Cene → Slatkiši i žitarice → BOMBONA TVRDA KISELA RAINBOW CARTON BOX 15G NNC

BOMBONA TVRDA KISELA RAINBOW CARTON BOX 15G NNC
Pakovanje 15 g 2 prodavnice Barkod 8690997085443
16,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.066,67 din/kg
Najskuplje je 29,99 din, +87% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
16,00 din1.066,67 din/kg
-
Čutura39 radnji u 17 mesta29,99 din1.999,33 din/kg+13,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 16,00 | 23,00 |
| 01.09.2026. | 16,00 | 23,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONA TVRDA KISELA RAINBOW CARTON BOX 15GČutura
- RAINBOW KISELE TRAKE XXL - tuti fruti 15gŠumadija Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Bombona vocna TOFFIX 0700 mix
- Metro479,00
- Trnava Promet494,00
- Čutura499,99
+14 prodavnica684,29 din/kg
Bombona vocna TOFFIX 0090 mix 24
- Trnava Promet77,00
- Metalac Market85,05
- Aleksandrović89,99
+9 prodavnica855,56 din/kg
BOMBONA BRONHI ORIGINAL 100G
- Aleksandrović89,99
- Euro Ša M95,00
- Lidl130,49
+5 prodavnica899,90 din/kg
BOMBONA COKOLADNA SA KEKSOM I KARAMELOM JET'S 500G
- Mere249,00
- Europrom299,90
- Čutura319,99
+5 prodavnica498,00 din/kg
−18%BOMBONA MARSHMALLOW ROLLER 60G
- Aleksandrović74,99
- Euro Ša M%89,90
- Šumadija Market89,90
+3 prodavnice1.249,83 din/kgBOMBONA TVRDA SA PUNJENJEM OD KAFE 90G NNC
- Aleksandrović64,90
- VUM86,99
- Čutura89,99
+2 prodavnice721,11 din/kg
BOMBONA GUMENA SA VOCNIM PUNJENJEM BEAR-OILED 80G NNC
- Cash & Carry Plus71,66
- Čutura79,99
- Šumadija Market96,00
+2 prodavnice895,75 din/kg
BOMBONA BEBETO COLA 15G
- Cash & Carry Plus29,99
- Čutura34,99
- Luki36,90
+1 prodavnica1.999,33 din/kg










