Цене → Млеко, млечни производи и јаја
Млеко, млечни производи и јаја
2.500 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

President Topljeni Sir 140 G.Natur
- VUM179,99
- Metro194,99
- Medius209,99
+2 продавнице1.285,64 din/kg
Zapis Tare Kiselo Mleko 6% 300 g Teglica
- Europrom179,90
- BB Trade187,97
- ZAM189,90
+2 продавнице599,67 din/kg
Kafa Ledena Eiscappuccino 250 ml
- Čutura129,99
- Super Vero134,99
- Maxi · Mega Maxi139,99
+1 продавница519,96 din/lMleko Farmer UHT 2,8% 1 l
- VUM79,99
- Cash & Carry Plus84,99
- Čutura99,99
+2 продавнице79,99 din/lTečno Sirilo Maja 1/2
- Cash & Carry Plus104,99
- ZAM124,90
- Podunavlje124,99
+2 продавнице209,98 din/lJogurt 1,6%mm 1,5kg elopak mlekara pančevo
- Mere150,00
- Sunce (Qvattro)194,99
- Podunavlje197,45
+2 продавнице100,00 din/kgJogurt 2,8% mm 2 l Elopak Pančevo Mlekara
- Cash & Carry Plus184,99
- Podunavlje224,99
- Sunce (Qvattro)230,99
+2 продавнице123,33 din/l
Abt Jogurt 1% mm 180 g Šabac
- Transkom 9429,90
- Euro Ša M33,00
- BB Trade37,97
+2 продавнице166,11 din/kg
Dukat Jogurt 2 kg 3,2% mm
- Gomex227,04
- BB Trade319,97
- Europrom329,90
+2 продавнице113,52 din/kg
Alpro 1 l Napitak Ovas
- Sunce (Qvattro)379,99
- Super Vero449,99
- Idea · Mercator · Roda456,45
379,99 din/l
−23%Napitak od Soje Plantino Vanila 1 l
- Metro%255,00
- Cash & Carry Plus299,99
- Senta Promet328,97
+2 продавнице255,00 din/l
Dezert Puding Vindija Praline i Tamna Čokolada 200 g
- Super Vero159,99
- BB Trade169,97
- Aroma169,99
+2 продавнице799,95 din/kg
Hladna Kafa Starbucks Espresso Doubleshot 200 ml
- BB Trade219,97
- Gomex232,99
- Roda239,99
+2 продавнице1.099,85 din/l
Biljni Proizvod Hole Slatki 200 ml
- VUM112,00
- Cash & Carry Plus117,60
- Europrom121,50
+2 продавнице560,00 din/lHajdu DIMKO, 1kg
- Svetofor846,50
- Mere899,90
- Cash & Carry Plus944,99
+2 продавнице846,50 din/kg
−7%Sir Paladin Gauda Sečen 150 g
- Maxi Online239,99
- Aroma%279,99
- Aleksandrović289,99
+2 продавнице1.599,93 din/kg
−7%Sir Paladin Trapist Sečen 150 g
- Maxi Online239,99
- Aroma%279,99
- Aleksandrović289,99
+2 продавнице1.599,93 din/kg
Sir Kravlji VP 200 g Olympus
- Aroma269,20
- Super Vero322,99
- Mercator · Roda369,99
+1 продавница1.346,00 din/kg
Kinder Pingui Mango 30 g
- Univerexport92,99
- BB Trade93,11
- Prima94,00
+2 продавнице3.099,67 din/kgSir Ribani Granbiraghi Pecorino Premium 100 g Biraghi
- Super Vero552,99
- Aroma559,99
- Idea · Mercator · Roda599,99
5.529,90 din/kg
−20%Sir Grana Padano Rendani 100 g Latteria Soresina
- Idea · Mercator · Roda%359,99
- Super Vero436,99
- Aroma469,99
3.599,90 din/kg
Maslac Latteria Soresina 250 g
- Fortuna Market369,99
- Aroma499,99
- Idea · Mercator · Roda509,99
1.479,96 din/kg
Maslac Latteria Soresina 125 g
- Fortuna Market189,99
- Aroma259,99
- Idea · Mercator · Roda259,99
1.519,92 din/kg
Maslac Latteria Soresina Blago Slani 125 g
- Fortuna Market219,99
