Cene → Kućna hemija → Fairy Kapsule Adw Platinum 15/1

Fairy Kapsule Adw Platinum 15/1
Pakovanje 15 kom 10 prodavnica Barkod 8700216237086
520,00 din
najjeftinije u prodavnici Idea, na akciji do 13.10.
34,67 din/kom
Najskuplje je 799,00 din, +54% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
520,00 din793,90 din34,67 din/kom
-
520,00 din793,90 din34,67 din/kom
-
520,00 din793,90 din34,67 din/kom
-
599,90 din749,90 din39,99 din/kom+79,90 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu699,99 din46,67 din/kom+179,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta746,00 din49,73 din/kom+226,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta751,00 din50,07 din/kom+231,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta790,00 din52,67 din/kom+270,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta793,65 din52,91 din/kom+273,65 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta799,00 din53,27 din/kom+279,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Mercator · Roda (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 699,99 | 790,00 |
| 01.09.2026. | 699,99 | 790,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FAIRY KAPSULE 15/1 PLATINUMAleksandrović
- FAIRY ADW PLATINUM 15 PCSEuro Ša M, Europrom
- TABL SUD FAIRY ADW PLATINUM 15/1Idea, Mercator, Roda
- Fairy Platinum 15 PcsMetalac Market
- Fairy ADW Platinium 15psc capsRIČ
- Tablete za masinsko pranje posudja FAIRY 15/1 PlatinumTrnava Promet
- FAIRY PLATINUM 15 CAPSULEVP Dima
- FAIRY KAPSULE ADW PLATINUM 15/1ZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Fairy Apple 800 ml
- VUM149,99
- Transkom 94269,00
- Euro Ša M281,00
+12 prodavnica187,49 din/l
−20%Fairy Kapsule All In One za Sudomasinu 22/1
- VP Dima%589,90
- ZAM%599,90
- Fortuna Market749,99
+12 prodavnica26,81 din/kom
Fairy Pomeg&Red Orange 800 ml
- VUM149,99
- Soulfood269,90
- Euro Ša M275,00
+10 prodavnica187,49 din/l
Fairy Chamomile 800 ml
- VUM149,99
- Sunce (Qvattro)286,99
- Prima329,00
+5 prodavnica187,49 din/l
Fairy Jabuka 650 ml
- Leon179,99
- Sunce (Qvattro)249,99
- Trlić249,99
+3 prodavnice276,91 din/l
Fairy Lemon Profi 5 l
- Metro1.475,99
- Euro Ša M1.485,00
- Cash & Carry Plus1.499,99
+3 prodavnice295,20 din/l
Fairy Mercury 450 ml Lemon
- Trlić329,99
- Morava340,00
- Transkom 94379,00
+3 prodavnice733,31 din/l- −6%
Fairy 450 ml Apple
- Europrom%169,90
- Aleksandrović179,99
- Transkom 94199,00
+2 prodavnice377,56 din/l











