Cene → Lična higijena i kozmetika → GLISS sprej regenerator Liquid Silk 200ml

GLISS sprej regenerator Liquid Silk 200ml
Pakovanje 200 ml 9 prodavnica Barkod 9000100256087
369,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market, na akciji do 30.09.
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
1.849,95 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 699,99 din, +89% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Fortuna Market najjeftinije akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik369,99 din429,99 din1.849,95 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula499,99 din2.499,95 din/l+130,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta514,99 din2.574,95 din/l+145,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu534,99 din2.674,95 din/l+165,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta549,00 din2.745,00 din/l+179,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd669,99 din3.349,95 din/l+300,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta669,99 din3.349,95 din/l+300,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta669,99 din3.349,95 din/l+300,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta699,99 din3.499,95 din/l+330,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 429,99 | 549,00 |
| 01.09.2026. | 429,99 | 549,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SPREJ REGENERATOR GLISS LIQUID SILK 200MLCash & Carry Plus
- GLISS LIQUID SILK regenerat./sprej 200mldm
- REGENERATOR U SPREJU GLISS KUR 200ML LIQUID SILKFortuna Market
- BALZAM SPR LIQUID SILK 200ML GLISSIdea, Mercator, Roda
- GLISS ERC LIQUID SILK SPREJ REGENERATOR 200MLLilly
- Sprej reg.Gliss Liquid Silk 200mlMega Maxi
- GLISS sprej regenerator Liquid Silk 200mlRIČ
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−60%GLISS 250ML TOTAL REPAIR
- Idea%200,00
- Mercator%200,00
- Roda%200,00
+8 prodavnica800,00 din/l
Gliss sampon za kosu Liquid Silk 400ml
- Euro Ša M429,00
- Cash & Carry Plus455,05
- RIČ474,99
+6 prodavnica1.072,50 din/l
GLISS šampon Blond perfector 250ml
- Mega Maxi399,99
- Cash & Carry Plus499,99
- Euro Ša M500,00
+4 prodavnice1.599,96 din/l
GLISS scalp balance HYDRAT. serum 100ml
- dm749,00
- Cash & Carry Plus799,99
- Medius899,99
+4 prodavnice7.490,00 din/l
−51%GLISS ULJANI ELIKSIR 6 MIRACLE OIL 75ML
- dm%479,00
- Euro Ša M715,00
- Mega Maxi799,99
+4 prodavnice6.386,67 din/l
GLISS ULJE ZA KOSU OIL ELIXIR 75ML
- dm749,00
- Mega Maxi799,99
- Idea999,99
+4 prodavnice9.986,67 din/l
GLISS 250ml ULTIMATE COLOR SHAMPOO
- Aleksandrović249,90
- Mega Maxi399,99
- Trlić429,00
+3 prodavnice999,60 din/l
−58%GLISS ŠAMPON COLOR PERFECTOR 400ML
- Idea%280,00
- Mercator%280,00
- Roda%280,00
+3 prodavnice700,00 din/l



