Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.956 sniženja · 13 novih danas · 109 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−11%Ajvar Blagi Domaći Dijamant 290 g
507,60 din449,99 din1.551,69 din/kg
−10%Čokolada Mlečna Wholenuts Milka 190 g
499,99 din449,99 din2.368,37 din/kg
−10%Smrznute Rolnice Višnja Frikom 800 g
499,99 din449,99 din562,49 din/kg
−10%Paprika Belolučena Cepkana 550 g Umk
499,99 din449,99 din818,16 din/kg
−2%Hrana za Pse Gov i Pov 3 kg Buddy
459,99 din449,99 din150,00 din/kg
−67%Deterdžent za Veš Ornel Golden Dream 1,8 l
1.360,12 din450,00 din250,00 din/l
−67%Deterdžent za Veš Ornel Calming 1,8 l
1.360,12 din450,00 din250,00 din/l- −66%
Krema Revitalift Dnevna za Normalnu i M
1.312,57 din450,00 din
−65%Kapsule za Veš Universal Lotus Merix 36/1
1.283,10 din450,00 din12,50 din/kom
−62%Airwick Af Refil Winter Punch 228 ml
1.199,00 din450,00 din1.973,68 din/l
−62%Uložak za Čet Eb17-2 Oral B P&G
1.199,00 din450,00 din225,00 din/kom
−62%Četkica za Zube Ultra Soft Duopack Elmex
1.190,22 din450,00 din225,00 din/kom
−61%Krema Depilac Pure Dry 200 ml Veet
1.166,40 din450,00 din2.250,00 din/l
−60%Serum za Lice 30 ml Multi Colagen Bioten
1.134,00 din450,00 din15.000,00 din/l
−59%Osveživač Dopuna Winter Punch Airwick 250 ml
1.099,00 din450,00 din1.800,00 din/l
−59%Osveživač Dopuna Rose&Rasberry Airwick 250 ml
1.099,00 din450,00 din1.800,00 din/l
−57%Osveživač Vazduha Glade Aromatherapy Elektrik Baza
1.049,00 din450,00 din22.500,00 din/l
−56%Set Men Box Active You Nivea
1.022,94 din450,00 din
−56%Set Men Fresh Sensitive Box Nivea
1.022,94 din450,00 din
−56%Set Ž Raspberry Body Care Afrodita
1.012,05 din450,00 din1.125,00 din/l
−55%GARNIER AS losion posle sunčanja 150ml
1.005,16 din450,00 din3.000,00 din/l
−55%Str 8 Original Set 14(Deo+sh Gel)
999,99 din450,00 din1.125,00 din/l
−55%STR8 set(deo+sh gel) Red Code Rediz
999,99 din450,00 din- −52%
Brijač Wilkins Hydro 5 Conect 1Up
941,85 din450,00 din
−52%Četkica Zub Oral B Nozzle Set P&G
940,00 din450,00 din
−52%STR8 set AHEAD (deo+kupka)
931,50 din450,00 din
−51%Set Nivea Xmas Box 2024 Cozy Moment
919,99 din450,00 din
−51%PP Natural Ljubičasti Multiactiv Yu
919,99 din450,00 din1.800,00 din/l
−50%Set Nivea Men Xmas Box 2024 Sensitive Care
899,99 din450,00 din
−49%Krema za Osetljivu Kožu 75 ml Nivea
891,04 din450,00 din6.000,00 din/l- −49%
Ulošci za Brijače Wilk Hydro 5 2/1
887,25 din450,00 din225,00 din/kom
−49%Set Xmas Box2023 Winter Dream Nivea
883,38 din450,00 din1.125,00 din/l
−49%Vlažne Maramice Baby Calendula Pampers 3x44
879,99 din450,00 din10,23 din/kom
−49%Bu Heartbeat Set (Deo+gel)
879,99 din450,00 din1.125,00 din/l
−48%Vafl Amicelli sa Lešnik Kremom 200 g
864,99 din450,00 din2.250,00 din/kg
−47%Kupka Baby Losion BIO Natural Johnson 395 ml
847,32 din450,00 din1.139,24 din/l- −46%
Palmolive Men Duo Set 2025
839,99 din450,00 din
−46%Losion za Telo Expres Hydration Nivea 400 ml
830,82 din450,00 din1.125,00 din/l
−44%NIVEA DERMA tonik začišćenje lica 200ml
799,99 din450,00 din2.250,00 din/l
−43%Deo Diavolo Muški 150 ml Sarantis
793,80 din450,00 din3.000,00 din/l
−41%Kupka BIO Natural 395 ml Johnson
765,90 din450,00 din1.139,24 din/l- −39%
Brijač Sensor 3 Blades 5Cts Gillett
743,40 din450,00 din
−38%Šampon za Kosu Silk Miracles Pantene 250 ml
725,17 din450,00 din1.800,00 din/l- −37%
Kupka Uljana Ruža 150 ml Hedera Vita
711,00 din450,00 din3.000,00 din/l
−36%Gel za Brijanje Pro 2In1 Gillette 200 ml
699,99 din450,00 din2.250,00 din/l
−36%Gel za Brijanje Ultra Sensitive Gillette 200 ml
699,99 din450,00 din2.250,00 din/l
−33%Vino Belo Chard Helene 0,75 l Ko Art
669,99 din450,00 din600,00 din/l
−32%Ulošci Dnevni Cotton Aloe Carefree 56/1
659,64 din450,00 din8,04 din/kom