- Aroma299,99
- Idea · Mercator · Roda299,99
1.759,92 din/kg
−7%Slatka Pavlaka 30% mm 200 ml Lactofree
- Super Vero%214,99
- Aroma239,99
- Aman249,99
+2 продавнице1.074,95 din/l
−19%Meggle pavlaka za kuvanje 10% mm 200ml Lactofree
- Maxi Online · Mega Maxi%169,99
- Super Vero%179,99
- Aman199,99
+1 продавница849,95 din/l
Jogurt Balans+ Ferm. Proi Casa 250 g Imlek
- Europrom54,90
- Idea · Mercator · Roda59,99
- Super Vero59,99
219,60 din/kg
Snack Choko 29 g Milka
- Idea · Mercator · Roda84,99
- Maxi · Mega Maxi96,99
2.930,69 din/kg
−11%Snack Fresh Milk 27 g Oreo
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Maxi · Mega Maxi102,99
2.962,59 din/kg
Maslac Slani 200 g President
- Super Vero484,99
- Idea · Mercator · Roda499,99
- Fortuna Market519,99
2.424,95 din/kg
−14%Napitak Sojin Protei Kakao 500 ml BB
- Super Vero%239,99
- Idea · Mercator · Roda259,99
- Mega Maxi299,99
479,98 din/l
Napitak Alpro Soya Banana 1 l
- Metro360,00
- Super Vero469,99
- Idea · Mercator · Roda499,99
360,00 din/l
Napitak Not Milk Punoma 1,8% 1 l Alp
- Prima489,00
- Idea · Mercator · Roda489,60
- BB Trade604,97
489,00 din/l
−20%Sir Topljeni Vojv Atur 140 g
- Idea · Mercator · Roda%174,99
- BB Trade%179,99
- Prima221,00
1.249,93 din/kg
Sir Org Ricotta od Alps ML 200 g Bri
- Super Vero499,99
- Aroma599,99
- Idea · Mercator · Roda599,99
2.499,95 din/kg
Napitak Kombuha 1 l Macrobiotic
- Idea · Mercator · Roda342,00
- Fortuna Market379,99
- Metalac Market385,00
342,00 din/l
Kiselo Mleko Zlatiborsko 3,2% 380 g
- Idea · Mercator · Roda64,99
- Medius78,99
- Šumadija Market80,00
171,03 din/kg- −9%
Mleko UHT 2,8% mm Čep 1 l Šabac
- Euro Ša M89,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Transkom 94109,00
89,90 din/l 
Paprika u Pavlaci Blaga 700 g Meggle
- Cash & Carry Plus399,99
- Super Vero526,99
- Roda619,99
+2 продавнице571,41 din/kgSir Topljeni Trouglići Natur Camping 140 g
- Cash & Carry Plus151,99
- Europrom169,90
- Fortuna Market174,99
+2 продавнице1.085,64 din/kgTo! Jogurt Čaša 180 g 2,8% mm
- Leon23,99
- Metalac Market28,00
- Tekijanka28,27
+2 продавнице133,28 din/kgTo! Jogurt 1 kg 2,8% mm
- Leon109,99
- Tekijanka119,99
- Podunavlje120,85
+2 продавнице109,99 din/kgTo! Jogurt 1,5 kg 2,8% mm
- Leon139,99
- Tekijanka169,99
- Podunavlje173,25
+2 продавнице93,33 din/kgTo! Kiselo Mleko Čaša 180 g 2,8 mm
- Leon25,99
- Metalac Market29,00
- Tekijanka29,79
+2 продавнице144,39 din/kgTo! Kiselo Mleko 400 g 2,8 mm
- Leon55,99
- Metalac Market63,00
- Podunavlje63,95
+2 продавнице139,98 din/kgTo! Kiselo Mleko 700 g 2,8 mm
- Metalac Market109,00
- Leon109,99
- Tekijanka109,99
+2 продавнице155,71 din/kgTo! Kisela Pavlaka 180 g 20% mm
- Leon59,99
- Tekijanka68,39
- Metalac Market69,99
+2 продавнице333,28 din/kgTo! Kisela Pavlaka 400 g 20% mm
- Leon125,99
- Podunavlje137,95
- Metalac Market139,00
+2 продавнице314,98 din/kg
































