Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.950 sniženja · 52 nova danas · 85 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−13%Napolitanke Kokos Krem Jaffa 160 g
119,99 din104,99 din656,19 din/kg
−13%Napolitanke Cappuccino Jaffa 160 g
119,99 din104,99 din656,19 din/kg
−13%Napolitanke Čoko Narandža Jaffa 160 g
119,99 din104,99 din656,19 din/kg- −13%
Mrežica Šunka Sir Čia 150 g
119,99 din104,99 din699,93 din/kg
−13%Čokoladno Jaje Kinder Lei 20 g
159,99 din139,99 din6.999,50 din/kg
−13%Pivo Alfa 0,5 l Limenka
159,99 din139,99 din279,98 din/l
−13%Margarin Namazni Light Dobro Jutro 500 g
159,99 din139,99 din279,98 din/kg
−13%Čok Jaje Kinder 20 g Ferrero
159,99 din139,99 din6.999,50 din/kg- −13%
Kruška Viljamovka
159,99 din139,99 din
−13%Sirni Namaz Softy 60% mm Mlekara Šabac 200 g
199,99 din174,99 din874,95 din/kg
−13%Sapun za Veš Axal 250 g
199,99 din174,99 din699,96 din/kg
−13%Sir Topljeni Vojv Atur 140 g
199,99 din174,99 din1.249,93 din/kg
−13%Salata Šarena 680 g Umk
239,99 din209,99 din308,81 din/kg
−13%Sir Sitan Moja Kravica 60% mm 500 g
319,99 din279,99 din559,98 din/kg
−13%Smrznute Koktel Pizze Polar Food 500 g
319,99 din279,99 din559,98 din/kg
−13%Domaća Kiflica sa Kremom Polar Food 500 g
319,99 din279,99 din559,98 din/kg
−13%Mini Rol Viršla-Polar Food 500 g
319,99 din279,99 din559,98 din/kg
−13%Balzam za Usne Vanilla Butter Cream Labello 4,8 g
399,99 din349,99 din72.914,58 din/kg
−13%Namaz od Tune Rio Mare 100 g
399,99 din349,99 din3.499,90 din/kg
−13%Namaz od Lososa Rio Mare 100 g
399,99 din349,99 din3.499,90 din/kg
−13%Namaz od Tune sa Kečapom Rio Mare 100 g
399,99 din349,99 din3.499,90 din/kg
−13%Namaz od Tune sa Šarg 100 g Rio Mare
399,99 din349,99 din3.499,90 din/kg
−13%Mast Baby Originalna sa Kamilicom Pavlović 100 ml
399,99 din349,99 din3.499,90 din/l
−13%Instant Kaša Baby Mlečna 7 Žitarica Nutrino 200 g
399,99 din349,99 din1.749,95 din/kg
−13%Balzam za Usne Soft Rose Labello 4,8 g
399,99 din349,99 din72.914,58 din/kg
−13%Balzam za Usne Pearly Shine Labello 4,8 g
399,99 din349,99 din72.914,58 din/kg
−13%Balzam za Usne Cherry Shine Labello 4,8 g
399,99 din349,99 din72.914,58 din/kg
−13%Balzam za Usne Active For Men Labello 4,8 g
399,99 din349,99 din72.914,58 din/kg
−13%Balzam za Usne Watermelon Shine Labello 4,8 g
399,99 din349,99 din72.914,58 din/kg
−13%Nutrino Mlečna Kaša od Pirinča 200 g
399,99 din349,99 din1.749,95 din/kg
−13%Palmolive sapun med&mleko 3+1extra pack
399,99 din349,99 din972,19 din/kg
−13%Kroketi za Mačke Govedina 2 kg Kitty
399,99 din349,99 din175,00 din/kg
−13%Kroketi za Mačke Riba 2 kg Kitty
399,99 din349,99 din175,00 din/kg
−13%Hrana Suva za Pse Pil Riža 2 kg Budd
399,99 din349,99 din175,00 din/kg
−13%Sapun Aloe&Olive 90 g 4/1 Palmolive
399,99 din349,99 din972,19 din/kg
−13%Deterdžent za Veš Duel Selection Universal 3 kg
479,99 din419,99 din140,00 din/kg
−13%Hrana za Mačke Double.Chicken&Turkey Felix 1,4 kg
799,99 din699,99 din499,99 din/kg
−13%Hipp Čaj za Dojilje 200 g
799,99 din699,99 din3.499,95 din/kg- −13%
Pastrmka Cela na Ledu BIO Fish
799,99 din699,99 din
−13%Hrana za Mačke Felix Meso 1,4 kg
799,99 din699,99 din499,99 din/kg
−13%Krema Oko Očiju BIO Hyalu Gold 15 ml
800,00 din700,00 din46.666,67 din/l
−13%Viski Skrewball Peanut Butter 0,7 l
3.199,99 din2.799,99 din3.999,99 din/l
−13%Vino Marcel Cabelier La Co 39 0,75 l
3.199,99 din2.799,99 din3.733,32 din/l
−12%Vino Crv Petit Verdot 0,75 l Grumen
1.599,99 din1.400,00 din1.866,67 din/l- −12%
Det za Odeću Color 2 l Dax
399,99 din350,00 din175,00 din/l
−12%Nivea Set Xmas Care Beauty 2023
1.028,22 din900,00 din
−12%Jack Daniels Gentleman Whisky 0,7 l
4.909,99 din4.299,99 din6.142,84 din/l
−12%Ledeni Čaj Lipton Black Lemon 0,5 l PET
89,05 din77,99 din155,98 din/l