Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.950 sniženja · 52 nova danas · 85 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
- −17%
Vrat Lovćenski Panto Market
3.199,90 din2.659,90 din
−17%Violeta Baby VL. Maramice Badem Duo 56/1
721,74 din599,99 din10,71 din/kom
−17%Masline Paprika Doypak 160 g
132,30 din109,99 din687,44 din/kg
−17%Det Ariel Liquid Color 140w 6,3 l
3.366,36 din2.799,00 din444,29 din/l
−17%Vino Belo Vrh Žilavka Čitluk 0,75 l
949,99 din789,99 din1.053,32 din/l
−17%Tečni Det.Za Veš LND Fresh Breeze 80 pr Ariel 3,6 l
2.524,90 din2.100,00 din583,33 din/l
−17%Viski Yamasakura 0,7 l
8.499,99 din7.069,99 din10.099,99 din/l
−17%Džem Jagoda Extra Pionir 360 g
240,30 din199,99 din555,53 din/kg
−17%Džem Kupina Extra Pionir 360 g
240,30 din199,99 din555,53 din/kg
−17%Feferone Dijamant 300 g
240,30 din199,99 din666,63 din/kg
−17%Džem Ex Voćni Mix 360 g Hissar
240,30 din199,99 din555,53 din/kg
−17%Aceton Uljni Chamomolla 125 ml Afrod
324,37 din270,00 din2.160,00 din/l
−17%Pileće Grudi u Omotu Topiko 375 g
399,99 din332,99 din887,97 din/kg
−17%Čokolada Malina 85 g Drip
216,15 din180,00 din2.250,00 din/kg
−17%Čokolada Choco Cookie 80 g Drip
216,15 din180,00 din2.250,00 din/kg
−17%Gillette Sensor 3 COMFORT drška+8 dopuna
1.259,58 din1.049,00 din
−17%Štapići Integralni Čili Biogric Om Made 70 g
84,04 din70,00 din1.000,00 din/kg
−17%Mleko za Telo Baby Sebamed 200 ml
1.799,00 din1.499,00 din7.495,00 din/l
−17%Deterdžent za Veš Jorgovan Duel 9 kg
1.799,00 din1.499,00 din166,56 din/kg
−17%Vlažne Maramice Baby Soft Violeta 51/1
138,00 din114,99 din2,25 din/kom
−17%Kafa Instant 3u1 Choco Banana Grand 18 g
29,99 din24,99 din1.388,33 din/kg
−17%Kafa Instant 3u1 Choco Orange Grand 16 g
29,99 din24,99 din1.561,88 din/kg
−17%Kafa Instant Freeze Classic Grand 16 g
29,99 din24,99 din1.561,88 din/kg
−17%Kafa Instant Freeze Coconut Grand 16 g
29,99 din24,99 din1.561,88 din/kg
−17%Kafa Instant 3u1 Najlepše Želje Grand 18 g
29,99 din24,99 din1.388,33 din/kg
−17%Kafa Instant 3u1 Strong Grand 14 g
29,99 din24,99 din1.785,00 din/kg
−17%Kafa Instant 2u1 Classic Grand 14 g
29,99 din24,99 din1.785,00 din/kg
−17%Kafa Instant 3u1 Classic Grand 18 g
29,99 din24,99 din1.388,33 din/kg
−17%Kafa Instant 2u1 Slim&Fit Grand 12,5 g
29,99 din24,99 din1.999,20 din/kg
−17%Brijač Proglide H+4+stand Gillette
2.999,00 din2.499,00 din
−17%Pasta za Zube Pro Ex Prof Protect Oral-B 125 ml
432,01 din359,99 din2.879,92 din/l
−17%Šećer Smeđi Demero Retro 500 g
276,00 din229,99 din459,98 din/kg- −17%
Mleko Čokoladno Dr Milk 250 ml
59,99 din49,99 din199,96 din/l
−17%Karamele Narandža Tofita 47 g
59,99 din49,99 din1.063,62 din/kg
−17%Tofita karamele jagoda 47g
59,99 din49,99 din1.063,62 din/kg- −17%
Kupus
59,99 din49,99 din
−17%Pašteta za Mačke Piletina 100 g Kitt
59,99 din49,99 din499,90 din/kg
−17%Pašteta za Mačke Goved 100 g Kitty
59,99 din49,99 din499,90 din/kg
−17%Pašteta za Mačke Divljač 100 g Kitty
59,99 din49,99 din499,90 din/kg
−17%Pašteta za Mačke Losos 100 g Kitty
59,99 din49,99 din499,90 din/kg
−17%Žica za Suđe Top Star 2/1
89,99 din74,99 din37,50 din/kom
−17%Pivo Bezalk. Fresh Malina&Borovnica 0,33 l Limenka
89,99 din74,99 din227,24 din/l
−17%Palenta Kukuruzna sa Ajvarom Dr. Oetker 55 g
89,99 din74,99 din1.363,45 din/kg
−17%Razano brasno 500g #12 Vega Razeno
89,99 din74,99 din149,98 din/kg
−17%Hrana za Pse Poslastica Denta Stix Pedigree 45 g
119,99 din99,99 din2.222,00 din/kg
−17%Brašno Integralno Pšenično Vega 1 kg
119,99 din99,99 din99,99 din/kg
−17%Sirće Alkoholno Dijamant 1 l
119,99 din99,99 din99,99 din/l
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
119,99 din99,99 din999,90 din/kg