Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Ledeni Čaj Fuze Tea Strawberry Melon 0,5 l

Ledeni Čaj Fuze Tea Strawberry Melon 0,5 l
Pakovanje 500 ml 22 prodavnice Barkod 5449000347961
75,97 din
najjeftinije u prodavnici Metro
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac
151,94 din/l
Najskuplje je 109,99 din, +45% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Metro najjeftinije veleprodaja9 prodavnica: 75,97 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac75,97 din151,94 din/l
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun75,97 din
- Beograd · Metro, Krnjača75,97 din
- Beograd · Metro, Vidikovac75,97 din
- Kragujevac · Metro75,97 din
- Niš · Metro75,97 din
- Novi Sad · Metro75,97 din
- Palić · Metro75,97 din
- Požarevac · Metro75,97 din
- Šabac · Metro75,97 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula84,99 din169,98 din/l+9,02 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta89,90 din179,80 din/l+13,93 din
-
89,99 din99,99 din179,98 din/l+14,02 din
-
89,99 din99,97 din179,98 din/l+14,02 din
-
89,99 din97,99 din179,98 din/l+14,02 din
-
89,99 din97,99 din179,98 din/l+14,02 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 94,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik94,99 din189,98 din/l+19,02 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3394,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4994,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 694,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/594,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb94,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3894,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 794,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2694,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4394,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1094,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1594,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb94,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-294,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb94,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6894,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3694,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2594,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 694,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9994,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29694,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb94,99 din
-
94,99 din189,98 din/l+19,02 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta94,99 din189,98 din/l+19,02 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova94,99 din189,98 din/l+19,02 din
-
Profi7 radnji u 6 mesta94,99 din189,98 din/l+19,02 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta98,00 din196,00 din/l+22,03 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu99,99 din199,98 din/l+24,02 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta99,99 din199,98 din/l+24,02 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta100,99 din201,98 din/l+25,02 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd101,00 din202,00 din/l+25,03 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta104,99 din209,98 din/l+29,02 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu105,50 din211,00 din/l+29,53 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 103,63 – 113,99 din107,61 din215,22 din/l+31,64 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta109,00 din218,00 din/l+33,03 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta109,99 din219,98 din/l+34,02 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Maxi · Aman · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 84,99 | 99,98 |
| 29.09.2026. | 84,99 | 99,98 |
| 20.09.2026. | 84,99 | 98,99 |
| 01.09.2026. | 84,99 | 99,97 |
Promene cene
- RIČ 29.09. 94,99 → 99,99 din +5%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FUZE TEA 0.5L JAGODA PETAleksandrović
- FUZETEA STRAWBERRY MELON 0.5LAman, Soulfood
- CAJ LEDENI FUZETEA JAG DINJA 0.5L PETBB Trade
- SOK FUZE TEA STRAWBERRY MELON 0.5l PETCash & Carry Plus
- CAJ LEDENI FUZE TEA JAGODA I DINJA 500MLČutura
- 500 PET X12 FUZET STRWNRYEuro Ša M
- LEDENI ČAJ FUZE JAG DINJA 0.5L PETIdea, Mercator, Roda
- Led.caj Fuze tea Jagoda i Dinja 0,5l PETMaxi Online, Mega Maxi, Profi, Shop&Go
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−21%Ledeni Čaj Fuze Tea Breskva i Ruža 1,5 l
- Cash & Carry Plus144,99
- VP Dima149,90
- Aroma%149,99
+35 prodavnica96,66 din/l
−15%Ledeni Čaj Fuze Tea Breskva i Ruža 0,5 l
- Cash & Carry Plus84,99
- Gomex%84,99
- Profi84,99
+33 prodavnice169,98 din/l
−13%Ledeni Čaj Fuze Tea Šumsko Voće 0,5 l
- Transkom 9479,90
- Cash & Carry Plus84,99
- VP Dima85,00
+33 prodavnice159,80 din/l
−21%Ledeni Čaj Fuze Tea Šumsko Voće 1,5 l
- Čutura119,99
- Cash & Carry Plus144,99
- VP Dima149,90
+33 prodavnice79,99 din/l
−22%Ledeni Čaj Lipton Black Peach 1,5 l
- Fortuna Market129,99
- Maxi · Mega Maxi%129,99
- Trnava Promet%130,00
+31 prodavnica86,66 din/l
−12%Ledeni Čaj Lipton Black Peach 0,5 l
- Idea · Mercator · Roda%77,99
- Leon83,99
- Cash & Carry Plus84,99
+28 prodavnica155,98 din/l
−19%Ledeni Čaj Ice Tea Breskva 1,5 l Nectar
- Trnava Promet118,00
- Cash & Carry Plus119,99
- Metalac Market%119,99
+29 prodavnica78,67 din/l
−21%Ledeni Čaj Fuze Tea Limun 1,5 l
- RIČ129,99
- Cash & Carry Plus139,99
- Aroma%149,99
+29 prodavnica86,66 din/l







