Cene → Slatkiši i žitarice → TORTICA SUFLE PISTACI VANELLI 40G
TORTICA SUFLE PISTACI VANELLI 40G
Pakovanje 40 g 2 prodavnice Barkod 8684577072862
34,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
874,75 din/kg
Najskuplje je 39,99 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
34,99 din874,75 din/kg
-
Čutura39 radnji u 17 mesta39,99 din999,75 din/kg+5,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 34,99 | 37,49 |
| 01.09.2026. | 34,99 | 37,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VANELLI SUFLE PISTACI 40GAleksandrović
- TORTICA SUFLE PISTACI VANELLI 40GČutura
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

TORTICA KITKAT 600G STAMEVSKI
- Super Vero1.914,99
- Idea · Mercator · Roda1.999,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi2.120,00
3.191,65 din/kg
TORTICA MIX MAX BALCONI 350G
- Maxi · Mega Maxi349,99
- Aroma449,99
999,97 din/kg
TORTICA TODAY KOKOS 50g
- Aleksandrović34,90
- Euro Ša M36,00
- Trlić39,90
698,00 din/kg
TORTICA CAKE BAR KAKAO 30G 7 DAYS
- Tekijanka47,28
- Čutura54,99
1.576,00 din/kg






