Цене → Безалкохолна пића, кафа и чај → Сокови и нектари
Сокови и нектари
1.080 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
−11%Sok Paw Patrol Borovnica 0,25 l
- Čutura%79,99
- Aman99,99
319,96 din/l
Sok Golf Vitalis 1,5 l PET
- Čutura124,99
- BB Trade129,97
83,33 din/lSok Frapelo Narandža 2 l NNC
- Čutura29,99
- Euro Ša M49,90
15,00 din/lSok Jabuka Fruteko 0,2 l NNC
- Aleksandrović19,99
- Čutura19,99
99,95 din/l
Sok Pepsi Twist Limenka 330 ml
- Čutura74,99
- Gomex74,99
227,24 din/lSok Grejd Narandža 2 l NNC
- Mikromarket79,00
- Čutura79,99
39,50 din/l- −13%
Sok Grejd Egzotik 2 l NNC
- Čutura%69,99
- Mikromarket79,00
35,00 din/l Sokic Medonja Multivitamin 0,2 l NNC
- BB Trade27,97
- Čutura29,99
139,85 din/lSok Grejd Klaker 2 l NNC
- Mikromarket79,00
- Čutura79,99
39,50 din/lSok Grejd Limunada 2 l NNC
- Mikromarket69,80
- Čutura79,99
34,90 din/l
Jfa Jaffa Plus Jabuka 1 l Slim
- Aleksandrović89,99
- Luki99,90
89,99 din/l
Jfa Jaffa Plus Breskva 1 l Slim
- Aleksandrović79,99
- Luki109,90
79,99 din/l
Jfa Jaffa Narandža 1 l Slim
- Aleksandrović99,99
- Luki109,90
99,99 din/l
Jfa Jaffa Plus Borovnica 1 l Slim
- Aleksandrović89,99
- Luki99,90
89,99 din/lJfa Ciao Breskva 1 l Slim
- Aleksandrović69,99
- Luki79,90
69,99 din/lJfa Ciao Višnja 1 l Slim
- Aleksandrović59,99
- Luki79,90
59,99 din/lJfa Ciao Jagoda 1 l Slim
- Aleksandrović69,99
- Luki79,90
69,99 din/l- −14%
Sok Fanta Orange N
- Mikromarket129,00
- Gomex%159,99
64,50 din/l 
Frutek Sok 125 ml Mrkva
- BB Trade127,97
- Medius127,99
1.023,76 din/l
Sola Limunada 0,5
- VUM74,00
- Mikromarket83,94
148,00 din/l
Mvs.Aloe Vera Coconut 500 ml
- BB Trade180,00
- Mikromarket270,00
360,00 din/l
Joy Jabuka&Kruška 1,5 l
- Šumadija Market118,90
- Mikromarket165,00
79,27 din/lDumil.Sok Višnja 0.2
- Cash & Carry Plus29,99
- Mikromarket37,00
149,95 din/lDumil.Sok Borovnica 0.2
- Mikromarket34,72
- BB Trade38,97
173,60 din/l
Zdravo Sok 0,75 l Šargarepa
- Aksa479,00
- Mikromarket485,00
638,67 din/lFrutis Višnja 2 l
- Aleksandrović59,99
- Mikromarket95,00
30,00 din/lLučar Sok Aronija 0,75 l
- Mikromarket795,00
- BB Trade899,97
1.060,00 din/l
−9%Juicy Fruits 1,5 l Narandža Nektarina
- Šumadija Market109,90
- Sunce (Qvattro)%117,99
73,27 din/l
Epsa Limunada 232 ml
- Cash & Carry Plus109,99
- Sunce (Qvattro)119,99
474,09 din/lTroko Sok Mango 290 ml
- Sunce (Qvattro)179,99
- Super Vero223,99
620,66 din/l
Troko Sok Kivi 290 ml
- Sunce (Qvattro)179,99
- Super Vero223,99
620,66 din/l
Troko Sok Marakuja Mango Ananas 290 ml
- Sunce (Qvattro)179,99
- Super Vero223,99
620,66 din/l
Iva 0,25 l PET
- Cash & Carry Plus28,99
- Sunce (Qvattro)29,99
115,96 din/lNegazirani Sok Fruvita Breskva i Jabuka 1,5 l
- Sunce (Qvattro)171,99
- Aroma290,20
114,66 din/lFruvita 0,75 l Ceđeni Ananas
- Sunce (Qvattro)216,99
- Aroma296,90
289,32 din/l
Lotte Aloe Vera Guava 240 ml Alu
- Sunce (Qvattro)119,99
- Aroma130,70
499,96 din/lNapitak Mr. Zox Aloe Vera Ananas PET 0,5 l
- Aleksandrović99,99
- Gomex159,99
199,98 din/l
−11%Sok Fanta Grape PET 0,5 l
- Gomex%84,99
- Aman94,99
169,98 din/l
−26%Sok Nectar Voćne Kapi Jabuka 2 l
- BB Trade%139,99
- Gomex179,99
70,00 din/l
Sok Nectar Family Immuno Multivitamin Brik 1 l
- Aroma171,50
- Gomex171,53
171,50 din/lSok Sinalco Narandža PET 2 l
- Medius126,99
- Gomex129,99
63,50 din/lSok Jabuka Bravo 0,2 l Ra Uch
- Aroma36,99
- Gomex54,99
184,95 din/l
Sok Rauch HDH Pomorandža 1 l
- BB Trade144,97
- Gomex209,99
144,97 din/l
Sok Bravo Borovnica 1 l Ra Uch
- Aroma148,70
- Gomex209,99
148,70 din/l
Del Solo nektar breskva jabuka 1l 51%
- Svetofor65,15
- Mere69,00
65,15 din/l
Hani 100% sok jabuka 1 l
- Svetofor95,90
- Mere101,00
95,90 din/lDel Solo nektar multi koktel 1 l 51%
- Svetofor65,15
- Mere69,00
65,15 din/lOrangel pomorandža 200 ml
- Mere18,33
- Svetofor20,60
91,65 din/l

















