kremom 52 g
- Aleksandrović129,99
- Luki149,00
2.499,81 din/kg














