Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Sok Sinalco Narandža PET 2 l
Sok Sinalco Narandža PET 2 l
Pakovanje 2 l 2 prodavnice Barkod 8607000038150
126,99 din
najjeftinije u prodavnici Medius
63,50 din/l
Najskuplje je 129,99 din, +2% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
126,99 din63,50 din/l
-
Gomex157 radnji u 102 mesta129,99 din65,00 din/l+3,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 05.10.2026. | 126,99 | 128,49 |
| 02.10.2026. | 126,99 | 128,49 |
| 01.10.2026. | 119,99 | 123,49 |
| 01.09.2026. | 119,99 | 119,99 |
Promene cene
- Gomex 02.10. 119,99 → 129,99 din +8%
- Medius 01.10. 119,99 → 126,99 din +6%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK SINALCO NARANDŽA PET 2LGomex
- SINALCO ORANGE 2L PETMedius
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%Sok Knjaz Miloš Remix Breskva PET 1,5 l
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- Medius%104,90
+37 prodavnica65,99 din/l
−18%Sok Bravo Sunny Strawberry 0,5 l PET Rauch
- ZAM%69,90
- BB Trade69,97
- Aleksandrović69,99
+33 prodavnice139,80 din/l
−31%Sok narandža ReMix Knjaz Miloš 1,5l PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- Medius%104,90
+32 prodavnice65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Narandža 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−19%Sok Rauch Yippy Jabuka PET 0,33 l
- Trnava Promet%63,00
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%Sok Knjaz Remix 1,5 l Kruška PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Breskva 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%Sok Yippy Breskva 0,33 l PET Rauch
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
- Aman69,99
+26 prodavnica206,03 din/l











