Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → To! Kiselo Mleko 400 g 2,8 mm
To! Kiselo Mleko 400 g 2,8 mm
Pakovanje 400 g Mlečna mast 2,8% 5 prodavnica Barkod 8606020312660
55,99 din
najjeftinije u prodavnici Leon
139,98 din/kg
Najskuplje je 69,00 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
55,99 din139,98 din/kg
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta63,00 din157,50 din/kg+7,01 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta63,95 din159,88 din/kg+7,96 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta65,99 din164,98 din/kg+10,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu69,00 din172,50 din/kg+13,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 55,99 | 63,95 |
| 01.09.2026. | 55,99 | 63,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KISELO MLEKO 400G 2.8%MM TOLeon
- Kiselo Mleko 2,8% mm TO Dtl 400 gMetalac Market
- kiselo mleko 400g 2.8mm prm TO! milk housePodunavlje
- KIS.MLEKO 2.8% 400GR TO!Prima
- TO! KISELO MLEKO 400G 2.8MMTekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−21%Kiselo Mleko Moja Kravica 2,8% mm 180 g Čaša
- Europrom%32,90
- Aroma%32,99
- Idea · Mercator · Roda%32,99
+35 prodavnica182,78 din/kg
−19%Kiselo Mleko Moja Kravica 2,8% mm 400 g Čaša
- ZAM%69,90
- Aleksandrović69,99
- Cash & Carry Plus69,99
+36 prodavnica174,75 din/kg
−33%Kiselo Mleko Moja Kravica 2,8% mm 700 g Kanta
- Metro%99,00
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Medius%114,90
+27 prodavnica141,43 din/kg
Kiselo Mleko Moja Kravica Extra 6% mm 180 g Čaša
- Luki25,10
- BB Trade34,97
- Senta Promet37,16
+25 prodavnica139,44 din/kg
−17%Kiselo Mleko Dr Milk 2,8% mm 400 g Čaša
- Europrom64,90
- BB Trade%64,99
- Idea · Mercator · Roda%64,99
+23 prodavnice162,25 din/kg
−14%Kiselo Mleko Dr Milk 2,8% mm 180 g Čaša
- Idea · Mercator · Roda%29,99
- Metalac Market32,00
- Euro Ša M33,00
+21 prodavnica166,61 din/kg
−14%Kiselo Mleko Balans 2,8% mm 300 g Čaša
- Univerexport%59,99
- Medius%62,90
- Europrom64,90
+21 prodavnica199,97 din/kg
−12%Kiselo Mleko Zapis Tare 2,8% Čaša 380 g
- Europrom76,90
- Cash & Carry Plus78,99
- Euro Ša M79,00
+18 prodavnica202,37 din/kg












