Cene → Lična higijena i kozmetika → Šampon za Kosu Color Syoss 440 ml

Šampon za Kosu Color Syoss 440 ml
Pakovanje 440 ml 17 prodavnica Barkod 9000101276916
396,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
902,25 din/l
Najskuplje je 655,99 din, +65% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
396,99 din902,25 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta416,00 din945,45 din/l+19,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta419,99 din954,52 din/l+23,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta449,90 din1.022,50 din/l+52,91 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula479,99 din1.090,89 din/l+83,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta499,00 din1.134,09 din/l+102,01 din
-
dm136 radnji u 48 mesta499,00 din1.134,09 din/l+102,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta499,99 din1.136,34 din/l+103,00 din
-
499,99 din616,98 din1.136,34 din/l+103,00 din
-
499,99 din616,98 din1.136,34 din/l+103,00 din
-
499,99 din616,98 din1.136,34 din/l+103,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu519,99 din1.181,80 din/l+123,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta589,99 din1.340,89 din/l+193,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta630,54 din1.433,05 din/l+233,55 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad631,99 din1.436,34 din/l+235,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 623,99 – 662,99 din633,99 din1.440,89 din/l+237,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta655,99 din1.490,89 din/l+259,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Idea · Roda · Mercator · Univerexport · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 396,99 | 519,99 |
| 01.09.2026. | 396,99 | 519,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SYOSS SAMP.440ML COLORAleksandrović
- SAMP SYOSS COLOR 0.44LBB Trade
- SAMPON SAYOSS COLOR 440mlCash & Carry Plus
- SYOSS šampon Color 440mldm
- SYOSS SAMPON ZA KOSU COLOR 440MLEuro Ša M
- SAMP.SYOSS COLOR 440MLEuroprom
- ŠAMPON COLOR 500ML SYOSSIdea, Mercator, Roda
- SYOSS COLORŠAMPON ZA KOSU 440MLLilly
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−55 % po lŠampon za Kosu Naturals Olive Palmolive 350 ml
- Cash & Carry Plus142,50
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+20 prodavnica407,14 din/l
−54 % po lŠampon za Kosu Naturals Norm. Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−54 % po lŠampon za Kosu Anti Dandruff Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+30 prodavnica414,23 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Šampon za Kosu Q10 Schauma 400 ml
- Univerexport%239,99
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
+37 prodavnica599,98 din/l
−33%Šampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%Šampon za Kosu Repair&Care Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−26%Šampon za Kosu Anti Dandruff Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+30 prodavnica414,23 din/l
−26%Šampon za Kosu Naturals Norm. Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−30%Šampon za Kosu Ultimate Repair Gliss 400 ml
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Univerexport%369,00
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−30%Šampon Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Univerexport%193,99
- Trnava Promet197,00
+26 prodavnica899,95 din/l






