Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.943 sniženja · 0 novih danas · 109 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−29%Omekšivač za Veš Super Soft Protect Semana 1,2 l
629,99 din449,99 din374,99 din/l
−29%Omekšivač SEMANA Super Soft 1.2l Care
629,99 din449,99 din374,99 din/l
−29%Om Semana Super Soft Smooth 1,2 l
629,99 din449,99 din374,99 din/l
−28%Deo Sprej Black&White Clear Nivea 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Deo Sprej Men Silver Protect Nivea 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Deo Sprej Pearl&Beauty Nivea 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Deo Sprej Double Effect Nivea 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Deo Sprej Men Fresh Ocean Nivea 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Deo Sprej Fresh Comfort Nivea 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Deo Sprej Men Protect&Care Nivea 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Deo Sprej Black&White Fresh Nivea 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Deo Sprej Black&White Fresh Nivea 200 ml
626,01 din449,99 din2.249,95 din/l
−28%Deo Sprej Men Black&White Fresh Nivea 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Deo Sprej Men Fresh Active XL Nivea 200 ml
626,01 din449,99 din2.249,95 din/l
−28%Deo Sprej Fresh Natural XL Nivea 200 ml
626,01 din449,99 din2.249,95 din/l
−28%Deo Sprej Black&White Clear XL Nivea 200 ml
626,01 din449,99 din2.249,95 din/l
−28%Deo Sprej Men Black&White XL Nivea 200 ml
626,01 din449,99 din2.249,95 din/l
−28%Deo Sprej B&W Invisible Silky Smooth Nivea 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Deo Sprej Men B&W Ultimate Impact Nivea 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Deo Sprej Pearl&Beauty Soft&Smooth Nivea 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Deo Sprej Fresh Sensation Nivea 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Deo Sprej Men Fresh Active Nivea 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Dezodorans NIVEA Z Fresh flower 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Dezodorans Nivea Protect& Care 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Dezodorans NIVEA M Derma control sensitive 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Dezodorans NIVEA Z Derma control defend 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Sprej Derma Control Restore Nivea 150ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Dezodorans NIVEA M Derma control defend 150 ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%NIVEA deo invisible power 150ml men
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Nivea deo fresh natura women 150ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%NIVEA MEN deo sprej FRESH KICK 150ml
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Deo Men Fresh Sensation 150 ml Nivea
626,01 din449,99 din2.999,93 din/l
−28%Deo Sprej Derma Contr Def 200 ml Niv
626,01 din449,99 din2.249,95 din/l
−28%Deo Spr Men Derma Con Sen 200 ml Niv
626,01 din449,99 din2.249,95 din/l
−25%Četka za Kosu Crvena 1631 Titania
599,99 din449,99 din
−25%Turpija Stopala Gru/Fi A 3040 Titan
599,99 din449,99 din
−25%Žitarice Strawberry Nesquik 330 g
599,99 din449,99 din1.363,61 din/kg
−25%Četka za kosu STILL TSC041
599,99 din449,99 din
−25%Četka 9595 PI-BE RVP Stevan still
599,99 din449,99 din
−25%Krpa Vileda Pro Clean MF 2/1
599,99 din449,99 din225,00 din/kom
−25%Četka za Kosu Tsč040 Still
599,99 din449,99 din
−25%Četka za Kosu Sea Star Tgbč107 Stil
599,99 din449,99 din
−24%Sredstvo Protiv Buđi Moldex 500 ml
589,99 din449,99 din899,98 din/l
−23%Biskvit Panettone Classic 500 g SM
582,55 din449,99 din899,98 din/kg
−22%Kafa Mlevena Crema VP 250 g Franck
579,99 din449,99 din1.799,96 din/kg
−22%Deterdžent za Veš Baby Sensitive Bohor 1,5 l
574,99 din449,99 din299,99 din/l
−21%Kapsule Perfetto Espresso Barcaffe 55 g 10/1
569,99 din449,99 din8.181,64 din/kg
−21%Kapsule Perfetto Brazil Barcaffe 55 g 10/1
569,99 din449,99 din8.181,64 din/kg