Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.950 sniženja · 52 nova danas · 85 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−17%Bombone Negro 100 g Limun i Đumbir Pionir
119,99 din99,99 din999,90 din/kg- −17%
Jabuka Gala
119,99 din99,99 din - −17%
Tikvica Bela
119,99 din99,99 din
−17%Pašteta za Pse Piletina 300 g Buddy
119,99 din99,99 din333,30 din/kg
−17%Pašteta za Pse Gov Jetr 300 g Buddy
119,99 din99,99 din333,30 din/kg
−17%Pašteta Jun Pil Gov Pir 300 g Buddy
119,99 din99,99 din333,30 din/kg
−17%Ledeni Čaj Ice Tea Breskva 1,5 l Nectar
149,99 din124,99 din83,33 din/l
−17%Ledeni Čaj Ice Tea Šumsko Voće 1,5 l Nectar
149,99 din124,99 din83,33 din/l
−17%Voda Negazirana Evian 0.3 3 l
149,99 din124,99 din41,66 din/l
−17%Vlažne Maramice Baby Badem Violeta 56/1
179,99 din149,99 din2,68 din/kom
−17%Polimark Tartar Sos Dojpak 300 ml
179,99 din149,99 din499,97 din/l
−17%Smrznuto Povrće Mix Grašak-Šargarepa Flora 400 g
179,99 din149,99 din374,98 din/kg
−17%Moja Kravica Jogurt 2,8% mm bez Laktoze 950 g TT
179,99 din149,99 din157,88 din/kg
−17%Jogurt Grčki Dukatos Badem Pistać 400 g
179,99 din149,99 din374,98 din/kg
−17%Jogurt Grčki Dukatos Višnja Vanila 400 g
179,99 din149,99 din374,98 din/kg
−17%Smrznuto Povrće Boranija Žuta Frikom 400 g
179,99 din149,99 din374,98 din/kg
−17%Carnex Pilino Pileca Virsla 205 g
179,99 din149,99 din731,66 din/kg
−17%Brijač Xtreme3 Ultim Plus Kartela W
179,99 din149,99 din- −17%
Mandarina Neretva
179,99 din149,99 din
−17%Šunka Stišnjena Slajs Kamper Zlatiborac 150 g
209,99 din174,99 din1.166,60 din/kg
−17%Čaj Kamilica Plantago 26 g
239,99 din199,99 din7.691,92 din/kg
−17%Čaj Nana - Menta Plantago 30 g
239,99 din199,99 din6.666,33 din/kg
−17%Voćni Sok Fruvita Jabuke,kruške&Ništa Više 0,8 l
239,99 din199,99 din249,99 din/l
−17%WILKINSON Quattro sens.aloe brijač 1kom
239,99 din199,99 din
−17%Kornišoni 670 g K Plus
239,99 din199,99 din298,49 din/kg
−17%Grudi Ćureće Dimljene Elpozo
2.399,90 din1.999,90 din
−17%Sir Castello Blue 100 g Gold Ex Crea
299,99 din249,99 din2.499,90 din/kg
−17%Pečenica Dimljena Slajs Zlatiborac 150 g
299,99 din249,99 din1.666,60 din/kg
−17%Vrat Dimljeni Slajs Kamper Zlatiborac 150 g
299,99 din249,99 din1.666,60 din/kg
−17%Čokolada Mlečna Bananica Crna Najlepše Želje 184 g
359,99 din299,99 din1.630,38 din/kg
−17%Čokolada Mlečna Keks Najlepše Želje 170 g
359,99 din299,99 din1.764,65 din/kg
−17%Čokolada Najlepše Želje Kapri 190 g Štark
359,99 din299,99 din1.578,89 din/kg
−17%Najlepse Zelje Noisette 180 g
359,99 din299,99 din1.666,61 din/kg
−17%Hrana Suva Sensitive 1,5 kg Buddy
359,99 din299,99 din199,99 din/kg
−17%Tečnost za Obuću Color Repair Erdal 75 ml
419,99 din349,99 din4.666,53 din/l- −17%
Kokice Mic Pop XXL Slane 6x100 g Mog
419,99 din349,99 din583,32 din/kg
−17%Gel za Tuširanje Men Cold Spice Old Spice 400 ml
539,99 din449,99 din1.124,98 din/l
−17%Duel Omekšivac Purple Dream 1,6 l
539,99 din449,99 din281,24 din/l
−17%Duel Omekšivac Blue Noire 1,6 l
539,99 din449,99 din281,24 din/l
−17%Balzam za Usne Sebamed 4,8 g
599,99 din499,99 din104.164,58 din/kg
−17%Vlažne Maramice Vlažne Baby Water Hug 4x56/1 Fresh
599,99 din499,99 din8,93 din/kom
−17%Pelene Bambo Gać Kup M 12+kg 12/1
719,99 din599,99 din50,00 din/kom
−17%Pelene Bambo Gać Kup s 7-12 kg 12/1
719,99 din599,99 din50,00 din/kom
−17%Med Bagremov 500 g Staklo Pčela
719,99 din599,99 din1.199,98 din/kg
−17%ziaja losion/samopot.cupuacu 300ml
899,99 din749,99 din2.499,97 din/l
−17%Kuglice Medene Kajsija 235 g Marlenk
899,99 din749,99 din3.191,45 din/kg
−17%Vino Penušavo Signore Rosato Prosecco 0,75 l
1.199,99 din999,99 din1.333,32 din/l- −17%
Krema Lice Skin CYCL Recov 50 ml Hed
900,00 din750,00 din15.000,00 din/l