Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Kiselo Mleko Zlatiborsko 3,2% 380 g

Kiselo Mleko Zlatiborsko 3,2% 380 g
Pakovanje 380 g Mlečna mast 3,2% 5 prodavnica Barkod 8600103776578
64,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
171,03 din/kg
Najskuplje je 80,00 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
64,99 din171,03 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta64,99 din171,03 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta64,99 din171,03 din/kg
-
Medius33 radnje u 15 mesta78,99 din207,87 din/kg+14,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd80,00 din210,53 din/kg+15,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 64,99 | 64,99 |
| 01.09.2026. | 64,99 | 64,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KISELO MLEKO ZLATIBORSKO 3.2% 380GIdea, Mercator, Roda
- ZLATIBORSKO KISELO MLEKO 380G PK ZLATIBORMedius
- Zlatiborsko kiselo mleko 3,2%mm 380mlŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−12 % po kgKiselo Mleko Granice 3,2% mm 400 g Čaša
- Šumadija Market59,90
- VP Dima%64,90
- Cash & Carry Plus65,99
+14 prodavnica149,75 din/kg
−12 % po kgKiselo Mleko Dukat 3,2% mm 400 g Čaša
- Univerexport%59,99
- BB Trade61,97
- Idea · Mercator · Roda%74,99
+10 prodavnica149,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−21%Kiselo Mleko Moja Kravica 2,8% mm 180 g Čaša
- Europrom%32,90
- Aroma%32,99
- Idea · Mercator · Roda%32,99
+35 prodavnica182,78 din/kg
−24%Kiselo Mleko Moja Kravica 2,8% mm 400 g Čaša
- Sunce (Qvattro)%64,99
- ZAM%69,90
- Aleksandrović69,99
+36 prodavnica162,48 din/kg
−33%Kiselo Mleko Moja Kravica 2,8% mm 700 g Kanta
- Metro%99,00
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Medius%114,90
+27 prodavnica141,43 din/kg
Kiselo Mleko Moja Kravica Extra 6% mm 180 g Čaša
- Luki25,10
- BB Trade34,97
- Senta Promet37,16
+25 prodavnica139,44 din/kg
−17%Kiselo Mleko Dr Milk 2,8% mm 400 g Čaša
- Sunce (Qvattro)%62,99
- BB Trade%64,99
- Idea · Mercator · Roda%64,99
+23 prodavnice157,48 din/kg
−14%Kiselo Mleko Dr Milk 2,8% mm 180 g Čaša
- Idea · Mercator · Roda%29,99
- Metalac Market32,00
- Euro Ša M33,00
+21 prodavnica166,61 din/kg
−14%Kiselo Mleko Balans 2,8% mm 300 g Čaša
- Univerexport%59,99
- Medius%62,90
- Europrom64,90
+21 prodavnica199,97 din/kg
−12%Kiselo Mleko Zapis Tare 2,8% Čaša 380 g
- Europrom76,90
- Cash & Carry Plus78,99
- Euro Ša M79,00
+18 prodavnica202,37 din/kg













