Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Sok Nectar Family Immuno Multivitamin Brik 1 l

Sok Nectar Family Immuno Multivitamin Brik 1 l
Pakovanje 1 l 2 prodavnice Barkod 8606018722556
171,50 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
171,50 din/l
Najskuplje je 171,53 din, +0% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
171,50 din171,50 din/l
-
Gomex157 radnji u 102 mesta171,53 din171,53 din/l+0,03 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 171,50 | 175,27 |
| 01.09.2026. | 171,50 | 175,27 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK NECTAR FAMILY IMMUNO MULTIVITAMIN 1LAroma, City
- NECTAR FAMILY IMMUNO MULTIVITAMIN 1LEuro Ša M
- SOK NECTAR FAMILY IMMUNO MULTIVITAMIN BRIK 1LGomex
- FAMILY IMMUNO MULTIVITAMIN TPA 1L NECTARPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−13 % po lVoćni Nektar Nectar Family Multivitamin 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Univerexport212,99
149,99 din/l- −50 % po l
Sok Nectar Nije Svejedno Multivitamin PET 1,5 l
- Aroma129,30
- Medius158,99
- Čutura159,99
+1 prodavnica86,20 din/l - −42 % po l
Sok Voćne Kapi 1 l Jabuka "Nectar" 938 Brik
- Cash & Carry Plus99,99
- Morava99,99
99,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%Sok Knjaz Miloš Remix Breskva PET 1,5 l
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- Medius%104,90
+37 prodavnica65,99 din/l
−18%Sok Bravo Sunny Strawberry 0,5 l PET Rauch
- ZAM%69,90
- BB Trade69,97
- Aleksandrović69,99
+33 prodavnice139,80 din/l
−31%Sok narandža ReMix Knjaz Miloš 1,5l PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- Medius%104,90
+32 prodavnice65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Narandža 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−19%Sok Rauch Yippy Jabuka PET 0,33 l
- Trnava Promet%63,00
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%Sok Knjaz Remix 1,5 l Kruška PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Breskva 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%Sok Yippy Breskva 0,33 l PET Rauch
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
- Aman69,99
+26 prodavnica206,03 din/l
















