Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → LOTTE ALOE VERA GUAVA 240ml ALU

LOTTE ALOE VERA GUAVA 240ml ALU
Pakovanje 240 ml 3 prodavnice Barkod 8801056041298
119,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
499,96 din/l
Najskuplje je 130,70 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
119,99 din499,96 din/l
-
Aleksandrović18 prodavnica: 119,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik119,99 din499,96 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33119,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49119,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6119,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5119,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb119,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7119,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10119,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15119,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb119,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2119,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb119,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68119,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36119,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25119,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6119,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99119,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296119,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb119,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta130,70 din544,58 din/l+10,71 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 119,99 | 119,99 |
| 01.09.2026. | 119,99 | 119,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ALOE V. GUAVA 240MLAleksandrović
- NAPITAK ALOE VERA GUAVA L OTTE 0.24LAroma, City
- LOTTE ALOE VERA GUAVA 240ml ALUSunce (Qvattro)
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−19 % po lOKF ALOE VERA KING ANANAS 0,24L
- Cash & Carry Plus97,31
- Aleksandrović109,99
- Maxi%148,69
+6 prodavnica405,46 din/l
−17 % po lOKF ALOE VERA KING GROZDJE 0,24L
- ZAM99,90
- Aleksandrović109,99
- Maxi%148,69
+6 prodavnica416,25 din/l
−17 % po lALOE VERA KING STRAWBERRY 240ML
- Cash & Carry Plus99,99
- Aleksandrović109,99
- Trlić139,99
+3 prodavnice416,63 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima












