Cene → Slatkiši i žitarice → NAPOLITANKE GOLD CREME CHOCO DUET JAFFA 215G

NAPOLITANKE GOLD CREME CHOCO DUET JAFFA 215G
Pakovanje 215 g 26 prodavnica Barkod 8600114011552
119,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
558,09 din/kg
Najskuplje je 159,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
119,99 din558,09 din/kg
-
129,99 din149,99 din604,60 din/kg+10,00 din
-
129,99 din149,99 din604,60 din/kg+10,00 din
-
129,99 din149,99 din604,60 din/kg+10,00 din
-
129,99 din140,75 din604,60 din/kg+10,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta139,99 din651,12 din/kg+20,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta139,99 din651,12 din/kg+20,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik139,99 din651,12 din/kg+20,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta142,90 din664,65 din/kg+22,91 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta144,00 din669,77 din/kg+24,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta144,97 din674,28 din/kg+24,98 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta144,99 din674,37 din/kg+25,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad144,99 din674,37 din/kg+25,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta147,94 din688,09 din/kg+27,95 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta147,99 din688,33 din/kg+28,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta147,99 din688,33 din/kg+28,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 142,57 – 161,51 din148,14 din689,02 din/kg+28,15 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta149,00 din693,02 din/kg+29,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta149,99 din697,63 din/kg+30,00 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 149,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik149,99 din697,63 din/kg+30,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33149,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49149,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6149,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5149,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb149,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38149,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7149,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26149,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43149,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10149,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15149,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb149,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2149,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb149,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68149,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36149,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25149,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6149,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99149,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296149,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb149,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta149,99 din697,63 din/kg+30,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu149,99 din697,63 din/kg+30,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu159,00 din739,53 din/kg+39,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta159,90 din743,72 din/kg+39,91 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta159,99 din744,14 din/kg+40,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta159,99 din744,14 din/kg+40,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 119,99 | 147,99 |
| 22.09.2026. | 119,99 | 147,99 |
| 01.09.2026. | 119,99 | 147,94 |
Promene cene
- Maxi 22.09. 140,99 → 147,99 din +5%
- Mega Maxi 22.09. 140,99 → 147,99 din +5%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAPOL.JAFFA GOLD 215G CREME CHOCO DUETAleksandrović
- JAFFA NAPOLITANKE GOLD CREME CHOCO DUET 215GAman, Euro Ša M, Medius, VUM
- NAPOLITANKE GOLD CREME CHOCO DUET JAFFA 215GAroma, City, Univerexport
- NAPOL NEPREL JAFFA GOLD CREME CHOCO 215GRBB Trade
- NAPOLITANKE GOLD CREME CHOCO DUET 215gr JAFFACash & Carry Plus
- NAPOL.JAFFA GOLD CREME DUET 215GEuroprom
- NAPOLITANKE JAFFA 215G GOLD CREME CHOCO DUETFortuna Market
- NAPOLITANKE JAFFA GC CHO DUET 215GIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−24 % po kgNAPOLITANKE CREME JAFFA 187G
- Aksa79,00
- Šumadija Market94,90
- Europrom%99,90
+38 prodavnica422,46 din/kg
−24 % po kgNAPOLITANKE ŠLAG&ČOKOLADA JAFFA 187G
- Aksa79,00
- Šumadija Market94,90
- Aman%99,99
+37 prodavnica422,46 din/kg- −20 % po kg
NAPOLITANKE JAGODA LIMUN 187G JAFFA
- Euro Ša M83,00
- Prima93,50
443,85 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%NAPOLITANKE KOCKA MLEČNA ČOKOLADA PLAZMA 135G
- Trnava Promet%165,00
- Šumadija Market169,90
- ZAM%169,90
+38 prodavnica1.222,22 din/kg
−29%NAPOLITANKE CREME JAFFA 187G
- Aksa79,00
- Šumadija Market94,90
- Europrom%99,90
+38 prodavnica422,46 din/kg
−29%NAPOLITANKE ŠLAG&ČOKOLADA JAFFA 187G
- Aksa79,00
- Šumadija Market94,90
- Aman%99,99
+37 prodavnica422,46 din/kg
−27%NAPOLITANKE KOCKA BELA ČOKOLADA PLAZMA 130G
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%165,00
- Šumadija Market169,90
+36 prodavnica1.230,69 din/kg
−31%NAPOLITANKE LIMUN BAMBI 185G
- Šumadija Market79,90
- Univerexport%82,99
- Sunce (Qvattro)%87,99
+35 prodavnica431,89 din/kg
−17%NAPOLITANKE KAKAO ŠTARK 180G
- Maxi%119,99
- Mega Maxi%119,99
- Profi%119,99
+35 prodavnica666,61 din/kg
−31%NAPOLITANKE ČOKOLADA BAMBI 185G
- Šumadija Market79,90
- Univerexport%82,99
- Sunce (Qvattro)%87,99
+34 prodavnice431,89 din/kg
−29%NAPOLITANKE LEŠNIK JAFFA 187G
- Šumadija Market94,90
- Aman%99,99
- Aroma%99,99
+34 prodavnice507,49 din/kg



