Cene → Kućna hemija → Om Lenor Tropic Sunset 76 pr 1064 ml

Om Lenor Tropic Sunset 76 pr 1064 ml
Pakovanje 1,064 l 3 prodavnice Barkod 8700216545426
540,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
507,52 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
540,00 din897,69 din507,52 din/l
-
540,00 din897,69 din507,52 din/l
-
540,00 din897,69 din507,52 din/l
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 897,69 | 897,69 |
| 01.09.2026. | 897,69 | 897,69 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%Lenor Omeksivac Spring 1239 Ml=59Pranja
- Fortuna Market%349,99
- Cash & Carry Plus379,99
- ZAM399,90
+13 prodavnica282,48 din/l
−11%Lenor Spring 675 ml
- Transkom 94265,00
- Metro286,99
- Tekijanka288,58
+13 prodavnica392,59 din/l
−49%Lenor Omeksivac Beads Spring 140 g
- VUM299,99
- dm%329,00
- Sunce (Qvattro)399,99
+12 prodavnica2.142,79 din/kg
Lenor Lavanda 1239 ml 59 Pranja
- Cash & Carry Plus379,99
- Fortuna Market389,99
- VUM399,99
+12 prodavnica306,69 din/l
Lenor Lavander Chamomile 1625 ml
- Prima399,00
- Mikromarket459,99
- Sunce (Qvattro)471,99
+12 prodavnica245,54 din/l
Lenor Beads Gold 140 g
- VUM299,99
- Sunce (Qvattro)399,99
- Morava456,66
+11 prodavnica2.142,79 din/kg
−25%Lenor Fresh Air Win 36w Omekšivač
- Medius%369,90
- Cash & Carry Plus378,31
- Euro Ša M390,00
+9 prodavnica733,93 din/l
−29%Lenor GOLD ORCHID & VANILLA parfem 270g
- Cash & Carry Plus689,99
- Idea · Mercator · Roda%729,99
- Euro Ša M769,00
+7 prodavnica2.555,52 din/kg













