Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VOĆNI NEKTAR VOĆNA DOLINA DUNJA I JABUKA 1,5L PET

VOĆNI NEKTAR VOĆNA DOLINA DUNJA I JABUKA 1,5L PET
Pakovanje 1,5 l 33 prodavnice Barkod 8606105916493
151,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
100,67 din/l
Najskuplje je 199,99 din, +32% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
151,00 din100,67 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula154,99 din103,33 din/l+3,99 din
-
Fortuna Market akcija do 29.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik154,99 din169,99 din103,33 din/l+3,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu159,99 din106,66 din/l+8,99 din
-
Aleksandrović22 prodavnice: 134,99 - 159,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik159,99 din106,66 din/l+8,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb134,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33159,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49159,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6159,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5159,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb159,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38159,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7159,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26159,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43159,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10159,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15159,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb159,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2159,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb159,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68159,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36159,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25159,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6159,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99159,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296159,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb159,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta167,00 din111,33 din/l+16,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta169,90 din113,27 din/l+18,90 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta169,90 din113,27 din/l+18,90 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta174,00 din116,00 din/l+23,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta175,00 din116,67 din/l+24,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta177,99 din118,66 din/l+26,99 din
-
179,00 din119,33 din/l+28,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun179,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača179,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac179,00 din
- Kragujevac · Metro179,00 din
- Niš · Metro179,00 din
- Novi Sad · Metro179,00 din
- Požarevac · Metro179,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta179,00 din119,33 din/l+28,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta179,00 din119,33 din/l+28,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta179,99 din119,99 din/l+28,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta179,99 din119,99 din/l+28,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu182,00 din121,33 din/l+31,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd182,00 din121,33 din/l+31,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta184,90 din123,27 din/l+33,90 din
-
MercatorRadnje: Beograd184,99 din123,33 din/l+33,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta184,99 din123,33 din/l+33,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta184,99 din123,33 din/l+33,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta185,97 din123,98 din/l+34,97 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad187,99 din125,33 din/l+36,99 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta189,90 din126,60 din/l+38,90 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta189,99 din126,66 din/l+38,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta189,99 din126,66 din/l+38,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta189,99 din126,66 din/l+38,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta189,99 din126,66 din/l+38,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 184,55 – 198,97 din191,76 din127,84 din/l+40,76 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta195,00 din130,00 din/l+44,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta199,99 din133,33 din/l+48,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta199,99 din133,33 din/l+48,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 151,00 | 182,00 |
| 01.09.2026. | 151,00 | 182,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- V.DOLINA DUNJA 1.5 PetAleksandrović
- SOK VOCNA DOLINA DUNJA 1.5LAman, Cash & Carry Plus, Čutura
- SOK DUNJA VOCNA DOLINA 1. 5LAroma, City
- SOK VOCNA DOLINA DUNJA 1.5L PETBB Trade
- VOCNA DOLINA DUNJA 1,5LEuro Ša M
- VOCNA DOLINA DUNJA 1.5Europrom
- SOK VOĆNA DOLINA 15L DUNJAFortuna Market
- SOK FRUVITA VOĆNA DOLINA DUNJA PET 1.5LGomex
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−40 % po lVOĆNI NEKTAR LA VITA JABUKA 2L BRIK
- Mikromarket%119,99
- Trnava Promet152,00
- VUM156,00
+8 prodavnica60,00 din/l- −36 % po l
VOĆNI NEKTAR LA VIVA JABUKA 2L BRIK
- Šumadija Market129,00
- Aleksandrović129,99
- Sunce (Qvattro)129,99
+3 prodavnice64,50 din/l - −50 % po l
VOĆNI NAPITAK FRUTECCO JABUKA 1L
- VP Dima49,90
- Čutura49,99
- Cash & Carry Plus51,00
+5 prodavnica49,90 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BOROVNICA 1L BRIK
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE MULTIVITAMIN 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE ORANGE 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE RED MIX 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet134,00
- Europrom139,90
+37 prodavnica83,33 din/l
−33%VOĆNI NAPITAK BRAVO JAGODA 1,5L PET
- Transkom 9499,00
- Trnava Promet119,00
- Europrom119,90
+37 prodavnica66,00 din/l
−24%VOĆNI NAPITAK NEXT JOY VIŠNJA 1,5L PET
- Šumadija Market119,90
- Cash & Carry Plus134,99
- Aman%139,99
+36 prodavnica79,93 din/l
−23%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BRESKVA 0,2L BRIK
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
- Univerexport%41,99
+36 prodavnica199,95 din/l
−23%VOĆNI SOK LIFE JABUKA 100% 1L BRIK
- Aman%169,99
- Idea%169,99
- Mercator%169,99
+36 prodavnica169,99 din/l
